28 lipca 2015, 13:50
3
Wszystkiego najlepszego Pedro!:D
28 lipca 2015, 13:40
41
Jak Pedro odejdzie to Munir/Sandro niech się wykażą. Nie widze potrzeby kupowania Nolito teraz, skoro i tak sobie nie pogra.
27 lipca 2015, 23:24
0
Yt najpewniejszy.
27 lipca 2015, 23:12
1
Oglądałeś na yt?:D
27 lipca 2015, 23:07
Musisz mieć tu konto min. pół roku
27 lipca 2015, 22:52
11
Bardziej przegryzie;D
27 lipca 2015, 22:51
7
Powodzenia tam z dziewczyną kolego:D
27 lipca 2015, 22:50
2
Leo wraca 3.08 o ile się nie myle
27 lipca 2015, 21:26
6
Żenada.
27 lipca 2015, 21:21
Powodzenia:).
27 lipca 2015, 21:17
I teraz będziecie się kłócić tutaj o Mikiego? Nie wiedziałam kto to jest, ale wychodzi na to że nic złego wam nie zrobił:)
27 lipca 2015, 21:00
Nie napisze, bo nie może:D
27 lipca 2015, 20:21
Nie obraziłabym się gdyby coś ładnego strzelił:D
27 lipca 2015, 20:16
Komentarz usunięty
27 lipca 2015, 20:09
27 lipca 2015, 20:07
27 lipca 2015, 20:04
27 lipca 2015, 19:56
27 lipca 2015, 19:33
Wybaczam wybaczam, przyzwyczaiłam się już:D
27 lipca 2015, 19:25
Nadal mnie boli to "panowie" :D
26 lipca 2015, 15:56
Bo tak.
26 lipca 2015, 00:07
Masche też nie
26 lipca 2015, 00:05
26 lipca 2015, 00:03
25 lipca 2015, 23:38
Panowie? Kiedy wy się nauczycie...
25 lipca 2015, 23:35
Ja oglądam na yt i mam dobrze:) masz włączoną na live? *czerwona kropka obok glośności*
25 lipca 2015, 23:29
Dlaczego na transmisji na yt zmienili 1:1 na 1:0 znow?
25 lipca 2015, 22:43
W końcu ktoś to napisał
25 lipca 2015, 22:42
Mogło być lepiej ale oki
25 lipca 2015, 21:46
Gdzie jest Bartra w wyjściowym ja się pytam?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Wszystkiego najlepszego Pedro!:D
41
Jak Pedro odejdzie to Munir/Sandro niech się wykażą. Nie widze potrzeby kupowania Nolito teraz, skoro i tak sobie nie pogra.
0
Yt najpewniejszy.
1
Oglądałeś na yt?:D
0
Musisz mieć tu konto min. pół roku
11
Bardziej przegryzie;D
7
Powodzenia tam z dziewczyną kolego:D
2
Leo wraca 3.08 o ile się nie myle
6
Żenada.
3
Powodzenia:).
3
I teraz będziecie się kłócić tutaj o Mikiego? Nie wiedziałam kto to jest, ale wychodzi na to że nic złego wam nie zrobił:)
1
Nie napisze, bo nie może:D
2
Nie obraziłabym się gdyby coś ładnego strzelił:D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Wybaczam wybaczam, przyzwyczaiłam się już:D
0
Nadal mnie boli to "panowie" :D
1
Bo tak.
0
Masche też nie
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
Panowie? Kiedy wy się nauczycie...
0
Ja oglądam na yt i mam dobrze:) masz włączoną na live? *czerwona kropka obok glośności*
0
Dlaczego na transmisji na yt zmienili 1:1 na 1:0 znow?
1
W końcu ktoś to napisał
0
Mogło być lepiej ale oki
0
Gdzie jest Bartra w wyjściowym ja się pytam?