0

Miałam taką samą reakcje jak to przeczytałam:')

0

Nie no.... Kilka odpowiedzi niżej było już pisane gdzie można zobaczyć.

0

I tak pewnie ktoś zapyta :D

0

Oby.

0

A wiadomo w jakim języku będzie komentowany mecz?

0

Niech będzie:D

0

Ty jesteś wszędzie:D Gdzie zostawie komentarz, tam się pojawiasz:')

39

Panowie? Jeszcze się nie nauczyliście że druga płeć też tu jest?:D

0

Zdjęcie Luisa bardzo wymowne :D

0

Dokładnie 15 lat temu, wierny i oddany klubowi figo opuścił Barce.

1

Sto lat!

1

Dlaczego akurat PSG...

7

Sprzedać Busiego? Eh....

0

Błędy rzeczą ludzką, przepraszam pana poloniste:)

0

Jak tu tutaj wytrzymujesz?:D nie przeszkadzają Ci tutaj (czasami) pojawiające się hejty na Twojego ulubionego piłkarza? (Ronaldo)

0

Jego miejsce jest u nas, pasuję mi tu.

8

O proszę, MD ma ludzi nawet w szatni.

7

Żenaada.

0

co zrobisz, jak nic nie zrobisz:(

0

marze o tym od końca sezonu

1

Nie ma to jak oceniać piłkarza po mordzie:)

0

Zadowolona* tak bardzo:*

0

"Niewiem", powiadasz?

5

Bóg Ci w wizytach na Camp Nou wynagrodzi!

0

Dziś mecz Lecha, oglądacie?

2

czyli 2:1?

0

jaki wynik?

0

Ale spokojnie :D

0

tak

0

żaden mocarz kolego:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?