15 września 2015, 22:08
0
Dzięki:)
15 września 2015, 22:06
A jak myślisz...
15 września 2015, 22:03
Można jakiś link do meczu prosić?:)
15 września 2015, 22:01
"sprawiedliwość" miała być, czy jakoś tak..
15 września 2015, 21:59
2
Podrzuci ktoś jakiś link?
15 września 2015, 20:45
Zawsze jak musze się uczyć pojawiają się nowe, ciekawe artykuły, a kiedy siedze w szkole i nie mam co robić to nic nowego...
15 września 2015, 14:02
1
Wg mnie nie zachwycają, ale nie ważne w czym - ważne żeby wygrywać!
15 września 2015, 11:01
Jak to szybko zleciało, znowu rozpoczyna się wyścig po wygranie LM. Pozdrawiam z niemieckiego:(
14 września 2015, 20:30
To już ta godzina przecież :D
14 września 2015, 20:25
W sumie racja, a to że nie skuteczny, a to że mu szczęscia brakuje. Czasami niektórzy zapominają że jest on częścią zabójczego MSN.
14 września 2015, 19:25
Każdy ma inne zdanie, ale i tak nie my o tym decydujemy:)
14 września 2015, 19:03
Ja nadal go nie chce, ale co ja tam wiem :D
14 września 2015, 18:58
Komentarz usunięty
14 września 2015, 18:56
14 września 2015, 18:52
To on wybrał Barcelone, ona jeszcze jego nie:)
14 września 2015, 15:39
Ale tam chyba nie da się na pełnym ekranie
13 września 2015, 23:57
Następnym razem będę Cię słuchała :D
13 września 2015, 23:39
O, dobrze że wróciłeś! Piszę to dopiero teraz bo wcześniej sama nie mogłam :D
13 września 2015, 23:36
Mam tak mieszane uczucia co do Pogby że sama już nie wiem...
12 września 2015, 23:18
32
Jeżeli to miał być troll, to wyjątkowo słaby.
12 września 2015, 23:11
12 września 2015, 22:51
6
On nawet jak ma bana to musi nam coś przekazać :D
12 września 2015, 22:39
Taki dobry, a taka szklanka:(
12 września 2015, 22:37
Jak widać nie zrozumiałeś mojego komentarza.
12 września 2015, 22:34
U mnie wszystko cudnie, podczas meczu nie było żadnej ściny, obraz z komentarzem się zgrywał, aż miło się oglądało
12 września 2015, 22:33
o kurde, to serio nie za fajnie hahahaha
12 września 2015, 22:29
Mamy te zasłużone 3pkt. Wg mnie dzisiaj każdy wniósł dużo do gry. Iniesta - magicznie, Messi wszedł i zrobił to co powinien. Martwi mnie tylko kontuzja Vermy, oby nic poważnego bo szkoda by było znów go "stracić". VeB!
12 września 2015, 22:08
Czego mają burze?
12 września 2015, 22:05
9
Smoczek dla młodego na zdjęcie tygodnia!
12 września 2015, 21:43
Ktoś napisał że Neymar nam to wyrówna i nagle... Brawo Neymar!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Dzięki:)
0
A jak myślisz...
0
Można jakiś link do meczu prosić?:)
0
"sprawiedliwość" miała być, czy jakoś tak..
2
Podrzuci ktoś jakiś link?
0
Zawsze jak musze się uczyć pojawiają się nowe, ciekawe artykuły, a kiedy siedze w szkole i nie mam co robić to nic nowego...
1
Wg mnie nie zachwycają, ale nie ważne w czym - ważne żeby wygrywać!
0
Jak to szybko zleciało, znowu rozpoczyna się wyścig po wygranie LM. Pozdrawiam z niemieckiego:(
1
To już ta godzina przecież :D
0
W sumie racja, a to że nie skuteczny, a to że mu szczęscia brakuje. Czasami niektórzy zapominają że jest on częścią zabójczego MSN.
2
Każdy ma inne zdanie, ale i tak nie my o tym decydujemy:)
2
Ja nadal go nie chce, ale co ja tam wiem :D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
To on wybrał Barcelone, ona jeszcze jego nie:)
0
Ale tam chyba nie da się na pełnym ekranie
0
Następnym razem będę Cię słuchała :D
1
O, dobrze że wróciłeś! Piszę to dopiero teraz bo wcześniej sama nie mogłam :D
0
Mam tak mieszane uczucia co do Pogby że sama już nie wiem...
32
Jeżeli to miał być troll, to wyjątkowo słaby.
0
6
On nawet jak ma bana to musi nam coś przekazać :D
1
Taki dobry, a taka szklanka:(
0
Jak widać nie zrozumiałeś mojego komentarza.
0
U mnie wszystko cudnie, podczas meczu nie było żadnej ściny, obraz z komentarzem się zgrywał, aż miło się oglądało
1
o kurde, to serio nie za fajnie hahahaha
1
Mamy te zasłużone 3pkt. Wg mnie dzisiaj każdy wniósł dużo do gry. Iniesta - magicznie, Messi wszedł i zrobił to co powinien. Martwi mnie tylko kontuzja Vermy, oby nic poważnego bo szkoda by było znów go "stracić". VeB!
1
Czego mają burze?
9
Smoczek dla młodego na zdjęcie tygodnia!
1
Ktoś napisał że Neymar nam to wyrówna i nagle... Brawo Neymar!