3 października 2015, 17:10
0
Trzeba przyznać, ładna akcja.
3 października 2015, 16:55
1
Neymar nawet podawał do Suareza!
3 października 2015, 16:54
12
A ja nadal nie ogarniam, jakim cudem ta piłka wtedy nie weszła, j a k
3 października 2015, 12:54
I nie złapią żadnej kontuzji, wtedy i dla mnie będzie super
3 października 2015, 00:08
zawsze ja, pff:( mam pomysł, jak i tak się mało dzieje to dobranoc!:D
2 października 2015, 23:54
Ale cicho jakoś, a dopiero przed północą:/
2 października 2015, 20:52
oo dzięki:)
2 października 2015, 20:26
Racja, oglądałam ale dzięki :D
2 października 2015, 20:17
Macie jakieś dobre filmiki typu ten
2 października 2015, 19:35
*Barcy, niby szczegół ale nawet ładniej wygląda:)
2 października 2015, 19:22
Nie interesują mnie kobiety ale racja, ładna:)
2 października 2015, 19:18
3
Ona jest świetna!:)
2 października 2015, 19:03
Eee Michał, co Ty taki groźny:(
2 października 2015, 17:52
Luzu troche.
2 października 2015, 17:39
Jak to kto, Lewandowski!
2 października 2015, 14:59
Powiedz że żartujesz...
1 października 2015, 22:52
6
Dobranoc!:D
1 października 2015, 22:43
Zobaczymy czy jak mnie nie będzie to będziecie o mnie wspominać:( hahahahaha;D
1 października 2015, 20:51
Wg mnie te polecenia są beznadziejne.
1 października 2015, 20:47
4
Super plan. Teraz wyłącz fife i porozmawiajmy poważnie
1 października 2015, 20:37
Mojego też odczytał, niby nic a cieszy:D
32
Taka prawda, że zanim coś postanowią w sprawie Ardy to będzie styczeń.
1 października 2015, 20:34
Kibicuje Lechowi, i aż mi lekko wstyd..
1 października 2015, 18:10
Tutaj tak, ale jak dotychczas trafiam na: a) za Realem b) za Realem nie grający w fife c) wcale nie lubiący sportu :D
1 października 2015, 16:55
2
Ja to się modle o chłopaka, który będzie chciał ze mną w fife grać :D
30 września 2015, 22:16
Ciiiiicho! :D
30 września 2015, 22:15
ooo! powodzenia!!:)
30 września 2015, 22:11
Lepiej późno niż wcale:D
30 września 2015, 22:10
Chodź, napiszemy Łukaszowi życzenia:D
30 września 2015, 22:08
10
O kurde, wiedziałam że o czymś zapomniałam! Wszystkiego najlepszego czy coś hahaha
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Trzeba przyznać, ładna akcja.
1
Neymar nawet podawał do Suareza!
12
A ja nadal nie ogarniam, jakim cudem ta piłka wtedy nie weszła, j a k
0
I nie złapią żadnej kontuzji, wtedy i dla mnie będzie super
0
zawsze ja, pff:( mam pomysł, jak i tak się mało dzieje to dobranoc!:D
0
Ale cicho jakoś, a dopiero przed północą:/
0
oo dzięki:)
0
Racja, oglądałam ale dzięki :D
1
Macie jakieś dobre filmiki typu ten
0
*Barcy, niby szczegół ale nawet ładniej wygląda:)
1
Nie interesują mnie kobiety ale racja, ładna:)
3
Ona jest świetna!:)
0
Eee Michał, co Ty taki groźny:(
0
Luzu troche.
0
Jak to kto, Lewandowski!
1
Powiedz że żartujesz...
6
Dobranoc!:D
1
Zobaczymy czy jak mnie nie będzie to będziecie o mnie wspominać:( hahahahaha;D
1
Wg mnie te polecenia są beznadziejne.
4
Super plan. Teraz wyłącz fife i porozmawiajmy poważnie
0
Mojego też odczytał, niby nic a cieszy:D
32
Taka prawda, że zanim coś postanowią w sprawie Ardy to będzie styczeń.
1
Kibicuje Lechowi, i aż mi lekko wstyd..
1
Tutaj tak, ale jak dotychczas trafiam na: a) za Realem b) za Realem nie grający w fife c) wcale nie lubiący sportu :D
2
Ja to się modle o chłopaka, który będzie chciał ze mną w fife grać :D
1
Ciiiiicho! :D
0
ooo! powodzenia!!:)
4
Lepiej późno niż wcale:D
1
Chodź, napiszemy Łukaszowi życzenia:D
10
O kurde, wiedziałam że o czymś zapomniałam!
Wszystkiego najlepszego czy coś hahaha