14 sierpnia 2015, 02:38
0
W sumie to sama chyba zaraz zasne... Wszyscy poszli spać i pisać z kim nie ma;'')
14 sierpnia 2015, 02:12
Dokładnie:D.
14 sierpnia 2015, 01:57
Beznadziejnie że jest dopiero 2 a praktycznie nikogo nie ma, a w dzień tylu idiotów:(
14 sierpnia 2015, 01:54
1
Nigdy się nim jakoś szczególnie nie interesowałam, dlatego pytam:') Ja ogólnie Niemców nie lubię, moźe dlatego Bayern teź nie należy do moich ulubionych klubów.
14 sierpnia 2015, 01:51
Za co wy tego Mullera tak nie lubicie? Neuera też nie lubię.
14 sierpnia 2015, 01:50
Kurde, ja nadal nic nie zobaczyłam:/
14 sierpnia 2015, 01:48
Za co go nie lubisz?:o
14 sierpnia 2015, 01:40
A macie piłkarza, którego najbardziej nie lubicie? Ale bez piłkarzy Realu:') Ja nie lubię Lewego.
14 sierpnia 2015, 01:39
Ja bym chciała tak gdzieś za miastem mieszkać, najlepiej przy ciemnym lesie. Idealnie.
14 sierpnia 2015, 01:23
Mieszkasz na wsi czy coś? Ja za oknem tylko budynki mam.
14 sierpnia 2015, 01:21
Wiem że pewnie mało tu osób, bo większość poszła spać ale jaki jest wasz ulubiony bramkarz? Ale nie z Barcelony. Mój Buffon.
14 sierpnia 2015, 01:15
Poważnie? To zazdroszcze.
14 sierpnia 2015, 01:10
Gapie się w niebo od 10 minut i nic nie widziałam:')
14 sierpnia 2015, 00:47
Ooo, Rome obejrze, mam nadzieje że Wojtek troche pogra.
13 sierpnia 2015, 22:58
6
Jak ten czas szybko leci, już jutro mecz. Na wszelki wypadek kupie Extraspasmine na uspokojenie.
13 sierpnia 2015, 21:24
Racja.
13 sierpnia 2015, 20:44
Chyba zaczne stosować ten sposób...:D Moim marzeniem jest autograf Szczęsnego (pomijając autografy piłkarzy Barcy):D
13 sierpnia 2015, 20:41
To ja się pochwale autografem Kamila Bednarka. Żadna wielka sława ale mam:(
13 sierpnia 2015, 20:39
Nawet nie wiesz jak w tej chwili jestem zazdrosna o autograf Neymara...
13 sierpnia 2015, 20:36
Poważnie mówisz o tym autografie?:o
13 sierpnia 2015, 20:31
Tak mi się wydaje, sama mam zamiar to zrobić ale jakoś nie mam czasu się zebrać:)
13 sierpnia 2015, 20:28
No tak, można.
13 sierpnia 2015, 20:17
O tak, ja też moge polecić fluxy!
13 sierpnia 2015, 20:09
Komentarz usunięty
13 sierpnia 2015, 16:02
16
Wolałabym żeby poszedł do City.
13 sierpnia 2015, 14:29
Trzeba było nic nie pisać jak już.:)
13 sierpnia 2015, 01:11
8
Aż tak Cie boli patrzenie na normalnego człowieka?
13 sierpnia 2015, 01:08
Może kiedyś się doczekamy La Ligi ze Stingerem. :D
12 sierpnia 2015, 23:43
4
Hazard wyżej od Crisa?
12 sierpnia 2015, 21:22
U was też grzmi i błyska się, czy tylko u mnie?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
W sumie to sama chyba zaraz zasne... Wszyscy poszli spać i pisać z kim nie ma;'')
0
Dokładnie:D.
0
Beznadziejnie że jest dopiero 2 a praktycznie nikogo nie ma, a w dzień tylu idiotów:(
1
Nigdy się nim jakoś szczególnie nie interesowałam, dlatego pytam:') Ja ogólnie Niemców nie lubię, moźe dlatego Bayern teź nie należy do moich ulubionych klubów.
0
Za co wy tego Mullera tak nie lubicie? Neuera też nie lubię.
0
Kurde, ja nadal nic nie zobaczyłam:/
0
Za co go nie lubisz?:o
1
A macie piłkarza, którego najbardziej nie lubicie? Ale bez piłkarzy Realu:') Ja nie lubię Lewego.
0
Ja bym chciała tak gdzieś za miastem mieszkać, najlepiej przy ciemnym lesie. Idealnie.
1
Mieszkasz na wsi czy coś? Ja za oknem tylko budynki mam.
0
Wiem że pewnie mało tu osób, bo większość poszła spać ale jaki jest wasz ulubiony bramkarz? Ale nie z Barcelony. Mój Buffon.
0
Poważnie? To zazdroszcze.
1
Gapie się w niebo od 10 minut i nic nie widziałam:')
0
Ooo, Rome obejrze, mam nadzieje że Wojtek troche pogra.
6
Jak ten czas szybko leci, już jutro mecz. Na wszelki wypadek kupie Extraspasmine na uspokojenie.
0
Racja.
0
Chyba zaczne stosować ten sposób...:D Moim marzeniem jest autograf Szczęsnego (pomijając autografy piłkarzy Barcy):D
0
To ja się pochwale autografem Kamila Bednarka. Żadna wielka sława ale mam:(
0
Nawet nie wiesz jak w tej chwili jestem zazdrosna o autograf Neymara...
0
Poważnie mówisz o tym autografie?:o
0
Tak mi się wydaje, sama mam zamiar to zrobić ale jakoś nie mam czasu się zebrać:)
0
No tak, można.
0
O tak, ja też moge polecić fluxy!
1
Komentarz usunięty
16
Wolałabym żeby poszedł do City.
0
Trzeba było nic nie pisać jak już.:)
8
Aż tak Cie boli patrzenie na normalnego człowieka?
0
Może kiedyś się doczekamy La Ligi ze Stingerem. :D
4
Hazard wyżej od Crisa?
0
U was też grzmi i błyska się, czy tylko u mnie?