5 lipca 2015, 00:45
1
Gratulacje Chile.
5 lipca 2015, 00:43
Claudio, tancerz z Ciebie!
5 lipca 2015, 00:42
0
E?
5 lipca 2015, 00:39
6
Bravo, jak Cie kocham tak teraz błagam NIE OBROŃ!
5 lipca 2015, 00:33
Działa?:D nie wiedziałam
5 lipca 2015, 00:32
Tryskasz wiarą i nadzieją w Lio jak widać.
5 lipca 2015, 00:31
5 minut:) *15znakow*
5 lipca 2015, 00:30
Wiary trochę bracie!
5 lipca 2015, 00:28
Mogło być lepiej:)
Szanse są 50/100.
5 lipca 2015, 00:26
Nie przesadzaj. Gdyby aż tak dobrze grali razem to byłoby co najmnie 1:0 po golu Di Marii/Lio.
5 lipca 2015, 00:20
2
Jak widzę Vidala to mam ochotę wysłać mu list z instrukcją obsługi mózgu.
5 lipca 2015, 00:01
Ostatnie minuty mówią wszystko. Piękna akcja, ale cóż, kolega zmarnował. Bywa. Cały mecz schowany a teraz? Lio może zmienić wszystko
5 lipca 2015, 00:00
Jak Lio będzie taką torpedą w dogrywce to łoo
4 lipca 2015, 23:09
Niech Cie pilnuje 4 i dwoch fauluje zobaczymy jak bedziesz gral:*
4 lipca 2015, 23:05
Ja czekam aż się wkur** i zacznie latać
4 lipca 2015, 23:03
Oglądamy ten sam mecz?
4 lipca 2015, 22:59
14
Poważnie? Jak Messi zaczyna akcje to Chile zawsze faulem zatrzymuje, nie ma co chłopaki.
4 lipca 2015, 21:51
Dawaj Lio!
4 lipca 2015, 14:45
Di Marie na ławkę? A ostatnie 2 gole to same się wbiły?
3 lipca 2015, 00:37
a myślałam że jedyna się w tym gubię...
2 lipca 2015, 19:43
Zgadzam się:) Zawsze jak jest artykuł chwalący Lio, pojawia się najad na Cristiano, jakby on co najmniej wam matki pozabijał
2 lipca 2015, 18:38
Leo wie co potrafi i w idealny sposób to wykorzystuje.
2 lipca 2015, 14:33
Pasuje mu niebieski;)
1 lipca 2015, 21:20
Witamy na pokładzie.
1 lipca 2015, 21:04
niektórzy wiedzą lepiej;')
1 lipca 2015, 21:03
Komentarz usunięty
1 lipca 2015, 18:18
Z pewnościa, wszyscy beda plakac:)
1 lipca 2015, 14:42
Proszę Boga abym mogła jak najdłużej oglądać taką piłkę!
1 lipca 2015, 14:39
Chcę widzieć zawsze takiego Leo - optymistę!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Gratulacje Chile.
1
Claudio, tancerz z Ciebie!
0
E?
6
Bravo, jak Cie kocham tak teraz błagam NIE OBROŃ!
0
Działa?:D nie wiedziałam
0
Tryskasz wiarą i nadzieją w Lio jak widać.
0
5 minut:) *15znakow*
0
Wiary trochę bracie!
1
Mogło być lepiej:)
0
Szanse są 50/100.
0
Nie przesadzaj. Gdyby aż tak dobrze grali razem to byłoby co najmnie 1:0 po golu Di Marii/Lio.
2
Jak widzę Vidala to mam ochotę wysłać mu list z instrukcją obsługi mózgu.
0
Ostatnie minuty mówią wszystko. Piękna akcja, ale cóż, kolega zmarnował. Bywa. Cały mecz schowany a teraz? Lio może zmienić wszystko
1
Jak Lio będzie taką torpedą w dogrywce to łoo
1
Niech Cie pilnuje 4 i dwoch fauluje zobaczymy jak bedziesz gral:*
0
Ja czekam aż się wkur** i zacznie latać
0
Oglądamy ten sam mecz?
14
Poważnie? Jak Messi zaczyna akcje to Chile zawsze faulem zatrzymuje, nie ma co chłopaki.
1
Dawaj Lio!
0
Di Marie na ławkę? A ostatnie 2 gole to same się wbiły?
0
a myślałam że jedyna się w tym gubię...
1
Zgadzam się:) Zawsze jak jest artykuł chwalący Lio, pojawia się najad na Cristiano, jakby on co najmniej wam matki pozabijał
0
Leo wie co potrafi i w idealny sposób to wykorzystuje.
0
Pasuje mu niebieski;)
0
Witamy na pokładzie.
1
niektórzy wiedzą lepiej;')
0
Komentarz usunięty
0
Z pewnościa, wszyscy beda plakac:)
0
Proszę Boga abym mogła jak najdłużej oglądać taką piłkę!
1
Chcę widzieć zawsze takiego Leo - optymistę!