0

To jest Barça, ta Barça, ten Klub potrafi wszystko

0

Nie.

8

Oni nam strzelili 4, to my im 5. #VeB

67

Najlepszy argument - mamy Messiego!

0

O, wczoraj miałeś urodziny, wszystkiego najlepszego!

0

Grzmi, pioruny.... Co to ma być..

0

Wierzymy!

0

No tak, świetny bramkarz :)

0

Akurat musiałeś porównać do Neuera? Do Buffona mogłeś, bo to bramkarz marzenie (dla mnie). Ale racja, kilka lat i będzie super.

0

Rozumiem, ale coś tych błędów dużo.

61

Lubie go. Zero tłumaczenia i lecimy do przodu.

0

Dobry pomysł! :D

0

To teraz straci w całym sezonie tylko 7, i będzie lepiej niż w tamtym #marzenia

0

Z graczy ATLETIKU nie.

0

A no chyba że tak. Ale 4 lata to poważny związek, szczęścia kolego!

1

Kurde, mój błąd, przepraszam.

0

Jak będzie 4;0 to nie będzie 115 minuty...

0

Dobra cicho, wygramy to!

0

Jeszcze rewanż!

0

No chociaż jeden pozytywnie myślący!

2

Dobra, spokojnie :) Ter Stegen zawinił, stało się. Dużo jest do poprawy, ale mamy jeszcze 45 minut.

0

Ale nie musi się ogrywać w tych najważniejszych meczach.

1

Dobrze przeczytałam? Szkoda że Munir nie gra?

0

Może młodziaki coś pokażą..

1

Nikt.

0

Ale może to tak specjalnie..? Teraz taki skład, a w drugiej połowie bum wejście zajebistych.

60

Spokojnie, Luis wie co robi. Chyba.

1

Jednak Pedro!

0

Wszyscy wiedzą że gada głupoty i tyle.

0

Poważnie? Teraz każdy będzie pisał o tym co mówi Hajto? No ludzie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?