0

Chciałabym kiedyś zobaczyć Thiago z Leo na jednym boisku... Tak jak ostatnio Rivaldo grał ze swoim synem.

0

To pytanie chyba nawet Leo sobie zadaje. Nie zapominajmy o naszym tancerzu Bravo. Skutecznie rozpraszał i bronił. Ale nigdy nie dorówna słynnemu "Dudek Dance" :D

0

To było mega z jego strony. Były większe szanse że trafi Leo, poza tym jeszcze Leo pomógłby ten gol a jednak....prawdziwy ziomek

0

Jemu chyba zabronili strzelać karnych w Realu, bo to zadanie Crisa. Teraz mu te przeżycia zostały.

0

Przez pierwsze 20 minut też miałam taką nadzieję. Zapowiadało się mega bramkostrzelnie. Akcje od pierwszych minut nie zdarzają się w każdym meczu.

1

Na takich piłkarzy nie ma o liczyć w ważnych sytuacjach... Jak zobaczyłam plecy "Higuain" przygotowującego się do strzału to miałam ochotę wyłączyć telewizor.

0

Przegryw życia.

0

Szczerze? Liczyłam że Chile i finał to jakaś pomyłka... Grają bardzo ofensywnie. Obrona szybko przenosiła się do ataku.

1

Higuain. To uniwersalna odpowiedź.

0

Wie jak przegrywać:)

0

Jak można zamiast Teveza Higuaina........

0

Mamy przyszły sezon! Wszystko przed nami. Messi mógłby się zaprzeć i pokazać wszystkim że nawet z tą "super" drużyną uda mu się coś zdobyć.

0

Niech idzie. Pasują do siebie.

0

Szkoda trochę że tak się potoczyło:/ Ciekawe co z Di Marią.

0

Mimo że nie lubię Teveza, tak teraz jestem bardzo zdziwiona że nie grał.

0

A czemu Tevez nie pojawił się na boisku? Tak po prostu?

0

Sama Argentyna nie zasłużyła - ale Leo wysiłkiem i nadzieją TAK

0

nie wyczułeś sarkazmu?

0

Czy mi się wydaje czy Higuain trochę na oślep tego karnego strzelał?

0

Dokładnie. Mimo tego że chciałam, aby Leo podniósł puchar to ciesze się, bo Bravo się wykazał

1

Higuain.

0

skąd* bracie:)

0

A był jakiś powód, przez który Tevez nie wszedł czy tak po prostu?

1

Ja przeżywałam podobnie jak finał LM....:')

0

Byli najlepsi, wygrali. Tyle w temacie. Nie zmienimy tego co się stało więc moim zdaniem powinniście skończyć z tymi hejtami na Higuaina, bo to nie tylko jego wina.

0

Koniec hejtów na Higuaina, w RM grał, czemu się dziwicie. Tam go pewnie nastraszyli że karne tylko Kryśka moze strzelać i chłopakowi zostało.

0

Żałosne jest zrzucanie winy na zawodnika który jest ŚWIETNY ale niestety doznał kontuzji i zszedł z boiska. Ż a ł o s n e

0

A ja nadal myślę co by było gdyby jakimś cudem nasze wielce utalentowane drewno TRAFIŁO...moźe wszystko potoczyłoby się inaczej...Ale z drugiej strony nie ma co obwiniać tylko jego. Gdyby cała drużyna grała dobrze to karnych by nie było i chyba przyznacie mi rację.

3

Teraz się będę pocieszała: Claudio, nasz człowiek!

0

Zasłuzyl mimo wszystko na wygrana....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?