0

"Dostosuj się"? Przepraszam bardzo ale kim Ty jesteś żebi mi mówić co mam robić?:) Jesteś chyba jednym z niewielu tutaj którym to przeszkadza. Nikt Cie tutaj na siłe nie trzyma.

0

Na szczęście Ty nie jesteś tutaj od pilnowania porządku:)

0

Co ten Dortmund dzisiaj wyprawia...

2

Pod głównym artykułem zawsze poruszane są różne tematy, to tutaj normalne. Ja nie widze problemu:)

0

To jak ktoś kibicuje Barcelonie to musi wszystko wiedzieć?:) Może jeszcze życiorys każdego piłkarza i drzewo genealogiczne ma znać, nie przesadzajmy, może zapomniał czy coś.

1

Nie ma co porównywać odejścia Xaviego do Pedro:)

1

Ja rozumiem pomylić się czy coś, ale jak się przecinek postawi normalnie za wyrazem to też go widać..

1

Nie no błagam..i n t e r p u n k c j a.

0

Kolejny śmieszek :D

0

Śmieszku Ty.

0

Ja nie, ja się na tym nie znam :D

3

Opcja "ignoruj" - ona zaspokoi Twoje potrzeby a my nadal będziemy mogli się czegoś dowiedzieć.

1

Pewnie ma dużo ofert, ale czeka na tą od nas, super człowiek.

1

Ale co da takie pisanie? Kary mu nie zmiejszycie.

2

Przestańcie ciągle porównywać kare Pikeja do CR7 bo to głupie i n i c nie daje, pozdrawiam:)

0

Hahahaha no możliwe :D

0

Tutaj większość jest +18, no ale szkoda.

1

Z drugiej strony dobrze że tylko 4 mecze.

0

Nie ma pucharów nie ma kibicowania! :D

0

No nie.....

0

Weszłam tu na chwile, czytam komentarze i mam nadzieje że informacja o Pedro w Chelsea to jakieś duże nieporozumienie...

0

Tak, mam urodziny, fajnie że pamiętałeś, dzięki:*

0

Dzięki:) właśnie LG G4 mnie zaciekawił, bo go chwalą.

0

Raczej wolałabym z androidem, ale w sumie większego znaczenia to dla mnie nie ma.

0

Sorka za offtop no ale ważne, możecie polecić jakiś sprawdzony telefon? Tylko nie ip, moja przygoda z ip5s po kilku tygodniach się skończyła.

0

Wg mnie lepiej byłoby gdyby Pedro poszedł do City. A co do Pique...szkoda że ta sytuacja miała miejsce, ale niech to się jak najszybciej wyjaśni.

0

Zgadzam się w 100% z tym co napisałeś

3

Messi to jednak ma poczucie humoru :D

3

Nie wyczułeś że to było specjalnie?

0

Ej no mówcie, bo nie oglądam i nie mam jak zobaczyć!:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?