12 września 2015, 21:40
0
A ostatnio było, żeby się w Nojera nie bawił.
12 września 2015, 21:39
Ty się cieszysz czy jak?
12 września 2015, 21:20
7
Myślcie co chcecie, ale mi się ta połowa podobała. Ciekawe co Vermaelenowi się stało, oby nic poważnego.
12 września 2015, 20:27
2
Ja mam optymistyczny scenariusz na dzisiejszy mecz: Wbiegamy na boisko, wygrywamy, zbiegamy. Po 3pkt!
12 września 2015, 20:24
Dołączam się do pytania
12 września 2015, 20:23
Eleven
Jest.
12 września 2015, 20:21
1
Hahahahahaha, mi też :D
12 września 2015, 20:07
Edit: nie tu, pomyłka
12 września 2015, 20:03
Player:)
12 września 2015, 19:59
Troll? Słaby.
12 września 2015, 19:54
Nie ma, magia!
12 września 2015, 19:53
Od dość długiego czasu było mówione gdzie i jak... Ale okej: Na Eleven Sports jest za darmo, możesz też założyć konto na player.pl (za darmo) i tam oglądać (jest mniejsze prawdopodobieństwo że będą ściny). Nie ma za co.
12 września 2015, 19:45
Serio?.....
12 września 2015, 19:40
10:0 od razu.
12 września 2015, 19:29
Był artykuł (chyba) że mimo iż Messi nie trenował, jego występ w tym meczu nie jest zagrożony
12 września 2015, 19:27
Żeby ktoś to wiedział...
12 września 2015, 19:25
Komentarz usunięty
12 września 2015, 19:22
Napisałam dzisiaj, że Lucho nie zrobi nam żadnej niespodzianki, a teraz..... Ja już lepiej nic nie mówie na wszelki wypadek
12 września 2015, 19:18
Żartujesz..? A pisałam dzisiaj, że niespodzianki nam raczej Lucho nie zrobi..
12 września 2015, 18:00
Wątpie. Ale już się przekonaliśmy, że niespodzianki potrafi robić..
12 września 2015, 17:56
I najlepsze jest to, że ktoś ten komentarz polecił. (Na mobilnej nie sprawdze kto).
12 września 2015, 17:53
Tak jest zawsze podczas meczu Realu, nic nowego:)
12 września 2015, 17:49
Powiem Wam coś ciekawego, Ronaldo to piłkarz, a piłkarze strzelają bramki! Kto by pomyślał, prawda?
12 września 2015, 17:33
"Piękny" strzela i będzie strzelał.
12 września 2015, 17:28
6
Będzie gra drużynowa :D
12 września 2015, 17:00
3
To już jest żenada... Przecież mecz będzie na Eleven...
12 września 2015, 16:59
4
Na szczęście nie.
12 września 2015, 16:48
8
Nikt Cie nie zmusza do oglądania.
12 września 2015, 16:45
Za darmo, do czasu:).
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
A ostatnio było, żeby się w Nojera nie bawił.
0
Ty się cieszysz czy jak?
7
Myślcie co chcecie, ale mi się ta połowa podobała. Ciekawe co Vermaelenowi się stało, oby nic poważnego.
2
Ja mam optymistyczny scenariusz na dzisiejszy mecz: Wbiegamy na boisko, wygrywamy, zbiegamy. Po 3pkt!
0
Dołączam się do pytania
0
Eleven
0
Jest.
1
Hahahahahaha, mi też :D
1
Edit: nie tu, pomyłka
0
Player:)
0
Troll? Słaby.
0
Nie ma, magia!
0
Od dość długiego czasu było mówione gdzie i jak... Ale okej: Na Eleven Sports jest za darmo, możesz też założyć konto na player.pl (za darmo) i tam oglądać (jest mniejsze prawdopodobieństwo że będą ściny). Nie ma za co.
0
Serio?.....
1
10:0 od razu.
0
Był artykuł (chyba) że mimo iż Messi nie trenował, jego występ w tym meczu nie jest zagrożony
0
Żeby ktoś to wiedział...
0
Komentarz usunięty
1
Napisałam dzisiaj, że Lucho nie zrobi nam żadnej niespodzianki, a teraz..... Ja już lepiej nic nie mówie na wszelki wypadek
0
Żartujesz..? A pisałam dzisiaj, że niespodzianki nam raczej Lucho nie zrobi..
0
Wątpie. Ale już się przekonaliśmy, że niespodzianki potrafi robić..
0
I najlepsze jest to, że ktoś ten komentarz polecił. (Na mobilnej nie sprawdze kto).
1
Tak jest zawsze podczas meczu Realu, nic nowego:)
1
Powiem Wam coś ciekawego, Ronaldo to piłkarz, a piłkarze strzelają bramki! Kto by pomyślał, prawda?
0
"Piękny" strzela i będzie strzelał.
6
Będzie gra drużynowa :D
3
To już jest żenada... Przecież mecz będzie na Eleven...
4
Na szczęście nie.
8
Nikt Cie nie zmusza do oglądania.
0
Za darmo, do czasu:).