25 lipca 2015, 19:17
0
Miałam taką samą reakcje jak to przeczytałam:')
25 lipca 2015, 13:46
Nie no.... Kilka odpowiedzi niżej było już pisane gdzie można zobaczyć.
25 lipca 2015, 13:29
I tak pewnie ktoś zapyta :D
25 lipca 2015, 10:52
Oby.
25 lipca 2015, 10:44
A wiadomo w jakim języku będzie komentowany mecz?
25 lipca 2015, 10:33
Niech będzie:D
25 lipca 2015, 10:26
Ty jesteś wszędzie:D Gdzie zostawie komentarz, tam się pojawiasz:')
25 lipca 2015, 08:47
39
Panowie? Jeszcze się nie nauczyliście że druga płeć też tu jest?:D
24 lipca 2015, 20:24
Zdjęcie Luisa bardzo wymowne :D
24 lipca 2015, 20:23
Dokładnie 15 lat temu, wierny i oddany klubowi figo opuścił Barce.
24 lipca 2015, 19:04
1
Sto lat!
24 lipca 2015, 16:50
Dlaczego akurat PSG...
24 lipca 2015, 16:49
7
Sprzedać Busiego? Eh....
24 lipca 2015, 15:50
Błędy rzeczą ludzką, przepraszam pana poloniste:)
24 lipca 2015, 15:42
Jak tu tutaj wytrzymujesz?:D nie przeszkadzają Ci tutaj (czasami) pojawiające się hejty na Twojego ulubionego piłkarza? (Ronaldo)
24 lipca 2015, 15:40
Jego miejsce jest u nas, pasuję mi tu.
24 lipca 2015, 15:19
8
O proszę, MD ma ludzi nawet w szatni.
24 lipca 2015, 14:55
Żenaada.
23 lipca 2015, 21:21
co zrobisz, jak nic nie zrobisz:(
23 lipca 2015, 21:20
marze o tym od końca sezonu
23 lipca 2015, 13:19
Nie ma to jak oceniać piłkarza po mordzie:)
22 lipca 2015, 21:50
Zadowolona* tak bardzo:*
22 lipca 2015, 21:46
"Niewiem", powiadasz?
22 lipca 2015, 21:44
5
Bóg Ci w wizytach na Camp Nou wynagrodzi!
22 lipca 2015, 20:20
Dziś mecz Lecha, oglądacie?
22 lipca 2015, 06:59
2
czyli 2:1?
22 lipca 2015, 05:59
jaki wynik?
22 lipca 2015, 01:14
Ale spokojnie :D
22 lipca 2015, 00:47
tak
22 lipca 2015, 00:46
żaden mocarz kolego:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Miałam taką samą reakcje jak to przeczytałam:')
0
Nie no.... Kilka odpowiedzi niżej było już pisane gdzie można zobaczyć.
0
I tak pewnie ktoś zapyta :D
0
Oby.
0
A wiadomo w jakim języku będzie komentowany mecz?
0
Niech będzie:D
0
Ty jesteś wszędzie:D Gdzie zostawie komentarz, tam się pojawiasz:')
39
Panowie? Jeszcze się nie nauczyliście że druga płeć też tu jest?:D
0
Zdjęcie Luisa bardzo wymowne :D
0
Dokładnie 15 lat temu, wierny i oddany klubowi figo opuścił Barce.
1
Sto lat!
1
Dlaczego akurat PSG...
7
Sprzedać Busiego? Eh....
0
Błędy rzeczą ludzką, przepraszam pana poloniste:)
0
Jak tu tutaj wytrzymujesz?:D nie przeszkadzają Ci tutaj (czasami) pojawiające się hejty na Twojego ulubionego piłkarza? (Ronaldo)
0
Jego miejsce jest u nas, pasuję mi tu.
8
O proszę, MD ma ludzi nawet w szatni.
7
Żenaada.
0
co zrobisz, jak nic nie zrobisz:(
0
marze o tym od końca sezonu
1
Nie ma to jak oceniać piłkarza po mordzie:)
0
Zadowolona* tak bardzo:*
0
"Niewiem", powiadasz?
5
Bóg Ci w wizytach na Camp Nou wynagrodzi!
0
Dziś mecz Lecha, oglądacie?
2
czyli 2:1?
0
jaki wynik?
0
Ale spokojnie :D
0
tak
0
żaden mocarz kolego:D