Sezon się dopiero zaczyna. Tego trofeum nie zdobędziemy, to zdobędziemy następne!:) Trzeba patrzeć pozytywnie w przyszłość. Ja wierzyłam do końca. Ten mecz (i poprzednie też) pokazał, jaka wielka różnica jest między naszą mocną 11 a rezerwami. Póki co tylko to mnie martwi, że mamy bardzo młodych i mało doświadczonych zmienników. MSN powoli rozwinie skrzydła, tutaj jestem spokojna. Nie ma co płakać po jednym nie zdobytym trofeum. Wg mnie ten mecz w wykonaniu Barcy nie był zły. Na plus w tym meczu był dla mnie Pique, mimo jego głupiego zachowania przez które został wyrzucony z boiska. Było to nie potrzebne ale cóż, stało się. Wierni po porażce, VeB! Dobranoc wszystkim życze! :)
4
Oceniać Króla po kilku meczach...
1
Hmmm nie:).
0
Wątpie żeby anulowali tą kartkę ale spróbować można:)
0
Neymar 1 kolejke przegapi, a co do Alby to zależy od jego stanu:)
17
Kobiete masz, dziecko masz to teraz zacznij grać jak należy.
0
Komentarz usunięty
0
No, wielka szkoda:(
0
To mnie chyba coś ominęło, bo żaden Atletic pucharu nie dostał.:)
1
Idź spać. ;D.
0
Jest o tym artykuł.
1
Czyli jednak tak powiedział..Pikej głupku
0
Komentarz usunięty
8
Możemy zdobyć 5 :D
12
Messi nawet jak przegrywa to wygrywa.
1
Dokładnie...Bardzo często.
0
Athletic pokazał się z super strony, mówi się trudno i biegnie się dalej. VeB! :)
0
Aż tak Cie to boli? Opcja "ignoruj" i już.
4
Sezon się dopiero zaczyna. Tego trofeum nie zdobędziemy, to zdobędziemy następne!:) Trzeba patrzeć pozytywnie w przyszłość. Ja wierzyłam do końca. Ten mecz (i poprzednie też) pokazał, jaka wielka różnica jest między naszą mocną 11 a rezerwami. Póki co tylko to mnie martwi, że mamy bardzo młodych i mało doświadczonych zmienników. MSN powoli rozwinie skrzydła, tutaj jestem spokojna. Nie ma co płakać po jednym nie zdobytym trofeum. Wg mnie ten mecz w wykonaniu Barcy nie był zły. Na plus w tym meczu był dla mnie Pique, mimo jego głupiego zachowania przez które został wyrzucony z boiska. Było to nie potrzebne ale cóż, stało się. Wierni po porażce, VeB! Dobranoc wszystkim życze! :)
0
Dokładnie, ja też.
0
Co.... Masz racje, idź już stąd.
0
To już nawet nie jest śmieszne;)
1
No szkoda, szkoda. Następnym razem!
0
Neymar dobrze zgrywa się z Messim, więc duża strata że go nie ma. Mathieu też jedna sytuacje zjebał ale ogółem dobrze jest.
0
No... Ale Pique bardzo ładnie cały mecz
0
Ale daje wieksze szanse.
0
Messi uśmiechnięty, wyczuwam dobry dzień!
0
90 minut i Camp Nou, po zwycięstwo!
3
Damy rade. Jesteśmy najlepszym Klubem na świecie, mamy Messiego. Dobry dzień Leo = zły dzień Bilbao!
1
Damy rade!:).
1
Twój brak włosów chyba lepszy!:D