4

Oceniać Króla po kilku meczach...

1

Hmmm nie:).

0

Wątpie żeby anulowali tą kartkę ale spróbować można:)

0

Neymar 1 kolejke przegapi, a co do Alby to zależy od jego stanu:)

17

Kobiete masz, dziecko masz to teraz zacznij grać jak należy.

0

Komentarz usunięty

0

No, wielka szkoda:(

0

To mnie chyba coś ominęło, bo żaden Atletic pucharu nie dostał.:)

1

Idź spać. ;D.

0

Jest o tym artykuł.

1

Czyli jednak tak powiedział..Pikej głupku

0

Komentarz usunięty

8

Możemy zdobyć 5 :D

12

Messi nawet jak przegrywa to wygrywa.

1

Dokładnie...Bardzo często.

0

Athletic pokazał się z super strony, mówi się trudno i biegnie się dalej. VeB! :)

0

Aż tak Cie to boli? Opcja "ignoruj" i już.

4

Sezon się dopiero zaczyna. Tego trofeum nie zdobędziemy, to zdobędziemy następne!:) Trzeba patrzeć pozytywnie w przyszłość. Ja wierzyłam do końca. Ten mecz (i poprzednie też) pokazał, jaka wielka różnica jest między naszą mocną 11 a rezerwami. Póki co tylko to mnie martwi, że mamy bardzo młodych i mało doświadczonych zmienników. MSN powoli rozwinie skrzydła, tutaj jestem spokojna. Nie ma co płakać po jednym nie zdobytym trofeum. Wg mnie ten mecz w wykonaniu Barcy nie był zły. Na plus w tym meczu był dla mnie Pique, mimo jego głupiego zachowania przez które został wyrzucony z boiska. Było to nie potrzebne ale cóż, stało się. Wierni po porażce, VeB! Dobranoc wszystkim życze! :)

0

Dokładnie, ja też.

0

Co.... Masz racje, idź już stąd.

0

To już nawet nie jest śmieszne;)

1

No szkoda, szkoda. Następnym razem!

0

Neymar dobrze zgrywa się z Messim, więc duża strata że go nie ma. Mathieu też jedna sytuacje zjebał ale ogółem dobrze jest.

0

No... Ale Pique bardzo ładnie cały mecz

0

Ale daje wieksze szanse.

0

Messi uśmiechnięty, wyczuwam dobry dzień!

0

90 minut i Camp Nou, po zwycięstwo!

3

Damy rade. Jesteśmy najlepszym Klubem na świecie, mamy Messiego. Dobry dzień Leo = zły dzień Bilbao!

1

Damy rade!:).

1

Twój brak włosów chyba lepszy!:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?