0

No przecież napisałam, żeby na priv pisali..

0

Oo, serio fajne

3

Komentarz usunięty

4

To piszcie sobie to w wiadomości prywatnej...

5

Jest opcja "odpowiedz"... Wy chyba z rm.pl przyszliście, bo tam tego nie ma

0

Każde spotkanie może okazać się ciężkie.

4

Tacy idioci są i będą, ale wczoraj było dość sporo ciepłych słów w temacie Leo, pisanych przez kibiców rm.

0

Sama wole Sandro, ale ostatnio MIMO WSZYSTKO Munir>Sandro

6

Dzisiejszy mimo kontuzji Leo dobry dzień powoli się kończy, dobranoc!:)

0

Masche*

0

Nie.

17

Idź Ty spać.

0

Ale mało osób je ma :x

0

Niektórzy są na mobilnej :x

0

Po co to pisać, skoro już usunięto tamte komentarze..

2

Zbanować póki problemów nie narobił.

0

Chyba dobrzr że Atletico przegrywa..

0

Pokazała mi się ta lewa strona przez którą Wiśnia miał wirusa..

42

Dobry pomysł, skład nam się sypie więc sprzedajmy kolejnego zawodnika!

0

Z tego co czytałam to niektórzy kibice rm przyznają tam nawet wyższość Messiego:D

0

Okej, czekam;D

1

Co Wy, czyżby CR karnego dostał że taki szum tu?

10

I siostry*.

0

Jakbym mogła w czymś pomóc(w co wątpie) to pisz:)

0

Barcelona da jakoś rade, musi, Ty też:)

0

Czy Ty zmieniłeś avek czy mi się coś z telefonem stało...?

0

Nie tylko Wy:(

1

Mogło.

8

W takich sytuacjach nawet 3pkt mnie nie cieszą...

0

Tak;D Mam urodziny przyjaciółki... Ale wybaczy mi tą nieobecność, chyba:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?