18 lipca 2015, 17:21
1
Nie obraziłabym się widząc ich u nas;D
18 lipca 2015, 17:12
0
Kilka lat temu nie wyobrażałam sobie Barçy bez Pepa, teraz nie mogę pogodzić się z tym, że kiedyś Luisa z nami nie będzie...
12 lipca 2015, 12:34
Saaamper!
12 lipca 2015, 11:46
Walczy o swoje! To jest przyszłościowy zawodnik.
12 lipca 2015, 11:02
Dla mnie najważniejsze jest żeby grał, i cieszę się z tego transferu.
12 lipca 2015, 10:56
Chodzi mi o to, że przejście do innego klubu wyszła mu na dobrę. Więcej minut - nie marnuje się. Ciesze się że coś robi, to źle?':)
12 lipca 2015, 10:46
30
Chociaż się nie marnuję chłopak. Powodzenia!!
11 lipca 2015, 18:15
do tych z poziomymi pasami nic nie mam, ale nadzieję mam że w przyszłym sezonie już ich nie będzie
11 lipca 2015, 10:10
8
Już widać że nasz człowiek
10 lipca 2015, 23:16
ty jesteś wszędzie, i zawsze masz argumenty! :o
10 lipca 2015, 22:23
jaki wynik?
10 lipca 2015, 20:13
Dokładnie... Mogli by płacić o wieeeele więcej
10 lipca 2015, 19:32
Dajcie znać po powrocie jak było:)
10 lipca 2015, 18:40
Mniejsza o kasę Nike, chociaż robotę dobrą robią. Ale Qatar.... Gorszego wybrać nie mogli
10 lipca 2015, 18:36
Komentarz usunięty
10 lipca 2015, 18:21
10 lipca 2015, 18:07
2
10 lipca 2015, 16:26
Ja miałam jechać 1-20 sierpnia ale powiedziałam mamie że aż do 20 nie mogę bo liga, a tu co....
10 lipca 2015, 16:25
Wątpie że 6 szczerze mówiąc.
10 lipca 2015, 16:10
One wyglądają w rzeczywistości 100x lepiej. Ja kupuję już trzecią (Messi,Neymar i teraz Arda) tylko czekam na numer:D
10 lipca 2015, 15:46
Puyola zdecydowanie
10 lipca 2015, 14:33
Tytuł artykułu mówi sam za siebie
10 lipca 2015, 14:17
83
+10 do szacunku Falcao
10 lipca 2015, 13:58
7
Ciekawe czy za mojego życia zobaczę jakąkolwiek prezentacje na Camp Nou.
9 lipca 2015, 23:40
Bóg Ci wynagrodzi to że napisałeś to dwa razy! Jutro rano lece zobaczyć
9 lipca 2015, 23:17
pewnie on, Ramos, kto jeszcze?
9 lipca 2015, 23:13
wyluzuj trochę człowieku
9 lipca 2015, 23:03
Materiał Dri-FIT zapewnia suchość i komfort Wstawki z siateczki zapewniają wentylację Uszyta z przetworzonych plastikowych butelek Replika z tkanym herbem podkreślającym dumę kibica - to jest opis tej koszulki, kurde no nie wiem
9 lipca 2015, 23:01
A mógłbyś podlinkować coś co Twoim zdaniem jest lepsze?:) Bo serio szukam i szukam i mi się jakieś "lewe" te koszulki wydają...
9 lipca 2015, 22:54
spójrz na nick:) pociła jak już:D ps nie dla mnie:D ja swoją z "Messi" już mam:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Nie obraziłabym się widząc ich u nas;D
0
Kilka lat temu nie wyobrażałam sobie Barçy bez Pepa, teraz nie mogę pogodzić się z tym, że kiedyś Luisa z nami nie będzie...
0
Saaamper!
0
Walczy o swoje! To jest przyszłościowy zawodnik.
0
Dla mnie najważniejsze jest żeby grał, i cieszę się z tego transferu.
0
Chodzi mi o to, że przejście do innego klubu wyszła mu na dobrę. Więcej minut - nie marnuje się. Ciesze się że coś robi, to źle?':)
30
Chociaż się nie marnuję chłopak. Powodzenia!!
0
do tych z poziomymi pasami nic nie mam, ale nadzieję mam że w przyszłym sezonie już ich nie będzie
8
Już widać że nasz człowiek
0
ty jesteś wszędzie, i zawsze masz argumenty! :o
0
jaki wynik?
0
Dokładnie... Mogli by płacić o wieeeele więcej
0
Dajcie znać po powrocie jak było:)
0
Mniejsza o kasę Nike, chociaż robotę dobrą robią. Ale Qatar.... Gorszego wybrać nie mogli
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Ja miałam jechać 1-20 sierpnia ale powiedziałam mamie że aż do 20 nie mogę bo liga, a tu co....
1
Wątpie że 6 szczerze mówiąc.
0
One wyglądają w rzeczywistości 100x lepiej. Ja kupuję już trzecią (Messi,Neymar i teraz Arda) tylko czekam na numer:D
0
Puyola zdecydowanie
0
Tytuł artykułu mówi sam za siebie
83
+10 do szacunku Falcao
7
Ciekawe czy za mojego życia zobaczę jakąkolwiek prezentacje na Camp Nou.
0
Bóg Ci wynagrodzi to że napisałeś to dwa razy! Jutro rano lece zobaczyć
0
pewnie on, Ramos, kto jeszcze?
1
wyluzuj trochę człowieku
0
Materiał Dri-FIT zapewnia suchość i komfort
Wstawki z siateczki zapewniają wentylację
Uszyta z przetworzonych plastikowych butelek
Replika z tkanym herbem podkreślającym dumę kibica - to jest opis tej koszulki, kurde no nie wiem
0
A mógłbyś podlinkować coś co Twoim zdaniem jest lepsze?:) Bo serio szukam i szukam i mi się jakieś "lewe" te koszulki wydają...
0
spójrz na nick:) pociła jak już:D ps nie dla mnie:D ja swoją z "Messi" już mam:D