0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Jeżeli przeczytałeś ten artykuł na stronie Realu, zadaj to pytanie na ich stronie.

5

Komentarz usunięty

0

Współczuje wam tych reklam, ja nie mam;D

2

Czy tylko ja jestem osobą która na mobilnej nie ma reklam...?:D

6

Nie bądź taki do przodu:)

2

Sto lat!:*

6

Co Ty gadasz........

4

Co się tak spinasz, luz.

2

Chyba że tak:)

2

Najłatwiejsze rozwiązanie - zostaje do stycznia, potem sam wybierze.

2

Ja tutaj nie widziałam komentarza, że Lewy jest lepszy. Być może przeoczyłam.

2

Tak.

2

Luzik, do stycznia mu przejdzie.

23

Najlepsza "9".

1

Haaa, I połowy nie transmitują a na drugą MOŻE zaproszą jak im się awarie uda naprawić.:')

1

Chociaż z tym telefonem się udało;D

1

Jeśli tak, to okej.

5

"Koledzy".... Będę się was czepiała dopóki się nie nauczycie, że my też tu jesteśmy:')

1

W sumie..:D.

2

Przyczepie się do tego "panowie" :D

4

Dlatego wynaleziono POWTÓRKI:) to nie jest rm.pl o ile jeszcze kojarze:D

2

Rzeczywiście, trudne do zrozumienia:')

1

Od pewnego czasu mnie do dręczy:D Ej, ja zrozumiem wszystko!:D

1

Nadal mnie zastanawia, skąd wzięła się Twoja nazwa?:D

2

Real potrafi wszystko:)

1

Wszedł w link i wirusa podłapał:)

6

To jest nieuleczalna choroba, co zrobisz.

0

Postępy robi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?