1

Nie obraziłabym się widząc ich u nas;D

0

Kilka lat temu nie wyobrażałam sobie Barçy bez Pepa, teraz nie mogę pogodzić się z tym, że kiedyś Luisa z nami nie będzie...

0

Saaamper!

0

Walczy o swoje! To jest przyszłościowy zawodnik.

0

Dla mnie najważniejsze jest żeby grał, i cieszę się z tego transferu.

0

Chodzi mi o to, że przejście do innego klubu wyszła mu na dobrę. Więcej minut - nie marnuje się. Ciesze się że coś robi, to źle?':)

30

Chociaż się nie marnuję chłopak. Powodzenia!!

0

do tych z poziomymi pasami nic nie mam, ale nadzieję mam że w przyszłym sezonie już ich nie będzie

8

Już widać że nasz człowiek

0

ty jesteś wszędzie, i zawsze masz argumenty! :o

0

jaki wynik?

0

Dokładnie... Mogli by płacić o wieeeele więcej

0

Dajcie znać po powrocie jak było:)

0

Mniejsza o kasę Nike, chociaż robotę dobrą robią. Ale Qatar.... Gorszego wybrać nie mogli

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Ja miałam jechać 1-20 sierpnia ale powiedziałam mamie że aż do 20 nie mogę bo liga, a tu co....

1

Wątpie że 6 szczerze mówiąc.

0

One wyglądają w rzeczywistości 100x lepiej. Ja kupuję już trzecią (Messi,Neymar i teraz Arda) tylko czekam na numer:D

0

Puyola zdecydowanie

0

Tytuł artykułu mówi sam za siebie

83

+10 do szacunku Falcao

7

Ciekawe czy za mojego życia zobaczę jakąkolwiek prezentacje na Camp Nou.

0

Bóg Ci wynagrodzi to że napisałeś to dwa razy! Jutro rano lece zobaczyć

0

pewnie on, Ramos, kto jeszcze?

1

wyluzuj trochę człowieku

0

Materiał Dri-FIT zapewnia suchość i komfort
Wstawki z siateczki zapewniają wentylację
Uszyta z przetworzonych plastikowych butelek
Replika z tkanym herbem podkreślającym dumę kibica - to jest opis tej koszulki, kurde no nie wiem

0

A mógłbyś podlinkować coś co Twoim zdaniem jest lepsze?:) Bo serio szukam i szukam i mi się jakieś "lewe" te koszulki wydają...

0

spójrz na nick:) pociła jak już:D ps nie dla mnie:D ja swoją z "Messi" już mam:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?