Prawdopodobnie był trochę zmęczony. Taki sezon... Piękny sezon w wykonaniu Barçy. Pobijanie rekordów i tryplet każdego by przemęczyło. Gdyby Argentyna w 100% zasługiwała na wygraną, nawet z Messim grającym przez 10minut wygrałaby. Argentyna w zupełności nie zasłużyła, ale Leo mimo wszystko tak. Chile było lepsze i wygrało, Bravo był w szczytowej formie i trzeba się z tym pogodzić. Kocham Messiego z całego serca i jak widzę te beznadziejne najazdy na niego to mi coś w środku pęka.
Przegrana Argentyny winą Messiego? Śmiech na sali! To że jest kapitanem nie oznacza że w każdym meczu musi strzelać hattricki! Powinien wspierać swoją drużynę i prowadzić ją do zwycięstwa - mimo wszystko robił to. Chile to nie bez powodu znalazło się w finale a Claudio Bravo to w końcu nasz chłopak! Zrzucanie całej winy na Lio jest śmieszne.
Myślę, że gdyby Ronaldo jr nie był taki egoistyczny jak tata, to ta rywalizacja nie musiałaby być taka silna:) Ale mimo to, mam nadzieję że nigdy nie zobaczę ich w takiej samej koszulce.
A z drugiej strony, mógłby mieć trzech synów, trzech najlepszych na świecie napastników:) Ale masz rację, kiedyś mogliby zacząć rywalizować:/ Ale syn Crisa i Leo...Tak, ta rywalizacja byłaby ciekawa. Taka jakby kontynuacja!
0
Nie wracajcie teraz do tematu Higuaina, przerabialiśmy już to.
2
Higuain? Gdyby go zmienili to nie byłoby problemu. Trener wiedział że Tevez jest lepszy w karnych ale cóź.
0
Nie zdziwiłabym się nawet...
0
Ciężko mu trochę:D jak do mnie przychodzi to ledwo wytrzymuję oblężenie przez plakaty i fototapety z FCB :D
5
Niektóre kobiety nigdy nie zrozumieją tej miłości. Mój chłopak to ma dopiero...fan Realu:')
4
Widzę nie jestem sama:)
0
Jestem ciekawa o czym będą pisać gazety, jeśli ustalą co z Ardą.
0
Prawdopodobnie był trochę zmęczony. Taki sezon... Piękny sezon w wykonaniu Barçy. Pobijanie rekordów i tryplet każdego by przemęczyło. Gdyby Argentyna w 100% zasługiwała na wygraną, nawet z Messim grającym przez 10minut wygrałaby. Argentyna w zupełności nie zasłużyła, ale Leo mimo wszystko tak. Chile było lepsze i wygrało, Bravo był w szczytowej formie i trzeba się z tym pogodzić. Kocham Messiego z całego serca i jak widzę te beznadziejne najazdy na niego to mi coś w środku pęka.
1
Przegrana Argentyny winą Messiego? Śmiech na sali! To że jest kapitanem nie oznacza że w każdym meczu musi strzelać hattricki! Powinien wspierać swoją drużynę i prowadzić ją do zwycięstwa - mimo wszystko robił to. Chile to nie bez powodu znalazło się w finale a Claudio Bravo to w końcu nasz chłopak! Zrzucanie całej winy na Lio jest śmieszne.
1
+15 do klasy
0
Co racja to racja:) ps. Ty wszedzie jestes :D
0
Masche? Zasłużył.
0
Błąd redakcji. Higuaina brakuję.
0
Ale to jego wina że ma kontuzje?
0
to akurat prawda:) To że pół Barcelony jest lepsze od podwojonej reprezentacji Polski to nie znaczy że nie szanujemy tego kraju.
0
Najlepszy bramkarz & tancerz 2014/15.
0
Nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz więc?:)
0
Teraz będziecie mi gadać o wstydzie? Nie znacie mnie więc grzecznie proszę abyście się nie wtrącali, dziękuje
1
Mam nadzieję że to trollXD a jak nie to jesteś kompletnym bezmózgiem.
0
Przepraszam bardzo, ale kim Ty jesteś źeby komentować moje wybory? I tak nie zmienisz moich poglądów w żadnym stopniu więc możesz sobie darować.
17
Żenada.
0
Wstyd bo mam inne odczucia niż Ty? Gdybym była Niemką, Belgijką, Angielką i tak byłabym całym sercem za Barcą.
2
Przecież jak Barca zdobyła tryplet to oni pocieszali się że w klasyku raz wygrali.
0
Refleks masz chłopie.
0
Ja też. Sorry ale granatowo-bordowe serce
0
:)
0
W sumie to tak:) Tylko niech ten egoizm nie będzie dziedziczny, błagam
0
Myślę, że gdyby Ronaldo jr nie był taki egoistyczny jak tata, to ta rywalizacja nie musiałaby być taka silna:) Ale mimo to, mam nadzieję że nigdy nie zobaczę ich w takiej samej koszulce.
0
A z drugiej strony, mógłby mieć trzech synów, trzech najlepszych na świecie napastników:) Ale masz rację, kiedyś mogliby zacząć rywalizować:/ Ale syn Crisa i Leo...Tak, ta rywalizacja byłaby ciekawa. Taka jakby kontynuacja!
0
Teraz żona(?) Leo znów w ciąży, tak? Oby kolejny syn.