0

Aj byłoby, gdyby nie Nojer:(

0

Weź się nawet Polakiem nie nazywaj

3

To jest 14 minuta....

4

Nie wiem czy dla normalnego Polaka to takie zabawne.

0

To jak, po zwycięstwo!

1

Nie uważam:)

3

Szczegółów? Jeżeli ktoś napisze to przez przypadek czy coś to okej, ale to jest błąd i jak widze to bardzo często to oczy bolą:')

0

Ty śmieszku:D.

7

Witam, nie było mnie cały dzień, czytałam przed chwilą komentarze i ja nie rozumiem, dlaczego (nie mówie że wszycy) stawiacie spacje przed znakami interpunkcyjnymi? Kilka osób czasami poprawia ale to nic nie daje.. Nie piszcie czegoś w stylu "nie pasuje to nie czytaj", bo komentarze są od czytania. Pozdrawiam.

3

Dopiero co sezon się zaczął a już trzeba tyle czekać do kolejnego meczu...:( Miłego wieczoru Wam życze, i ide odrobić zadania...:(

0

Mają to wydają:).

0

Nic dziwnego ;D

0

No w sumie to nie :D

0

Czy ja gdzieś napisałam ze to ja?:) zdjecie jest ladne wiec je ustawilam, nie widze problemu;d

0

Wiśnia, odpowiedziałbyś na moje pytanie a nie;D

2

Dużo będzie w tym sezonie meczy Barcy o 16? Tylko bez spin, bo to tylko pytanie:D

1

Komentarz usunięty

1

Jak nie lepszy.

17

Ja już nie wiem co z nim jest... Potrafi zagrać jeden mecz fenomenalnie a potem daje nakopać sobie do dupy.

1

Nie warto, nie warto. Zaraz się przyczepi że o nim napisałeś..

17

I niż Messi, he he.

0

Dobrze rozumiesz.

3

Myślenie to się chyba Tobie przyda.

0

Wczoraj zalogowałam się na playerze i normalnie oglądałam całe dwa mecze.

2

Nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma.

3

Real zagrał ładnie, trochę zazdroszczę im Jamesa, on nie wie co to brzydka bramka :D No nic, dobranoc!

0

Nikt nie zmusza Cie do czytania:)

7

Chciałam już skomentować gola Bejla, ale zrobili zbliżenie na jego twarz i mi się wszystkiego odechciało...

1

A myślałam że się przesłyszałam :D

0

Cris jeszcze bardziej zły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?