0

Dzięki:)

0

A jak myślisz...

0

Można jakiś link do meczu prosić?:)

0

"sprawiedliwość" miała być, czy jakoś tak..

2

Podrzuci ktoś jakiś link?

0

Zawsze jak musze się uczyć pojawiają się nowe, ciekawe artykuły, a kiedy siedze w szkole i nie mam co robić to nic nowego...

1

Wg mnie nie zachwycają, ale nie ważne w czym - ważne żeby wygrywać!

0

Jak to szybko zleciało, znowu rozpoczyna się wyścig po wygranie LM. Pozdrawiam z niemieckiego:(

1

To już ta godzina przecież :D

0

W sumie racja, a to że nie skuteczny, a to że mu szczęscia brakuje. Czasami niektórzy zapominają że jest on częścią zabójczego MSN.

2

Każdy ma inne zdanie, ale i tak nie my o tym decydujemy:)

2

Ja nadal go nie chce, ale co ja tam wiem :D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

To on wybrał Barcelone, ona jeszcze jego nie:)

0

Ale tam chyba nie da się na pełnym ekranie

0

Następnym razem będę Cię słuchała :D

1

O, dobrze że wróciłeś! Piszę to dopiero teraz bo wcześniej sama nie mogłam :D

0

Mam tak mieszane uczucia co do Pogby że sama już nie wiem...

32

Jeżeli to miał być troll, to wyjątkowo słaby.

0

6

On nawet jak ma bana to musi nam coś przekazać :D

1

Taki dobry, a taka szklanka:(

0

Jak widać nie zrozumiałeś mojego komentarza.

0

U mnie wszystko cudnie, podczas meczu nie było żadnej ściny, obraz z komentarzem się zgrywał, aż miło się oglądało

1

o kurde, to serio nie za fajnie hahahaha

1

Mamy te zasłużone 3pkt. Wg mnie dzisiaj każdy wniósł dużo do gry. Iniesta - magicznie, Messi wszedł i zrobił to co powinien. Martwi mnie tylko kontuzja Vermy, oby nic poważnego bo szkoda by było znów go "stracić". VeB!

1

Czego mają burze?

9

Smoczek dla młodego na zdjęcie tygodnia!

1

Ktoś napisał że Neymar nam to wyrówna i nagle... Brawo Neymar!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?