To tylko moje zdanie, że lepiej byłoby gdyby Pedro został do stycznia, bo on lepiej zgrywa się z Suarezem niż młodsi zawodnicy. Ale masz racje, za takie pieniądze warto byłoby go sprzedać, ale wg mnie nie teraz. Właśnie - kontuzje. Tego nigdy nie przewidzimy.
9
Co ten Bale robi ze sobą....
1
O! Czyli przeżyłeś!
0
Bierz domową!:D być może to jedyny sezon w którym mamy poziome pasy:)
0
Ja na Twoim miejscu brałabym domową, ale zależy która Tobie bardziej się podoba.:)
0
I tak niektórzy nadal w ciemno będą pisać komentarze, szkoda czasu kolego:)
0
Wy to zawsze sobie jakiś problem znajdziecie:') :D
0
Kurde, nie mam ogrodu:( :D
0
Ale masz pewność że wszystko będzie cacy.
0
Oficjalna strona Nike.
5
Tylko skompromitowaliby się ofertą za Leo:D
1
Nie tylko Ty;D.
0
Masche ma odejść? Nieee
14
To Ty jeszcze nic nie wiesz?:D Duda przecież sam się wywalił, wyjął kamień z buta i rozciął sobie głowe:D
2
...
9
No w końcu coś zaczyna się dziać, ile można czekać:D
1
Masz racje:).
0
Tego to nikt nie wie:)
0
To tylko moje zdanie, że lepiej byłoby gdyby Pedro został do stycznia, bo on lepiej zgrywa się z Suarezem niż młodsi zawodnicy. Ale masz racje, za takie pieniądze warto byłoby go sprzedać, ale wg mnie nie teraz. Właśnie - kontuzje. Tego nigdy nie przewidzimy.
1
...
1
I do stycznia zostaniemy z młodziakami, bardzo mądre.
0
Fajnie by było gdyby jeden i drugi zostali do stycznia...
0
Jest dobrze, od tego jest presezon - żeby wkręcić się w gre i naprawić ewentualne błędy.
0
Powinien Munira.
2
W Fio. gra ławka Barcy droga redakcjo?:)
1
Mam nadzieje że teraz to troll:''')
0
Chociaż tyle dobrze:')
0
No nieźle..;v pewnie jeszcze lubisz Legie, to już skończona jestem;)))))
0
Kibic Bayernu i fan Lewego........?
0
Kto powiedział że nie szanuje jego zdania?:') Swoje zdanie wyraziłam, podziękowałam i się pożegnałam, kulturalniej nie umiem.
0
Kolego, kto by nie chciał być na tej fladze?:D