1

wiadomo:)

0

........ile można

2

pływanie?:)

1

widzieliście już?:) Jak było to sorka

1

Tylko 40 stopni, da się przeżyć:') Dolny Śląsk, najlepiej :'')

1

Są o wiele głupsi piłkarze, on nie jest taki głupi.... Dobra, może trochę jest;'')

0

Wybaczam:D A czemu Ramosa nie lubisz?:D

1

Czy ja go hejtuje?:D Napisałam że nie lubię:')

1

Boje się, bo nie mam nawet mocnego argumentu:v Lewy.

0

Jakbym napisała tutaj piłkarza którego nie lubię to miałabym nalot jego fanów, bo większość z was tutaj go kocha..:x

2

No prosze:D Miłego pobytu, chociaż pewnie taki będzie:D

4

I po co były te płacze na wcześniejszych meczach? VeB!

0

Komentarz usunięty

2

Roma nie gra źle, tylko Barca gra lepiej.

0

0

Nie pytałam w ten sposób:D Chodzi o to, że akurat teraz, przed całą akcją prąd wywaliło;')

0

Czemu akurat teraz w całym moim mieście nie ma prądu...?

0

Jesteś jedynym wiarygodnym informatorem.

0

dołączam się do prośby

0

No nieźle:(

0

O chłopie..... Jak ja zazdroszczę...

0

Młody wie co dobre.:D

0

Na ławce, jak widać.

0

W Romie ławka Barcelony gra? Nieźle:)

0

Przyzwyczaiłam się do tamtego, o to mi chodzi.

2

Alves i 6? Nie pasuje to do niego.

0

zawistna* jak już, czytanie nie boli:)

4

u mnie jest wszystko oki w wersji mobilnej:')

0

Jak dobry to brać.

5

Gdzie mu tam do Davida:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?