7 sierpnia 2015, 18:39
1
wiadomo:)
7 sierpnia 2015, 18:33
0
........ile można
2
pływanie?:)
7 sierpnia 2015, 18:18
7 sierpnia 2015, 18:10
Tylko 40 stopni, da się przeżyć:') Dolny Śląsk, najlepiej :'')
6 sierpnia 2015, 22:32
Są o wiele głupsi piłkarze, on nie jest taki głupi.... Dobra, może trochę jest;'')
6 sierpnia 2015, 22:27
Wybaczam:D A czemu Ramosa nie lubisz?:D
6 sierpnia 2015, 22:23
Czy ja go hejtuje?:D Napisałam że nie lubię:')
6 sierpnia 2015, 22:21
Boje się, bo nie mam nawet mocnego argumentu:v Lewy.
6 sierpnia 2015, 22:17
Jakbym napisała tutaj piłkarza którego nie lubię to miałabym nalot jego fanów, bo większość z was tutaj go kocha..:x
6 sierpnia 2015, 22:10
No prosze:D Miłego pobytu, chociaż pewnie taki będzie:D
6 sierpnia 2015, 00:21
4
I po co były te płacze na wcześniejszych meczach? VeB!
6 sierpnia 2015, 00:20
Komentarz usunięty
5 sierpnia 2015, 23:13
Roma nie gra źle, tylko Barca gra lepiej.
5 sierpnia 2015, 23:12
5 sierpnia 2015, 22:59
Nie pytałam w ten sposób:D Chodzi o to, że akurat teraz, przed całą akcją prąd wywaliło;')
5 sierpnia 2015, 22:57
Czemu akurat teraz w całym moim mieście nie ma prądu...?
5 sierpnia 2015, 22:12
Jesteś jedynym wiarygodnym informatorem.
5 sierpnia 2015, 21:56
dołączam się do prośby
5 sierpnia 2015, 21:43
No nieźle:(
5 sierpnia 2015, 21:39
O chłopie..... Jak ja zazdroszczę...
5 sierpnia 2015, 21:22
Młody wie co dobre.:D
Na ławce, jak widać.
5 sierpnia 2015, 21:19
W Romie ławka Barcelony gra? Nieźle:)
5 sierpnia 2015, 17:45
Przyzwyczaiłam się do tamtego, o to mi chodzi.
5 sierpnia 2015, 17:30
Alves i 6? Nie pasuje to do niego.
5 sierpnia 2015, 17:23
zawistna* jak już, czytanie nie boli:)
4 sierpnia 2015, 19:15
u mnie jest wszystko oki w wersji mobilnej:')
4 sierpnia 2015, 19:06
Jak dobry to brać.
4 sierpnia 2015, 14:35
5
Gdzie mu tam do Davida:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
wiadomo:)
0
........ile można
2
pływanie?:)
1
1
Tylko 40 stopni, da się przeżyć:') Dolny Śląsk, najlepiej :'')
1
Są o wiele głupsi piłkarze, on nie jest taki głupi.... Dobra, może trochę jest;'')
0
Wybaczam:D A czemu Ramosa nie lubisz?:D
1
Czy ja go hejtuje?:D Napisałam że nie lubię:')
1
Boje się, bo nie mam nawet mocnego argumentu:v Lewy.
0
Jakbym napisała tutaj piłkarza którego nie lubię to miałabym nalot jego fanów, bo większość z was tutaj go kocha..:x
2
No prosze:D Miłego pobytu, chociaż pewnie taki będzie:D
4
I po co były te płacze na wcześniejszych meczach? VeB!
0
Komentarz usunięty
2
Roma nie gra źle, tylko Barca gra lepiej.
0
0
Nie pytałam w ten sposób:D Chodzi o to, że akurat teraz, przed całą akcją prąd wywaliło;')
0
Czemu akurat teraz w całym moim mieście nie ma prądu...?
0
Jesteś jedynym wiarygodnym informatorem.
0
dołączam się do prośby
0
No nieźle:(
0
O chłopie..... Jak ja zazdroszczę...
0
Młody wie co dobre.:D
0
Na ławce, jak widać.
0
W Romie ławka Barcelony gra? Nieźle:)
0
Przyzwyczaiłam się do tamtego, o to mi chodzi.
2
Alves i 6? Nie pasuje to do niego.
0
zawistna* jak już, czytanie nie boli:)
4
u mnie jest wszystko oki w wersji mobilnej:')
0
Jak dobry to brać.
5
Gdzie mu tam do Davida:D