0

Nie wracajcie teraz do tematu Higuaina, przerabialiśmy już to.

2

Higuain? Gdyby go zmienili to nie byłoby problemu. Trener wiedział że Tevez jest lepszy w karnych ale cóź.

0

Nie zdziwiłabym się nawet...

0

Ciężko mu trochę:D jak do mnie przychodzi to ledwo wytrzymuję oblężenie przez plakaty i fototapety z FCB :D

5

Niektóre kobiety nigdy nie zrozumieją tej miłości. Mój chłopak to ma dopiero...fan Realu:')

4

Widzę nie jestem sama:)

0

Jestem ciekawa o czym będą pisać gazety, jeśli ustalą co z Ardą.

0

Prawdopodobnie był trochę zmęczony. Taki sezon... Piękny sezon w wykonaniu Barçy. Pobijanie rekordów i tryplet każdego by przemęczyło. Gdyby Argentyna w 100% zasługiwała na wygraną, nawet z Messim grającym przez 10minut wygrałaby. Argentyna w zupełności nie zasłużyła, ale Leo mimo wszystko tak. Chile było lepsze i wygrało, Bravo był w szczytowej formie i trzeba się z tym pogodzić. Kocham Messiego z całego serca i jak widzę te beznadziejne najazdy na niego to mi coś w środku pęka.

1

Przegrana Argentyny winą Messiego? Śmiech na sali! To że jest kapitanem nie oznacza że w każdym meczu musi strzelać hattricki! Powinien wspierać swoją drużynę i prowadzić ją do zwycięstwa - mimo wszystko robił to. Chile to nie bez powodu znalazło się w finale a Claudio Bravo to w końcu nasz chłopak! Zrzucanie całej winy na Lio jest śmieszne.

1

+15 do klasy

0

Co racja to racja:) ps. Ty wszedzie jestes :D

0

Masche? Zasłużył.

0

Błąd redakcji. Higuaina brakuję.

0

Ale to jego wina że ma kontuzje?

0

to akurat prawda:) To że pół Barcelony jest lepsze od podwojonej reprezentacji Polski to nie znaczy że nie szanujemy tego kraju.

0

Najlepszy bramkarz & tancerz 2014/15.

0

Nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz więc?:)

0

Teraz będziecie mi gadać o wstydzie? Nie znacie mnie więc grzecznie proszę abyście się nie wtrącali, dziękuje

1

Mam nadzieję że to trollXD a jak nie to jesteś kompletnym bezmózgiem.

0

Przepraszam bardzo, ale kim Ty jesteś źeby komentować moje wybory? I tak nie zmienisz moich poglądów w żadnym stopniu więc możesz sobie darować.

17

Żenada.

0

Wstyd bo mam inne odczucia niż Ty? Gdybym była Niemką, Belgijką, Angielką i tak byłabym całym sercem za Barcą.

2

Przecież jak Barca zdobyła tryplet to oni pocieszali się że w klasyku raz wygrali.

0

Refleks masz chłopie.

0

Ja też. Sorry ale granatowo-bordowe serce

0

:)

0

W sumie to tak:) Tylko niech ten egoizm nie będzie dziedziczny, błagam

0

Myślę, że gdyby Ronaldo jr nie był taki egoistyczny jak tata, to ta rywalizacja nie musiałaby być taka silna:) Ale mimo to, mam nadzieję że nigdy nie zobaczę ich w takiej samej koszulce.

0

A z drugiej strony, mógłby mieć trzech synów, trzech najlepszych na świecie napastników:) Ale masz rację, kiedyś mogliby zacząć rywalizować:/ Ale syn Crisa i Leo...Tak, ta rywalizacja byłaby ciekawa. Taka jakby kontynuacja!

0

Teraz żona(?) Leo znów w ciąży, tak? Oby kolejny syn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?