To pytanie chyba nawet Leo sobie zadaje. Nie zapominajmy o naszym tancerzu Bravo. Skutecznie rozpraszał i bronił. Ale nigdy nie dorówna słynnemu "Dudek Dance" :D
Na takich piłkarzy nie ma o liczyć w ważnych sytuacjach... Jak zobaczyłam plecy "Higuain" przygotowującego się do strzału to miałam ochotę wyłączyć telewizor.
Byli najlepsi, wygrali. Tyle w temacie. Nie zmienimy tego co się stało więc moim zdaniem powinniście skończyć z tymi hejtami na Higuaina, bo to nie tylko jego wina.
A ja nadal myślę co by było gdyby jakimś cudem nasze wielce utalentowane drewno TRAFIŁO...moźe wszystko potoczyłoby się inaczej...Ale z drugiej strony nie ma co obwiniać tylko jego. Gdyby cała drużyna grała dobrze to karnych by nie było i chyba przyznacie mi rację.
0
Chciałabym kiedyś zobaczyć Thiago z Leo na jednym boisku... Tak jak ostatnio Rivaldo grał ze swoim synem.
0
To pytanie chyba nawet Leo sobie zadaje. Nie zapominajmy o naszym tancerzu Bravo. Skutecznie rozpraszał i bronił. Ale nigdy nie dorówna słynnemu "Dudek Dance" :D
0
To było mega z jego strony. Były większe szanse że trafi Leo, poza tym jeszcze Leo pomógłby ten gol a jednak....prawdziwy ziomek
0
Jemu chyba zabronili strzelać karnych w Realu, bo to zadanie Crisa. Teraz mu te przeżycia zostały.
0
Przez pierwsze 20 minut też miałam taką nadzieję. Zapowiadało się mega bramkostrzelnie. Akcje od pierwszych minut nie zdarzają się w każdym meczu.
1
Na takich piłkarzy nie ma o liczyć w ważnych sytuacjach... Jak zobaczyłam plecy "Higuain" przygotowującego się do strzału to miałam ochotę wyłączyć telewizor.
0
Przegryw życia.
0
Szczerze? Liczyłam że Chile i finał to jakaś pomyłka... Grają bardzo ofensywnie. Obrona szybko przenosiła się do ataku.
1
Higuain. To uniwersalna odpowiedź.
0
Wie jak przegrywać:)
0
Jak można zamiast Teveza Higuaina........
0
Mamy przyszły sezon! Wszystko przed nami. Messi mógłby się zaprzeć i pokazać wszystkim że nawet z tą "super" drużyną uda mu się coś zdobyć.
0
Niech idzie. Pasują do siebie.
0
Szkoda trochę że tak się potoczyło:/ Ciekawe co z Di Marią.
0
Mimo że nie lubię Teveza, tak teraz jestem bardzo zdziwiona że nie grał.
0
A czemu Tevez nie pojawił się na boisku? Tak po prostu?
0
Sama Argentyna nie zasłużyła - ale Leo wysiłkiem i nadzieją TAK
0
nie wyczułeś sarkazmu?
0
Czy mi się wydaje czy Higuain trochę na oślep tego karnego strzelał?
0
Dokładnie. Mimo tego że chciałam, aby Leo podniósł puchar to ciesze się, bo Bravo się wykazał
1
Higuain.
0
skąd* bracie:)
0
A był jakiś powód, przez który Tevez nie wszedł czy tak po prostu?
1
Ja przeżywałam podobnie jak finał LM....:')
0
Byli najlepsi, wygrali. Tyle w temacie. Nie zmienimy tego co się stało więc moim zdaniem powinniście skończyć z tymi hejtami na Higuaina, bo to nie tylko jego wina.
0
Koniec hejtów na Higuaina, w RM grał, czemu się dziwicie. Tam go pewnie nastraszyli że karne tylko Kryśka moze strzelać i chłopakowi zostało.
0
Żałosne jest zrzucanie winy na zawodnika który jest ŚWIETNY ale niestety doznał kontuzji i zszedł z boiska. Ż a ł o s n e
0
A ja nadal myślę co by było gdyby jakimś cudem nasze wielce utalentowane drewno TRAFIŁO...moźe wszystko potoczyłoby się inaczej...Ale z drugiej strony nie ma co obwiniać tylko jego. Gdyby cała drużyna grała dobrze to karnych by nie było i chyba przyznacie mi rację.
3
Teraz się będę pocieszała: Claudio, nasz człowiek!
0
Zasłuzyl mimo wszystko na wygrana....