15 sierpnia 2015, 17:03
0
To jest Barça, ta Barça, ten Klub potrafi wszystko
15 sierpnia 2015, 17:02
Nie.
15 sierpnia 2015, 16:55
8
Oni nam strzelili 4, to my im 5. #VeB
15 sierpnia 2015, 16:53
67
Najlepszy argument - mamy Messiego!
15 sierpnia 2015, 16:04
O, wczoraj miałeś urodziny, wszystkiego najlepszego!
15 sierpnia 2015, 16:01
Grzmi, pioruny.... Co to ma być..
15 sierpnia 2015, 01:36
Wierzymy!
15 sierpnia 2015, 01:35
No tak, świetny bramkarz :)
15 sierpnia 2015, 01:27
Akurat musiałeś porównać do Neuera? Do Buffona mogłeś, bo to bramkarz marzenie (dla mnie). Ale racja, kilka lat i będzie super.
15 sierpnia 2015, 01:22
Rozumiem, ale coś tych błędów dużo.
15 sierpnia 2015, 01:21
61
Lubie go. Zero tłumaczenia i lecimy do przodu.
15 sierpnia 2015, 01:08
Dobry pomysł! :D
15 sierpnia 2015, 01:01
To teraz straci w całym sezonie tylko 7, i będzie lepiej niż w tamtym #marzenia
15 sierpnia 2015, 00:45
Z graczy ATLETIKU nie.
15 sierpnia 2015, 00:40
A no chyba że tak. Ale 4 lata to poważny związek, szczęścia kolego!
15 sierpnia 2015, 00:35
1
Kurde, mój błąd, przepraszam.
15 sierpnia 2015, 00:31
Jak będzie 4;0 to nie będzie 115 minuty...
15 sierpnia 2015, 00:30
Dobra cicho, wygramy to!
15 sierpnia 2015, 00:05
Jeszcze rewanż!
14 sierpnia 2015, 22:59
No chociaż jeden pozytywnie myślący!
14 sierpnia 2015, 22:58
2
Dobra, spokojnie :) Ter Stegen zawinił, stało się. Dużo jest do poprawy, ale mamy jeszcze 45 minut.
14 sierpnia 2015, 21:38
Ale nie musi się ogrywać w tych najważniejszych meczach.
14 sierpnia 2015, 21:28
Dobrze przeczytałam? Szkoda że Munir nie gra?
14 sierpnia 2015, 21:18
Może młodziaki coś pokażą..
14 sierpnia 2015, 21:17
Nikt.
14 sierpnia 2015, 21:10
Ale może to tak specjalnie..? Teraz taki skład, a w drugiej połowie bum wejście zajebistych.
14 sierpnia 2015, 21:04
60
Spokojnie, Luis wie co robi. Chyba.
14 sierpnia 2015, 21:03
Jednak Pedro!
14 sierpnia 2015, 20:49
Wszyscy wiedzą że gada głupoty i tyle.
14 sierpnia 2015, 20:48
Poważnie? Teraz każdy będzie pisał o tym co mówi Hajto? No ludzie..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
To jest Barça, ta Barça, ten Klub potrafi wszystko
0
Nie.
8
Oni nam strzelili 4, to my im 5. #VeB
67
Najlepszy argument - mamy Messiego!
0
O, wczoraj miałeś urodziny, wszystkiego najlepszego!
0
Grzmi, pioruny.... Co to ma być..
0
Wierzymy!
0
No tak, świetny bramkarz :)
0
Akurat musiałeś porównać do Neuera? Do Buffona mogłeś, bo to bramkarz marzenie (dla mnie). Ale racja, kilka lat i będzie super.
0
Rozumiem, ale coś tych błędów dużo.
61
Lubie go. Zero tłumaczenia i lecimy do przodu.
0
Dobry pomysł! :D
0
To teraz straci w całym sezonie tylko 7, i będzie lepiej niż w tamtym #marzenia
0
Z graczy ATLETIKU nie.
0
A no chyba że tak. Ale 4 lata to poważny związek, szczęścia kolego!
1
Kurde, mój błąd, przepraszam.
0
Jak będzie 4;0 to nie będzie 115 minuty...
0
Dobra cicho, wygramy to!
0
Jeszcze rewanż!
0
No chociaż jeden pozytywnie myślący!
2
Dobra, spokojnie :) Ter Stegen zawinił, stało się. Dużo jest do poprawy, ale mamy jeszcze 45 minut.
0
Ale nie musi się ogrywać w tych najważniejszych meczach.
1
Dobrze przeczytałam? Szkoda że Munir nie gra?
0
Może młodziaki coś pokażą..
1
Nikt.
0
Ale może to tak specjalnie..? Teraz taki skład, a w drugiej połowie bum wejście zajebistych.
60
Spokojnie, Luis wie co robi. Chyba.
1
Jednak Pedro!
0
Wszyscy wiedzą że gada głupoty i tyle.
0
Poważnie? Teraz każdy będzie pisał o tym co mówi Hajto? No ludzie..