29 lipca 2015, 16:34
1
Ja też, żenada.
29 lipca 2015, 16:27
0
16:50 :D.
29 lipca 2015, 16:21
Tvn.
29 lipca 2015, 15:37
Naciskaj spacje jak piszesz coś krótkiego, wtedy 15 znaków spełnione:)
29 lipca 2015, 14:47
Dziękuje za poprawienie ale po co afere robić o takie coś:D
29 lipca 2015, 14:39
To nie czytaj i po problemie :)
29 lipca 2015, 14:34
Co Ty się tak do mnie przyczepiłeś:D
29 lipca 2015, 14:24
Szanse są 30%/100% że Lech wygra:')
29 lipca 2015, 14:19
Myślalam że tylko ja tak mam..
29 lipca 2015, 14:11
A po ostatnim meczu wszyscy pisali że Rafa na rezerwy nie zasługuje.
Dobry pomysł. :)
29 lipca 2015, 13:55
3
Wiktoria zawsze prawde wam powie, polecam się na przyszłość:D
29 lipca 2015, 13:54
Nie przesadzajmy oceniając Masipa po jednym meczu. Spieprzył ale dajmy mu szanse, to tylko sparing:)
29 lipca 2015, 13:52
Tu się zgodze. Od Munira za dużo wymagali od samego początku i za duże nadzieje w nim pokładali.
29 lipca 2015, 13:50
7
Busi prędzej kariere zakończy niż odejdzie sam:)
29 lipca 2015, 13:47
Neymar chyba 30.
29 lipca 2015, 13:46
Dokładnie, ale szkoda Munira bo widać że troche chciałby już mieć pewne miejsce.
29 lipca 2015, 13:43
Tak. I kolejny użytkownik mieszkający kilkanaście minut samochodem ode mnie:)
29 lipca 2015, 13:42
No co Ty nie powiesz, poprawiłam przecież.
29 lipca 2015, 13:15
Jednak to polska drużyna kolego:D
29 lipca 2015, 13:12
Ja się pytam, co jest z nimi nie tak? Normalni to oni nie są.
29 lipca 2015, 13:09
Ej!:D Liczmy na Lecha, mimo że wygrana praktycznie nie wchodzi w gre:D
29 lipca 2015, 13:05
Basel 2:0 Lech :)
29 lipca 2015, 13:04
Dobry pomysł:').
29 lipca 2015, 13:01
4
To normalne na tej stronie:)
29 lipca 2015, 12:57
Na necie powinna być, na stronie Nike:)
29 lipca 2015, 12:54
Wiem wiem, już się nie czepiajcie:D
29 lipca 2015, 12:52
Nie czepiaj się:x.
29 lipca 2015, 12:51
I bardzo dobrze:)
29 lipca 2015, 12:47
2
Koledzy I KOLEŻANKI, oglądamy dzisiaj Lecha? Ja obowiązkowo.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Ja też, żenada.
0
16:50 :D.
0
Tvn.
0
Naciskaj spacje jak piszesz coś krótkiego, wtedy 15 znaków spełnione:)
0
Dziękuje za poprawienie ale po co afere robić o takie coś:D
0
To nie czytaj i po problemie :)
0
Co Ty się tak do mnie przyczepiłeś:D
0
Szanse są 30%/100% że Lech wygra:')
0
Myślalam że tylko ja tak mam..
0
A po ostatnim meczu wszyscy pisali że Rafa na rezerwy nie zasługuje.
0
Dobry pomysł. :)
3
Wiktoria zawsze prawde wam powie, polecam się na przyszłość:D
1
Nie przesadzajmy oceniając Masipa po jednym meczu. Spieprzył ale dajmy mu szanse, to tylko sparing:)
3
Tu się zgodze. Od Munira za dużo wymagali od samego początku i za duże nadzieje w nim pokładali.
7
Busi prędzej kariere zakończy niż odejdzie sam:)
3
Neymar chyba 30.
1
Dokładnie, ale szkoda Munira bo widać że troche chciałby już mieć pewne miejsce.
1
Tak. I kolejny użytkownik mieszkający kilkanaście minut samochodem ode mnie:)
0
No co Ty nie powiesz, poprawiłam przecież.
0
Jednak to polska drużyna kolego:D
0
Ja się pytam, co jest z nimi nie tak? Normalni to oni nie są.
0
Ej!:D Liczmy na Lecha, mimo że wygrana praktycznie nie wchodzi w gre:D
0
Basel 2:0 Lech :)
1
Dobry pomysł:').
4
To normalne na tej stronie:)
0
Na necie powinna być, na stronie Nike:)
1
Wiem wiem, już się nie czepiajcie:D
1
Nie czepiaj się:x.
1
I bardzo dobrze:)
2
Koledzy I KOLEŻANKI, oglądamy dzisiaj Lecha? Ja obowiązkowo.