4

Komentarz usunięty

0

Co Wy wszyscy tak wcześnie? :D Dobranoc!

0

Dobranoc!

0

Weźcie, dziecinada się z tego robi poważnie. Edit: a napisałam że priv żeby nie robić gównianego spamu

0

Jak masz jeszcze jakiś problem to priv zapraszam, bo nie od tego są komentarze. Żegnam.

5

Najgorzej grał Alves, najpierw dobrze obejrzyj mecz zanim się wypowiesz.

5

Chłopie mecz chociaż oglądałeś?

0

Dno? On też jest bramkarzem.

1

Refleks.

0

Kurde, no takich urodzin to można pozazdrościć!

0

Cicho!:/

0

21 zaczynamy! :D

0

Ale wyprawiam ze znajomymi jutro, liczy się? Liczy!

0

Jak nasi zdobędą te trofeum to lepszego prezentu na urodziny nie dostane.

3

Do czego to doszło, żeby najwyższą oceną po meczu było 5,0..

0

A któryś z użytkowników pytał ostatnio czy ktoś kiedyś dostał ocenę 1... Szkoda że to akurat Dani, ale dał dupy szczerze mówiąc.

1

Większość piłkarzy > Roberto & Rafa, nie że narzekam czy coś.

0

No, było blisko:(

42

Zawsze musi być ten pierwszy (i ostatni) raz, jutro!

2

Zaprzeczasz sam sobie, twierdzisz że on nie ma historii a za chwile mówisz jaka jest jego historia.

0

City.:)).

0

Najważniejsze że nie zobaczymy młodziaków w wyjściowej 11, przynajmniej mam taką nadzieje. Zniszczymy ich.

0

Ale Bravo to chyba dobre rozwiązanie?

1

Pomyliłam adresy czy wy macie ból dupy o piłkarzy Realu? To nie rm.pl

32

A Real ma tryplet czy my?

1

Wygrać możemy, ale pucharu możemy nie zdobyć. Ważne żeby Athletic nam nic nie wbił.

2

Jestem za Sandro.

0

No chyba że tak ;D

0

Poważnie? Chłopaki nie płaczą!:D

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?