"Dostosuj się"? Przepraszam bardzo ale kim Ty jesteś żebi mi mówić co mam robić?:) Jesteś chyba jednym z niewielu tutaj którym to przeszkadza. Nikt Cie tutaj na siłe nie trzyma.
To jak ktoś kibicuje Barcelonie to musi wszystko wiedzieć?:) Może jeszcze życiorys każdego piłkarza i drzewo genealogiczne ma znać, nie przesadzajmy, może zapomniał czy coś.
0
"Dostosuj się"? Przepraszam bardzo ale kim Ty jesteś żebi mi mówić co mam robić?:) Jesteś chyba jednym z niewielu tutaj którym to przeszkadza. Nikt Cie tutaj na siłe nie trzyma.
0
Na szczęście Ty nie jesteś tutaj od pilnowania porządku:)
0
Co ten Dortmund dzisiaj wyprawia...
2
Pod głównym artykułem zawsze poruszane są różne tematy, to tutaj normalne. Ja nie widze problemu:)
0
To jak ktoś kibicuje Barcelonie to musi wszystko wiedzieć?:) Może jeszcze życiorys każdego piłkarza i drzewo genealogiczne ma znać, nie przesadzajmy, może zapomniał czy coś.
1
Nie ma co porównywać odejścia Xaviego do Pedro:)
1
Ja rozumiem pomylić się czy coś, ale jak się przecinek postawi normalnie za wyrazem to też go widać..
1
Nie no błagam..i n t e r p u n k c j a.
0
Kolejny śmieszek :D
0
Śmieszku Ty.
0
Ja nie, ja się na tym nie znam :D
3
Opcja "ignoruj" - ona zaspokoi Twoje potrzeby a my nadal będziemy mogli się czegoś dowiedzieć.
1
Pewnie ma dużo ofert, ale czeka na tą od nas, super człowiek.
1
Ale co da takie pisanie? Kary mu nie zmiejszycie.
2
Przestańcie ciągle porównywać kare Pikeja do CR7 bo to głupie i n i c nie daje, pozdrawiam:)
0
Hahahaha no możliwe :D
0
Tutaj większość jest +18, no ale szkoda.
1
Z drugiej strony dobrze że tylko 4 mecze.
0
Nie ma pucharów nie ma kibicowania! :D
0
No nie.....
0
Weszłam tu na chwile, czytam komentarze i mam nadzieje że informacja o Pedro w Chelsea to jakieś duże nieporozumienie...
0
Tak, mam urodziny, fajnie że pamiętałeś, dzięki:*
0
Dzięki:) właśnie LG G4 mnie zaciekawił, bo go chwalą.
0
Raczej wolałabym z androidem, ale w sumie większego znaczenia to dla mnie nie ma.
0
Sorka za offtop no ale ważne, możecie polecić jakiś sprawdzony telefon? Tylko nie ip, moja przygoda z ip5s po kilku tygodniach się skończyła.
0
Wg mnie lepiej byłoby gdyby Pedro poszedł do City. A co do Pique...szkoda że ta sytuacja miała miejsce, ale niech to się jak najszybciej wyjaśni.
0
Zgadzam się w 100% z tym co napisałeś
3
Messi to jednak ma poczucie humoru :D
3
Nie wyczułeś że to było specjalnie?
0
Ej no mówcie, bo nie oglądam i nie mam jak zobaczyć!:D