1

Gratulacje Chile.

1

Claudio, tancerz z Ciebie!

0

E?

6

Bravo, jak Cie kocham tak teraz błagam NIE OBROŃ!

0

Działa?:D nie wiedziałam

0

Tryskasz wiarą i nadzieją w Lio jak widać.

0

5 minut:) *15znakow*

0

Wiary trochę bracie!

1

Mogło być lepiej:)

0

Szanse są 50/100.

0

Nie przesadzaj. Gdyby aż tak dobrze grali razem to byłoby co najmnie 1:0 po golu Di Marii/Lio.

2

Jak widzę Vidala to mam ochotę wysłać mu list z instrukcją obsługi mózgu.

0

Ostatnie minuty mówią wszystko. Piękna akcja, ale cóż, kolega zmarnował. Bywa. Cały mecz schowany a teraz? Lio może zmienić wszystko

1

Jak Lio będzie taką torpedą w dogrywce to łoo

1

Niech Cie pilnuje 4 i dwoch fauluje zobaczymy jak bedziesz gral:*

0

Ja czekam aż się wkur** i zacznie latać

0

Oglądamy ten sam mecz?

14

Poważnie? Jak Messi zaczyna akcje to Chile zawsze faulem zatrzymuje, nie ma co chłopaki.

1

Dawaj Lio!

0

Di Marie na ławkę? A ostatnie 2 gole to same się wbiły?

0

a myślałam że jedyna się w tym gubię...

1

Zgadzam się:) Zawsze jak jest artykuł chwalący Lio, pojawia się najad na Cristiano, jakby on co najmniej wam matki pozabijał

0

Leo wie co potrafi i w idealny sposób to wykorzystuje.

0

Pasuje mu niebieski;)

0

Witamy na pokładzie.

1

niektórzy wiedzą lepiej;')

0

Komentarz usunięty

0

Z pewnościa, wszyscy beda plakac:)

0

Proszę Boga abym mogła jak najdłużej oglądać taką piłkę!

1

Chcę widzieć zawsze takiego Leo - optymistę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?