0

Wybaczcie Panowie, zwracam honor, mój błąd

0

To nie madrycki sędzia. Skoro odgwizdał karnego, to znaczy że karny był słuszny. Obejrzyj powtórkę.

0

To najwidoczniej źle widzisz. Karny był prawidłowy.

0

Gdzie Ty w nim Ramosa widzisz.....

2

sergiroberto

0

nie tutaj, ups

1

O! Dziękuje bardzo!!

5

Dzisiaj pewien użytkownik (nie pamiętam który) wstawiał linka z tapetą z zawodnikami Barcelony, czy jest może ktoś kto ma ten link bądź samą tapete?

0

Ja już chce debiut Turana u nas!:D

0

Nie nic :D

2

Ludzie mówią różne rzeczy, ale i tak każdy wie że poziom Messiego jest nieosiągalny.

1

Ja tu wchodzę głównie dla artykułów, a pisanie i czytanie komentarzy to tylko dobry dodatek :D

3

Oo! No i prawidłowo, ten ma zostać!

0

Dzięki!:D jak Ty to tak szybko znalazłeś...

4

Wstawisz potem jakiś link do asysty, prawda?;D nie oglądam to nie wiem:(

3

Mi się bardzo podoba właśnie:D

0

Oj Mati :d

0

1,5km blisko? Gorzej Ci kolego?;D

1

Ciii Piotrek, nie warto się nawet denerwować :D

0

Najgorsze uczucie, kiedy akurat mam autobus i jade bez biletu, i przystanek przed szkołą łapie mnie kanar.. Eh:')

0

O tak, to prawda :D

0

Ja straaasznie wolno chodzę, musze się postarać szybciej bo codziennie się spóźniam :D

1

Jakim cudem?:d ja 1,5km idę w ponad 30minut hahahaha :D

0

O ja:x ile Ci to zajmuje?:D

0

Haahhahaha :D

0

Daj spokój.. I codziennie rano do szkoły ponad 1,5 km..:')

0

Tee, to gdzie Ty jesteś?:D

0

We wtorek u mnie ma być śnieg, super po prostu... A to dopiero październik:(

0

Hahahahahahhahahaa :D

1

Oo ja, świetna jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?