1

Hahahahahahhaha:D

1

Gdzie, ja Stingera? Bałabym się, bo odda mocniej.

1

Kopa w dupę możesz dostać:)

1

No taaak, brawo! :D

3

No na ten wyjazd do Barcelony :D

0

Pisze co chce, i nie traktujmy tego poważnie. Zawsze możesz omijać moje komentarze:)

0

Zluzuj troche, krzywde Ci zrobiłam tym komentarzem? Nie wydaje mi się.

1

Podłącz starą klawiature. Nie ma za co:D

0

Ciicho, dajcie spokój:( szkoda mi jak tak nagle 300 osób pisze coś MAŁO MIŁEGO do jednego, biednego człowieka:(

31

Suarez się pewnie za Messim stęsknił, tylko przyznać się nie chce :D

2

Nie.

0

Komentarz usunięty

3

Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia i no, nie jestem za dobra w pisaniu życzeń, sto!:D

0

Ja zrobiłabym to, gdybym umiała i gdyby mj się chciało:)

0

Ten, no ja... Ja to wiesz, nauka.. Na religie się ucze!

0

Rób sam, rozprawki są łatwe :D

1

Ty cichutko siedź, bo niedługo jak coś to z matmą mi będziesz pomagała:D

1

Jestem za, bo jak się gdzieś kłócą to potem zgubie i musze szukać..

0

eee, proszę mi tutaj gimnazjalistów nie obrażać, dziękuje

0

Czy normalni kibice mają co do tego jakieś wątpliwości?:) Żadne statystyki nie są potrzebne:D Leo!

2

Hahahahaa :D

0

Dziękujemy, trenerze Hajto!

0

Komentarz usunięty

1

50 od razu mógł doliczyć...

0

Te Wiśnia, polskiego zapominasz czy jak?

0

Akurat w tym momencie figo mało mnie obchodzi. Przechodząc do największego wroga, wiedział co czeka go ze strony kibiców.

0

Nie można nikogo zmusić do kibicowania Polsce. Każdy robi to, co chce i tyle.

4

Można kibicować komu się chce.

4

Ja też go nie lubię, i sama nie wiem czemu.

0

Brawoooo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?