0

W sumie to sama chyba zaraz zasne... Wszyscy poszli spać i pisać z kim nie ma;'')

0

Dokładnie:D.

0

Beznadziejnie że jest dopiero 2 a praktycznie nikogo nie ma, a w dzień tylu idiotów:(

1

Nigdy się nim jakoś szczególnie nie interesowałam, dlatego pytam:') Ja ogólnie Niemców nie lubię, moźe dlatego Bayern teź nie należy do moich ulubionych klubów.

0

Za co wy tego Mullera tak nie lubicie? Neuera też nie lubię.

0

Kurde, ja nadal nic nie zobaczyłam:/

0

Za co go nie lubisz?:o

1

A macie piłkarza, którego najbardziej nie lubicie? Ale bez piłkarzy Realu:') Ja nie lubię Lewego.

0

Ja bym chciała tak gdzieś za miastem mieszkać, najlepiej przy ciemnym lesie. Idealnie.

1

Mieszkasz na wsi czy coś? Ja za oknem tylko budynki mam.

0

Wiem że pewnie mało tu osób, bo większość poszła spać ale jaki jest wasz ulubiony bramkarz? Ale nie z Barcelony. Mój Buffon.

0

Poważnie? To zazdroszcze.

1

Gapie się w niebo od 10 minut i nic nie widziałam:')

0

Ooo, Rome obejrze, mam nadzieje że Wojtek troche pogra.

6

Jak ten czas szybko leci, już jutro mecz. Na wszelki wypadek kupie Extraspasmine na uspokojenie.

0

Racja.

0

Chyba zaczne stosować ten sposób...:D Moim marzeniem jest autograf Szczęsnego (pomijając autografy piłkarzy Barcy):D

0

To ja się pochwale autografem Kamila Bednarka. Żadna wielka sława ale mam:(

0

Nawet nie wiesz jak w tej chwili jestem zazdrosna o autograf Neymara...

0

Poważnie mówisz o tym autografie?:o

0

Tak mi się wydaje, sama mam zamiar to zrobić ale jakoś nie mam czasu się zebrać:)

0

No tak, można.

0

O tak, ja też moge polecić fluxy!

1

Komentarz usunięty

16

Wolałabym żeby poszedł do City.

0

Trzeba było nic nie pisać jak już.:)

8

Aż tak Cie boli patrzenie na normalnego człowieka?

0

Może kiedyś się doczekamy La Ligi ze Stingerem. :D

4

Hazard wyżej od Crisa?

0

U was też grzmi i błyska się, czy tylko u mnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?