9

Co ten Bale robi ze sobą....

1

O! Czyli przeżyłeś!

0

Bierz domową!:D być może to jedyny sezon w którym mamy poziome pasy:)

0

Ja na Twoim miejscu brałabym domową, ale zależy która Tobie bardziej się podoba.:)

0

I tak niektórzy nadal w ciemno będą pisać komentarze, szkoda czasu kolego:)

0

Wy to zawsze sobie jakiś problem znajdziecie:') :D

0

Kurde, nie mam ogrodu:( :D

0

Ale masz pewność że wszystko będzie cacy.

0

Oficjalna strona Nike.

5

Tylko skompromitowaliby się ofertą za Leo:D

1

Nie tylko Ty;D.

0

Masche ma odejść? Nieee

14

To Ty jeszcze nic nie wiesz?:D Duda przecież sam się wywalił, wyjął kamień z buta i rozciął sobie głowe:D

2

...

9

No w końcu coś zaczyna się dziać, ile można czekać:D

1

Masz racje:).

0

Tego to nikt nie wie:)

0

To tylko moje zdanie, że lepiej byłoby gdyby Pedro został do stycznia, bo on lepiej zgrywa się z Suarezem niż młodsi zawodnicy. Ale masz racje, za takie pieniądze warto byłoby go sprzedać, ale wg mnie nie teraz. Właśnie - kontuzje. Tego nigdy nie przewidzimy.

1

...

1

I do stycznia zostaniemy z młodziakami, bardzo mądre.

0

Fajnie by było gdyby jeden i drugi zostali do stycznia...

0

Jest dobrze, od tego jest presezon - żeby wkręcić się w gre i naprawić ewentualne błędy.

0

Powinien Munira.

2

W Fio. gra ławka Barcy droga redakcjo?:)

1

Mam nadzieje że teraz to troll:''')

0

Chociaż tyle dobrze:')

0

No nieźle..;v pewnie jeszcze lubisz Legie, to już skończona jestem;)))))

0

Kibic Bayernu i fan Lewego........?

0

Kto powiedział że nie szanuje jego zdania?:') Swoje zdanie wyraziłam, podziękowałam i się pożegnałam, kulturalniej nie umiem.

0

Kolego, kto by nie chciał być na tej fladze?:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?