9 lipca 2015, 22:52
0
http://store.nike.com/pl/pl_pl/pd/2015-16-fc-barcelona-stadium-home-meska-koszulka-pilkarska/pid-10262677/pgid-10932849 chłopaki! Brać nie brać? Dostane gdzieś taniej? Szybka decyzja!
9 lipca 2015, 22:44
Mimo wszystko polecam obecną:)
9 lipca 2015, 20:01
a niech banują:D
9 lipca 2015, 19:37
5
Ja też....cholera:(
9 lipca 2015, 19:33
dla mnie też! bardzo mi się podobały
9 lipca 2015, 19:29
16
Klasa sama w sobie
8 lipca 2015, 21:41
1
Nie miało tak zabrzmieć:) Cały majątek bym oddała, chociaż w sumie i tak mało tego ale cóż:(
8 lipca 2015, 20:57
Dobrze, że nikt Ciebie o zdanie nie pyta
8 lipca 2015, 20:56
Jestem za! Pedro jest świetny ale u nas dużo nie pokaże. Przez kilka lat może jeszcze pograć. Byle nie w Chelsea
8 lipca 2015, 20:05
2
nie gadaj.....człowieku, ile ja bym dała żeby tam być
8 lipca 2015, 19:52
ale chodzi mi o Leo głownie, że on się trochę "podłamał" a takie gwiazdy nawet tego nie wygrały. Ale i tak ma jeszcze czas
8 lipca 2015, 19:24
CA wygrali? nie wydaje mi się (jeśli się myle to przepraszam):)
8 lipca 2015, 18:59
Panowie?:) ps zgadzam się
8 lipca 2015, 18:53
Maradona i Pele tez nie wygrali wiekszosci z reprezentacja wiec. ..
8 lipca 2015, 18:48
Czy ja wiem...
8 lipca 2015, 17:20
27
Nie przesadzaj. A Ty znasz dokładnie k a ż d y transfer+cene? Nie wydaje mi się.
8 lipca 2015, 16:19
7
Wybaczam. :D
8 lipca 2015, 15:26
Martwi mnie to, że jeszcze się sezon nie zaczął a wy już mówicie o przegranej RM i odejściu CR7
8 lipca 2015, 14:08
Tylko nie Benedito. Reszte zniosę
8 lipca 2015, 13:09
Benedito? Wątpie.
8 lipca 2015, 12:38
5mln? Prawilnie.
8 lipca 2015, 12:23
Masche to wulkan, musi grać.
8 lipca 2015, 10:45
Ale nie wiem czy wiesz, Iniesta to człowiek i nie może grać cały czas na pełnych obrotach.
8 lipca 2015, 10:31
Nie. ,
8 lipca 2015, 09:39
Pedro będzie miał jeszcze mniej minut mimo wszystko. Chcesz żeby został i się marnował? To świetny zawodnik i zasługuję na gre. Ma już 27lat, minął czas grzania ławy.
8 lipca 2015, 09:38
4
Ja też.
I świetnie! A co do Pedro to bym się z nim pożegnała ze względu na to, że w tym sezonie dużo nie pogra a ma już 27 lat.
8 lipca 2015, 09:24
3
To są chyba jakieś żarty...
8 lipca 2015, 09:22
No to Benedito nie wygrywa.
8 lipca 2015, 00:03
Boże...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
http://store.nike.com/pl/pl_pl/pd/2015-16-fc-barcelona-stadium-home-meska-koszulka-pilkarska/pid-10262677/pgid-10932849 chłopaki! Brać nie brać? Dostane gdzieś taniej? Szybka decyzja!
0
Mimo wszystko polecam obecną:)
0
a niech banują:D
5
Ja też....cholera:(
0
dla mnie też! bardzo mi się podobały
16
Klasa sama w sobie
1
Nie miało tak zabrzmieć:) Cały majątek bym oddała, chociaż w sumie i tak mało tego ale cóż:(
0
Dobrze, że nikt Ciebie o zdanie nie pyta
0
Jestem za! Pedro jest świetny ale u nas dużo nie pokaże. Przez kilka lat może jeszcze pograć. Byle nie w Chelsea
2
nie gadaj.....człowieku, ile ja bym dała żeby tam być
0
ale chodzi mi o Leo głownie, że on się trochę "podłamał" a takie gwiazdy nawet tego nie wygrały. Ale i tak ma jeszcze czas
0
CA wygrali? nie wydaje mi się (jeśli się myle to przepraszam):)
0
Panowie?:) ps zgadzam się
0
Maradona i Pele tez nie wygrali wiekszosci z reprezentacja wiec. ..
0
Czy ja wiem...
27
Nie przesadzaj. A Ty znasz dokładnie k a ż d y transfer+cene? Nie wydaje mi się.
7
Wybaczam. :D
2
Martwi mnie to, że jeszcze się sezon nie zaczął a wy już mówicie o przegranej RM i odejściu CR7
1
Tylko nie Benedito. Reszte zniosę
0
Benedito? Wątpie.
0
5mln? Prawilnie.
0
Masche to wulkan, musi grać.
2
Ale nie wiem czy wiesz, Iniesta to człowiek i nie może grać cały czas na pełnych obrotach.
5
Nie. ,
2
Pedro będzie miał jeszcze mniej minut mimo wszystko. Chcesz żeby został i się marnował? To świetny zawodnik i zasługuję na gre. Ma już 27lat, minął czas grzania ławy.
4
Ja też.
0
I świetnie! A co do Pedro to bym się z nim pożegnała ze względu na to, że w tym sezonie dużo nie pogra a ma już 27 lat.
3
To są chyba jakieś żarty...
0
No to Benedito nie wygrywa.
1
Boże...