11 października 2015, 21:21
0
Wybaczcie Panowie, zwracam honor, mój błąd
11 października 2015, 21:18
To nie madrycki sędzia. Skoro odgwizdał karnego, to znaczy że karny był słuszny. Obejrzyj powtórkę.
11 października 2015, 21:17
To najwidoczniej źle widzisz. Karny był prawidłowy.
11 października 2015, 21:12
Gdzie Ty w nim Ramosa widzisz.....
11 października 2015, 20:20
2
sergiroberto
11 października 2015, 19:44
nie tutaj, ups
11 października 2015, 19:28
1
O! Dziękuje bardzo!!
11 października 2015, 19:21
5
Dzisiaj pewien użytkownik (nie pamiętam który) wstawiał linka z tapetą z zawodnikami Barcelony, czy jest może ktoś kto ma ten link bądź samą tapete?
11 października 2015, 10:52
Ja już chce debiut Turana u nas!:D
10 października 2015, 23:35
Nie nic :D
10 października 2015, 23:11
Ludzie mówią różne rzeczy, ale i tak każdy wie że poziom Messiego jest nieosiągalny.
10 października 2015, 23:08
Ja tu wchodzę głównie dla artykułów, a pisanie i czytanie komentarzy to tylko dobry dodatek :D
10 października 2015, 22:36
3
Oo! No i prawidłowo, ten ma zostać!
10 października 2015, 22:35
Dzięki!:D jak Ty to tak szybko znalazłeś...
10 października 2015, 22:31
4
Wstawisz potem jakiś link do asysty, prawda?;D nie oglądam to nie wiem:(
10 października 2015, 21:26
Mi się bardzo podoba właśnie:D
10 października 2015, 21:11
Oj Mati :d
1,5km blisko? Gorzej Ci kolego?;D
10 października 2015, 20:57
Ciii Piotrek, nie warto się nawet denerwować :D
10 października 2015, 20:53
Najgorsze uczucie, kiedy akurat mam autobus i jade bez biletu, i przystanek przed szkołą łapie mnie kanar.. Eh:')
10 października 2015, 20:38
O tak, to prawda :D
10 października 2015, 20:33
Ja straaasznie wolno chodzę, musze się postarać szybciej bo codziennie się spóźniam :D
10 października 2015, 20:31
Jakim cudem?:d ja 1,5km idę w ponad 30minut hahahaha :D
10 października 2015, 20:24
O ja:x ile Ci to zajmuje?:D
10 października 2015, 20:11
Haahhahaha :D
10 października 2015, 20:10
Daj spokój.. I codziennie rano do szkoły ponad 1,5 km..:')
10 października 2015, 20:07
Tee, to gdzie Ty jesteś?:D
10 października 2015, 20:05
We wtorek u mnie ma być śnieg, super po prostu... A to dopiero październik:(
10 października 2015, 20:02
Hahahahahahhahahaa :D
10 października 2015, 14:06
Oo ja, świetna jest
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Wybaczcie Panowie, zwracam honor, mój błąd
0
To nie madrycki sędzia. Skoro odgwizdał karnego, to znaczy że karny był słuszny. Obejrzyj powtórkę.
0
To najwidoczniej źle widzisz. Karny był prawidłowy.
0
Gdzie Ty w nim Ramosa widzisz.....
2
sergiroberto
0
nie tutaj, ups
1
O! Dziękuje bardzo!!
5
Dzisiaj pewien użytkownik (nie pamiętam który) wstawiał linka z tapetą z zawodnikami Barcelony, czy jest może ktoś kto ma ten link bądź samą tapete?
0
Ja już chce debiut Turana u nas!:D
0
Nie nic :D
2
Ludzie mówią różne rzeczy, ale i tak każdy wie że poziom Messiego jest nieosiągalny.
1
Ja tu wchodzę głównie dla artykułów, a pisanie i czytanie komentarzy to tylko dobry dodatek :D
3
Oo! No i prawidłowo, ten ma zostać!
0
Dzięki!:D jak Ty to tak szybko znalazłeś...
4
Wstawisz potem jakiś link do asysty, prawda?;D nie oglądam to nie wiem:(
3
Mi się bardzo podoba właśnie:D
0
Oj Mati :d
0
1,5km blisko? Gorzej Ci kolego?;D
1
Ciii Piotrek, nie warto się nawet denerwować :D
0
Najgorsze uczucie, kiedy akurat mam autobus i jade bez biletu, i przystanek przed szkołą łapie mnie kanar.. Eh:')
0
O tak, to prawda :D
0
Ja straaasznie wolno chodzę, musze się postarać szybciej bo codziennie się spóźniam :D
1
Jakim cudem?:d ja 1,5km idę w ponad 30minut hahahaha :D
0
O ja:x ile Ci to zajmuje?:D
0
Haahhahaha :D
0
Daj spokój.. I codziennie rano do szkoły ponad 1,5 km..:')
0
Tee, to gdzie Ty jesteś?:D
0
We wtorek u mnie ma być śnieg, super po prostu... A to dopiero październik:(
0
Hahahahahahhahahaa :D
1
Oo ja, świetna jest