30 lipca 2015, 14:55
0
Łoooł.
30 lipca 2015, 14:53
Na to nic nie poradzisz:D
30 lipca 2015, 14:48
1
Albo mi się wydaje albo ktoś już to wstawiał.
30 lipca 2015, 14:42
Chociaż podał.
30 lipca 2015, 13:05
4
Spokojnie, kolega tylko odpowiedział:D
30 lipca 2015, 12:22
Tutaj akurat zaprzecze, niestety:D
29 lipca 2015, 22:49
2
Ja wierzyłam. Lubię marzyć.
29 lipca 2015, 21:28
Komentarz usunięty
29 lipca 2015, 21:23
3
29 lipca 2015, 20:41
Powodzenia Lech!
29 lipca 2015, 20:21
Ja też, ale w piłce nożnej wszystko może sie zdarzyć. Lech jest super drużyną i ja w nich wierze.
29 lipca 2015, 20:20
Jak widać aż tryskasz nadzieją:)
29 lipca 2015, 20:17
A jakby inaczej
29 lipca 2015, 20:15
Nie wszyscy go zobaczyli - więc jakby go nie było:x
29 lipca 2015, 20:11
Ale później poprawiłam :v
29 lipca 2015, 19:59
Zabawne :v.
29 lipca 2015, 19:55
Panowie?:D.
29 lipca 2015, 18:54
Chyba tak ;o
29 lipca 2015, 18:51
No chyba że słownik to okejka:D
29 lipca 2015, 18:48
Brawo Juve.
29 lipca 2015, 18:45
Brawo? To jakiś nowy piłkarz?
29 lipca 2015, 18:29
Co ten Morata...
29 lipca 2015, 18:27
Nie dla każdego;)
29 lipca 2015, 18:24
Widze nie tylko ja Buffona doceniam:)
29 lipca 2015, 18:22
Tak, stwierdzam to bo MOIM ZDANIEM bardzo dobrze sobie radzi i odnajduje się w większości sytuacji.
29 lipca 2015, 18:20
Aleee nie wiadomo co z Pogby wyrośnie:D
29 lipca 2015, 18:17
Typowo:).
Kto jest wg was najlepszym bramkarzem na świecie? Dla mnie Buffon i Bravo.
29 lipca 2015, 17:37
Moim zdaniem bardzo dobrze że nie trafił do nas:D
29 lipca 2015, 16:41
Xavi zawsze będzie bordowo-granatowy, nic tego nie zmieni.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Łoooł.
0
Na to nic nie poradzisz:D
1
Albo mi się wydaje albo ktoś już to wstawiał.
0
Chociaż podał.
4
Spokojnie, kolega tylko odpowiedział:D
0
Tutaj akurat zaprzecze, niestety:D
2
Ja wierzyłam. Lubię marzyć.
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
Powodzenia Lech!
1
Ja też, ale w piłce nożnej wszystko może sie zdarzyć. Lech jest super drużyną i ja w nich wierze.
1
Jak widać aż tryskasz nadzieją:)
0
A jakby inaczej
0
Nie wszyscy go zobaczyli - więc jakby go nie było:x
0
Ale później poprawiłam :v
0
Zabawne :v.
1
Panowie?:D.
0
Chyba tak ;o
2
No chyba że słownik to okejka:D
0
Brawo Juve.
4
Brawo? To jakiś nowy piłkarz?
0
Co ten Morata...
0
Nie dla każdego;)
0
Widze nie tylko ja Buffona doceniam:)
2
Tak, stwierdzam to bo MOIM ZDANIEM bardzo dobrze sobie radzi i odnajduje się w większości sytuacji.
0
Aleee nie wiadomo co z Pogby wyrośnie:D
0
Typowo:).
0
Kto jest wg was najlepszym bramkarzem na świecie? Dla mnie Buffon i Bravo.
0
Moim zdaniem bardzo dobrze że nie trafił do nas:D
0
Xavi zawsze będzie bordowo-granatowy, nic tego nie zmieni.