27 września 2015, 22:46
0
No przecież napisałam, żeby na priv pisali..
27 września 2015, 22:40
Oo, serio fajne
27 września 2015, 22:29
3
Komentarz usunięty
27 września 2015, 22:01
4
To piszcie sobie to w wiadomości prywatnej...
27 września 2015, 21:57
5
Jest opcja "odpowiedz"... Wy chyba z rm.pl przyszliście, bo tam tego nie ma
27 września 2015, 13:16
Każde spotkanie może okazać się ciężkie.
27 września 2015, 13:04
Tacy idioci są i będą, ale wczoraj było dość sporo ciepłych słów w temacie Leo, pisanych przez kibiców rm.
27 września 2015, 12:59
Sama wole Sandro, ale ostatnio MIMO WSZYSTKO Munir>Sandro
26 września 2015, 23:19
6
Dzisiejszy mimo kontuzji Leo dobry dzień powoli się kończy, dobranoc!:)
26 września 2015, 22:55
Masche*
26 września 2015, 22:49
Nie.
26 września 2015, 22:44
17
Idź Ty spać.
26 września 2015, 22:33
Ale mało osób je ma :x
26 września 2015, 22:31
Niektórzy są na mobilnej :x
26 września 2015, 22:30
Po co to pisać, skoro już usunięto tamte komentarze..
26 września 2015, 22:23
2
Zbanować póki problemów nie narobił.
Chyba dobrzr że Atletico przegrywa..
26 września 2015, 22:21
Pokazała mi się ta lewa strona przez którą Wiśnia miał wirusa..
26 września 2015, 22:04
42
Dobry pomysł, skład nam się sypie więc sprzedajmy kolejnego zawodnika!
26 września 2015, 20:29
Z tego co czytałam to niektórzy kibice rm przyznają tam nawet wyższość Messiego:D
26 września 2015, 20:23
Okej, czekam;D
26 września 2015, 20:07
1
Co Wy, czyżby CR karnego dostał że taki szum tu?
26 września 2015, 20:01
10
I siostry*.
26 września 2015, 19:55
Jakbym mogła w czymś pomóc(w co wątpie) to pisz:)
26 września 2015, 19:16
Barcelona da jakoś rade, musi, Ty też:)
26 września 2015, 19:15
Czy Ty zmieniłeś avek czy mi się coś z telefonem stało...?
26 września 2015, 19:11
Nie tylko Wy:(
26 września 2015, 18:53
Mogło.
26 września 2015, 18:39
8
W takich sytuacjach nawet 3pkt mnie nie cieszą...
26 września 2015, 13:04
Tak;D Mam urodziny przyjaciółki... Ale wybaczy mi tą nieobecność, chyba:/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
No przecież napisałam, żeby na priv pisali..
0
Oo, serio fajne
3
Komentarz usunięty
4
To piszcie sobie to w wiadomości prywatnej...
5
Jest opcja "odpowiedz"... Wy chyba z rm.pl przyszliście, bo tam tego nie ma
0
Każde spotkanie może okazać się ciężkie.
4
Tacy idioci są i będą, ale wczoraj było dość sporo ciepłych słów w temacie Leo, pisanych przez kibiców rm.
0
Sama wole Sandro, ale ostatnio MIMO WSZYSTKO Munir>Sandro
6
Dzisiejszy mimo kontuzji Leo dobry dzień powoli się kończy, dobranoc!:)
0
Masche*
0
Nie.
17
Idź Ty spać.
0
Ale mało osób je ma :x
0
Niektórzy są na mobilnej :x
0
Po co to pisać, skoro już usunięto tamte komentarze..
2
Zbanować póki problemów nie narobił.
0
Chyba dobrzr że Atletico przegrywa..
0
Pokazała mi się ta lewa strona przez którą Wiśnia miał wirusa..
42
Dobry pomysł, skład nam się sypie więc sprzedajmy kolejnego zawodnika!
0
Z tego co czytałam to niektórzy kibice rm przyznają tam nawet wyższość Messiego:D
0
Okej, czekam;D
1
Co Wy, czyżby CR karnego dostał że taki szum tu?
10
I siostry*.
0
Jakbym mogła w czymś pomóc(w co wątpie) to pisz:)
0
Barcelona da jakoś rade, musi, Ty też:)
0
Czy Ty zmieniłeś avek czy mi się coś z telefonem stało...?
0
Nie tylko Wy:(
1
Mogło.
8
W takich sytuacjach nawet 3pkt mnie nie cieszą...
0
Tak;D Mam urodziny przyjaciółki... Ale wybaczy mi tą nieobecność, chyba:/