3

Wszystkiego najlepszego Pedro!:D

41

Jak Pedro odejdzie to Munir/Sandro niech się wykażą. Nie widze potrzeby kupowania Nolito teraz, skoro i tak sobie nie pogra.

0

Yt najpewniejszy.

1

Oglądałeś na yt?:D

0

Musisz mieć tu konto min. pół roku

11

Bardziej przegryzie;D

7

Powodzenia tam z dziewczyną kolego:D

2

Leo wraca 3.08 o ile się nie myle

6

Żenada.

3

Powodzenia:).

3

I teraz będziecie się kłócić tutaj o Mikiego? Nie wiedziałam kto to jest, ale wychodzi na to że nic złego wam nie zrobił:)

1

Nie napisze, bo nie może:D

2

Nie obraziłabym się gdyby coś ładnego strzelił:D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Wybaczam wybaczam, przyzwyczaiłam się już:D

0

Nadal mnie boli to "panowie" :D

1

Bo tak.

0

Masche też nie

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

Panowie? Kiedy wy się nauczycie...

0

Ja oglądam na yt i mam dobrze:) masz włączoną na live? *czerwona kropka obok glośności*

0

Dlaczego na transmisji na yt zmienili 1:1 na 1:0 znow?

1

W końcu ktoś to napisał

0

Mogło być lepiej ale oki

0

Gdzie jest Bartra w wyjściowym ja się pytam?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?