0

A ostatnio było, żeby się w Nojera nie bawił.

0

Ty się cieszysz czy jak?

7

Myślcie co chcecie, ale mi się ta połowa podobała. Ciekawe co Vermaelenowi się stało, oby nic poważnego.

2

Ja mam optymistyczny scenariusz na dzisiejszy mecz: Wbiegamy na boisko, wygrywamy, zbiegamy. Po 3pkt!

0

Dołączam się do pytania

0

Eleven

0

Jest.

1

Hahahahahaha, mi też :D

1

Edit: nie tu, pomyłka

0

Player:)

0

Troll? Słaby.

0

Nie ma, magia!

0

Od dość długiego czasu było mówione gdzie i jak... Ale okej: Na Eleven Sports jest za darmo, możesz też założyć konto na player.pl (za darmo) i tam oglądać (jest mniejsze prawdopodobieństwo że będą ściny). Nie ma za co.

0

Serio?.....

1

10:0 od razu.

0

Był artykuł (chyba) że mimo iż Messi nie trenował, jego występ w tym meczu nie jest zagrożony

0

Żeby ktoś to wiedział...

0

Komentarz usunięty

1

Napisałam dzisiaj, że Lucho nie zrobi nam żadnej niespodzianki, a teraz..... Ja już lepiej nic nie mówie na wszelki wypadek

0

Żartujesz..? A pisałam dzisiaj, że niespodzianki nam raczej Lucho nie zrobi..

0

Wątpie. Ale już się przekonaliśmy, że niespodzianki potrafi robić..

0

I najlepsze jest to, że ktoś ten komentarz polecił. (Na mobilnej nie sprawdze kto).

1

Tak jest zawsze podczas meczu Realu, nic nowego:)

1

Powiem Wam coś ciekawego, Ronaldo to piłkarz, a piłkarze strzelają bramki! Kto by pomyślał, prawda?

0

"Piękny" strzela i będzie strzelał.

6

Będzie gra drużynowa :D

3

To już jest żenada... Przecież mecz będzie na Eleven...

4

Na szczęście nie.

8

Nikt Cie nie zmusza do oglądania.

0

Za darmo, do czasu:).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?