Witam, nie było mnie cały dzień, czytałam przed chwilą komentarze i ja nie rozumiem, dlaczego (nie mówie że wszycy) stawiacie spacje przed znakami interpunkcyjnymi? Kilka osób czasami poprawia ale to nic nie daje.. Nie piszcie czegoś w stylu "nie pasuje to nie czytaj", bo komentarze są od czytania. Pozdrawiam.
0
Aj byłoby, gdyby nie Nojer:(
0
Weź się nawet Polakiem nie nazywaj
3
To jest 14 minuta....
4
Nie wiem czy dla normalnego Polaka to takie zabawne.
0
To jak, po zwycięstwo!
1
Nie uważam:)
3
Szczegółów? Jeżeli ktoś napisze to przez przypadek czy coś to okej, ale to jest błąd i jak widze to bardzo często to oczy bolą:')
0
Ty śmieszku:D.
7
Witam, nie było mnie cały dzień, czytałam przed chwilą komentarze i ja nie rozumiem, dlaczego (nie mówie że wszycy) stawiacie spacje przed znakami interpunkcyjnymi? Kilka osób czasami poprawia ale to nic nie daje.. Nie piszcie czegoś w stylu "nie pasuje to nie czytaj", bo komentarze są od czytania. Pozdrawiam.
3
Dopiero co sezon się zaczął a już trzeba tyle czekać do kolejnego meczu...:( Miłego wieczoru Wam życze, i ide odrobić zadania...:(
0
Mają to wydają:).
0
Nic dziwnego ;D
0
No w sumie to nie :D
0
Czy ja gdzieś napisałam ze to ja?:) zdjecie jest ladne wiec je ustawilam, nie widze problemu;d
0
Wiśnia, odpowiedziałbyś na moje pytanie a nie;D
2
Dużo będzie w tym sezonie meczy Barcy o 16? Tylko bez spin, bo to tylko pytanie:D
1
Komentarz usunięty
1
Jak nie lepszy.
17
Ja już nie wiem co z nim jest... Potrafi zagrać jeden mecz fenomenalnie a potem daje nakopać sobie do dupy.
1
Nie warto, nie warto. Zaraz się przyczepi że o nim napisałeś..
17
I niż Messi, he he.
0
Dobrze rozumiesz.
3
Myślenie to się chyba Tobie przyda.
0
Wczoraj zalogowałam się na playerze i normalnie oglądałam całe dwa mecze.
2
Nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma.
3
Real zagrał ładnie, trochę zazdroszczę im Jamesa, on nie wie co to brzydka bramka :D No nic, dobranoc!
0
Nikt nie zmusza Cie do czytania:)
7
Chciałam już skomentować gola Bejla, ale zrobili zbliżenie na jego twarz i mi się wszystkiego odechciało...
1
A myślałam że się przesłyszałam :D
0
Cris jeszcze bardziej zły