31 lipca 2015, 20:47
0
Komentarz usunięty
31 lipca 2015, 20:40
31 lipca 2015, 20:39
Jeżeli przeczytałeś ten artykuł na stronie Realu, zadaj to pytanie na ich stronie.
31 lipca 2015, 20:36
5
31 lipca 2015, 20:33
Współczuje wam tych reklam, ja nie mam;D
31 lipca 2015, 20:23
2
Czy tylko ja jestem osobą która na mobilnej nie ma reklam...?:D
31 lipca 2015, 18:31
6
Nie bądź taki do przodu:)
31 lipca 2015, 18:16
Sto lat!:*
31 lipca 2015, 17:51
Co Ty gadasz........
31 lipca 2015, 15:12
4
Co się tak spinasz, luz.
31 lipca 2015, 13:06
Chyba że tak:)
31 lipca 2015, 13:01
Najłatwiejsze rozwiązanie - zostaje do stycznia, potem sam wybierze.
31 lipca 2015, 12:58
Ja tutaj nie widziałam komentarza, że Lewy jest lepszy. Być może przeoczyłam.
31 lipca 2015, 12:51
Tak.
31 lipca 2015, 12:49
Luzik, do stycznia mu przejdzie.
31 lipca 2015, 11:43
23
Najlepsza "9".
30 lipca 2015, 20:40
1
Haaa, I połowy nie transmitują a na drugą MOŻE zaproszą jak im się awarie uda naprawić.:')
30 lipca 2015, 20:31
Chociaż z tym telefonem się udało;D
30 lipca 2015, 20:27
Jeśli tak, to okej.
30 lipca 2015, 20:23
"Koledzy".... Będę się was czepiała dopóki się nie nauczycie, że my też tu jesteśmy:')
30 lipca 2015, 20:10
W sumie..:D.
30 lipca 2015, 20:07
Przyczepie się do tego "panowie" :D
30 lipca 2015, 18:26
Dlatego wynaleziono POWTÓRKI:) to nie jest rm.pl o ile jeszcze kojarze:D
30 lipca 2015, 17:52
Rzeczywiście, trudne do zrozumienia:')
30 lipca 2015, 17:48
Od pewnego czasu mnie do dręczy:D Ej, ja zrozumiem wszystko!:D
30 lipca 2015, 17:45
Nadal mnie zastanawia, skąd wzięła się Twoja nazwa?:D
30 lipca 2015, 17:43
Real potrafi wszystko:)
30 lipca 2015, 17:09
Wszedł w link i wirusa podłapał:)
30 lipca 2015, 15:38
To jest nieuleczalna choroba, co zrobisz.
30 lipca 2015, 14:57
Postępy robi!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Jeżeli przeczytałeś ten artykuł na stronie Realu, zadaj to pytanie na ich stronie.
5
Komentarz usunięty
0
Współczuje wam tych reklam, ja nie mam;D
2
Czy tylko ja jestem osobą która na mobilnej nie ma reklam...?:D
6
Nie bądź taki do przodu:)
2
Sto lat!:*
6
Co Ty gadasz........
4
Co się tak spinasz, luz.
2
Chyba że tak:)
2
Najłatwiejsze rozwiązanie - zostaje do stycznia, potem sam wybierze.
2
Ja tutaj nie widziałam komentarza, że Lewy jest lepszy. Być może przeoczyłam.
2
Tak.
2
Luzik, do stycznia mu przejdzie.
23
Najlepsza "9".
1
Haaa, I połowy nie transmitują a na drugą MOŻE zaproszą jak im się awarie uda naprawić.:')
1
Chociaż z tym telefonem się udało;D
1
Jeśli tak, to okej.
5
"Koledzy".... Będę się was czepiała dopóki się nie nauczycie, że my też tu jesteśmy:')
1
W sumie..:D.
2
Przyczepie się do tego "panowie" :D
4
Dlatego wynaleziono POWTÓRKI:) to nie jest rm.pl o ile jeszcze kojarze:D
2
Rzeczywiście, trudne do zrozumienia:')
1
Od pewnego czasu mnie do dręczy:D Ej, ja zrozumiem wszystko!:D
1
Nadal mnie zastanawia, skąd wzięła się Twoja nazwa?:D
2
Real potrafi wszystko:)
1
Wszedł w link i wirusa podłapał:)
6
To jest nieuleczalna choroba, co zrobisz.
0
Postępy robi!