16 sierpnia 2015, 23:36
4
Komentarz usunięty
16 sierpnia 2015, 23:08
0
Co Wy wszyscy tak wcześnie? :D Dobranoc!
16 sierpnia 2015, 23:07
Dobranoc!
16 sierpnia 2015, 22:34
Weźcie, dziecinada się z tego robi poważnie. Edit: a napisałam że priv żeby nie robić gównianego spamu
16 sierpnia 2015, 22:12
Jak masz jeszcze jakiś problem to priv zapraszam, bo nie od tego są komentarze. Żegnam.
16 sierpnia 2015, 22:09
5
Najgorzej grał Alves, najpierw dobrze obejrzyj mecz zanim się wypowiesz.
16 sierpnia 2015, 22:04
Chłopie mecz chociaż oglądałeś?
16 sierpnia 2015, 21:43
Dno? On też jest bramkarzem.
16 sierpnia 2015, 21:41
1
Refleks.
16 sierpnia 2015, 21:39
Kurde, no takich urodzin to można pozazdrościć!
16 sierpnia 2015, 21:37
Cicho!:/
16 sierpnia 2015, 21:35
21 zaczynamy! :D
16 sierpnia 2015, 21:33
Ale wyprawiam ze znajomymi jutro, liczy się? Liczy!
16 sierpnia 2015, 21:31
Jak nasi zdobędą te trofeum to lepszego prezentu na urodziny nie dostane.
16 sierpnia 2015, 20:56
3
Do czego to doszło, żeby najwyższą oceną po meczu było 5,0..
16 sierpnia 2015, 20:52
A któryś z użytkowników pytał ostatnio czy ktoś kiedyś dostał ocenę 1... Szkoda że to akurat Dani, ale dał dupy szczerze mówiąc.
16 sierpnia 2015, 20:03
Większość piłkarzy > Roberto & Rafa, nie że narzekam czy coś.
16 sierpnia 2015, 18:43
No, było blisko:(
42
Zawsze musi być ten pierwszy (i ostatni) raz, jutro!
16 sierpnia 2015, 17:23
2
Zaprzeczasz sam sobie, twierdzisz że on nie ma historii a za chwile mówisz jaka jest jego historia.
16 sierpnia 2015, 17:15
City.:)).
16 sierpnia 2015, 16:17
Najważniejsze że nie zobaczymy młodziaków w wyjściowej 11, przynajmniej mam taką nadzieje. Zniszczymy ich.
16 sierpnia 2015, 16:06
Ale Bravo to chyba dobre rozwiązanie?
16 sierpnia 2015, 14:44
Pomyliłam adresy czy wy macie ból dupy o piłkarzy Realu? To nie rm.pl
16 sierpnia 2015, 14:40
32
A Real ma tryplet czy my?
16 sierpnia 2015, 10:27
Wygrać możemy, ale pucharu możemy nie zdobyć. Ważne żeby Athletic nam nic nie wbił.
16 sierpnia 2015, 09:19
Jestem za Sandro.
16 sierpnia 2015, 01:54
No chyba że tak ;D
16 sierpnia 2015, 01:40
Poważnie? Chłopaki nie płaczą!:D
16 sierpnia 2015, 01:24
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Komentarz usunięty
0
Co Wy wszyscy tak wcześnie? :D Dobranoc!
0
Dobranoc!
0
Weźcie, dziecinada się z tego robi poważnie. Edit: a napisałam że priv żeby nie robić gównianego spamu
0
Jak masz jeszcze jakiś problem to priv zapraszam, bo nie od tego są komentarze. Żegnam.
5
Najgorzej grał Alves, najpierw dobrze obejrzyj mecz zanim się wypowiesz.
5
Chłopie mecz chociaż oglądałeś?
0
Dno? On też jest bramkarzem.
1
Refleks.
0
Kurde, no takich urodzin to można pozazdrościć!
0
Cicho!:/
0
21 zaczynamy! :D
0
Ale wyprawiam ze znajomymi jutro, liczy się? Liczy!
0
Jak nasi zdobędą te trofeum to lepszego prezentu na urodziny nie dostane.
3
Do czego to doszło, żeby najwyższą oceną po meczu było 5,0..
0
A któryś z użytkowników pytał ostatnio czy ktoś kiedyś dostał ocenę 1... Szkoda że to akurat Dani, ale dał dupy szczerze mówiąc.
1
Większość piłkarzy > Roberto & Rafa, nie że narzekam czy coś.
0
No, było blisko:(
42
Zawsze musi być ten pierwszy (i ostatni) raz, jutro!
2
Zaprzeczasz sam sobie, twierdzisz że on nie ma historii a za chwile mówisz jaka jest jego historia.
0
City.:)).
0
Najważniejsze że nie zobaczymy młodziaków w wyjściowej 11, przynajmniej mam taką nadzieje. Zniszczymy ich.
0
Ale Bravo to chyba dobre rozwiązanie?
1
Pomyliłam adresy czy wy macie ból dupy o piłkarzy Realu? To nie rm.pl
32
A Real ma tryplet czy my?
1
Wygrać możemy, ale pucharu możemy nie zdobyć. Ważne żeby Athletic nam nic nie wbił.
2
Jestem za Sandro.
0
No chyba że tak ;D
0
Poważnie? Chłopaki nie płaczą!:D
0
Komentarz usunięty