1

Ja też, żenada.

0

16:50 :D.

0

Tvn.

0

Naciskaj spacje jak piszesz coś krótkiego, wtedy 15 znaków spełnione:)

0

Dziękuje za poprawienie ale po co afere robić o takie coś:D

0

To nie czytaj i po problemie :)

0

Co Ty się tak do mnie przyczepiłeś:D

0

Szanse są 30%/100% że Lech wygra:')

0

Myślalam że tylko ja tak mam..

0

A po ostatnim meczu wszyscy pisali że Rafa na rezerwy nie zasługuje.

0

Dobry pomysł. :)

3

Wiktoria zawsze prawde wam powie, polecam się na przyszłość:D

1

Nie przesadzajmy oceniając Masipa po jednym meczu. Spieprzył ale dajmy mu szanse, to tylko sparing:)

3

Tu się zgodze. Od Munira za dużo wymagali od samego początku i za duże nadzieje w nim pokładali.

7

Busi prędzej kariere zakończy niż odejdzie sam:)

3

Neymar chyba 30.

1

Dokładnie, ale szkoda Munira bo widać że troche chciałby już mieć pewne miejsce.

1

Tak. I kolejny użytkownik mieszkający kilkanaście minut samochodem ode mnie:)

0

No co Ty nie powiesz, poprawiłam przecież.

0

Jednak to polska drużyna kolego:D

0

Ja się pytam, co jest z nimi nie tak? Normalni to oni nie są.

0

Ej!:D Liczmy na Lecha, mimo że wygrana praktycznie nie wchodzi w gre:D

0

Basel 2:0 Lech :)

1

Dobry pomysł:').

4

To normalne na tej stronie:)

0

Na necie powinna być, na stronie Nike:)

1

Wiem wiem, już się nie czepiajcie:D

1

Nie czepiaj się:x.

1

I bardzo dobrze:)

2

Koledzy I KOLEŻANKI, oglądamy dzisiaj Lecha? Ja obowiązkowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?