0

0

Mimo wszystko polecam obecną:)

0

a niech banują:D

5

Ja też....cholera:(

0

dla mnie też! bardzo mi się podobały

16

Klasa sama w sobie

1

Nie miało tak zabrzmieć:) Cały majątek bym oddała, chociaż w sumie i tak mało tego ale cóż:(

0

Dobrze, że nikt Ciebie o zdanie nie pyta

0

Jestem za! Pedro jest świetny ale u nas dużo nie pokaże. Przez kilka lat może jeszcze pograć. Byle nie w Chelsea

2

nie gadaj.....człowieku, ile ja bym dała żeby tam być

0

ale chodzi mi o Leo głownie, że on się trochę "podłamał" a takie gwiazdy nawet tego nie wygrały. Ale i tak ma jeszcze czas

0

CA wygrali? nie wydaje mi się (jeśli się myle to przepraszam):)

0

Panowie?:) ps zgadzam się

0

Maradona i Pele tez nie wygrali wiekszosci z reprezentacja wiec. ..

0

Czy ja wiem...

27

Nie przesadzaj. A Ty znasz dokładnie k a ż d y transfer+cene? Nie wydaje mi się.

7

Wybaczam. :D

2

Martwi mnie to, że jeszcze się sezon nie zaczął a wy już mówicie o przegranej RM i odejściu CR7

1

Tylko nie Benedito. Reszte zniosę

0

Benedito? Wątpie.

0

5mln? Prawilnie.

0

Masche to wulkan, musi grać.

2

Ale nie wiem czy wiesz, Iniesta to człowiek i nie może grać cały czas na pełnych obrotach.

5

Nie. ,

2

Pedro będzie miał jeszcze mniej minut mimo wszystko. Chcesz żeby został i się marnował? To świetny zawodnik i zasługuję na gre. Ma już 27lat, minął czas grzania ławy.

4

Ja też.

0

I świetnie! A co do Pedro to bym się z nim pożegnała ze względu na to, że w tym sezonie dużo nie pogra a ma już 27 lat.

3

To są chyba jakieś żarty...

0

No to Benedito nie wygrywa.

1

Boże...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?