0

Trzeba przyznać, ładna akcja.

1

Neymar nawet podawał do Suareza!

12

A ja nadal nie ogarniam, jakim cudem ta piłka wtedy nie weszła, j a k

0

I nie złapią żadnej kontuzji, wtedy i dla mnie będzie super

0

zawsze ja, pff:( mam pomysł, jak i tak się mało dzieje to dobranoc!:D

0

Ale cicho jakoś, a dopiero przed północą:/

0

oo dzięki:)

0

Racja, oglądałam ale dzięki :D

1

Macie jakieś dobre filmiki typu ten

? Obejrzałam już większość na jakie trafiłam i ciągle mi mało:D

0

*Barcy, niby szczegół ale nawet ładniej wygląda:)

1

Nie interesują mnie kobiety ale racja, ładna:)

3

Ona jest świetna!:)

0

Eee Michał, co Ty taki groźny:(

0

Luzu troche.

0

Jak to kto, Lewandowski!

1

Powiedz że żartujesz...

6

Dobranoc!:D

1

Zobaczymy czy jak mnie nie będzie to będziecie o mnie wspominać:( hahahahaha;D

1

Wg mnie te polecenia są beznadziejne.

4

Super plan. Teraz wyłącz fife i porozmawiajmy poważnie

0

Mojego też odczytał, niby nic a cieszy:D

32

Taka prawda, że zanim coś postanowią w sprawie Ardy to będzie styczeń.

1

Kibicuje Lechowi, i aż mi lekko wstyd..

1

Tutaj tak, ale jak dotychczas trafiam na: a) za Realem b) za Realem nie grający w fife c) wcale nie lubiący sportu :D

2

Ja to się modle o chłopaka, który będzie chciał ze mną w fife grać :D

1

Ciiiiicho! :D

0

ooo! powodzenia!!:)

4

Lepiej późno niż wcale:D

1

Chodź, napiszemy Łukaszowi życzenia:D

10

O kurde, wiedziałam że o czymś zapomniałam!
Wszystkiego najlepszego czy coś hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?