14 października 2015, 21:20
1
Hahahahahahhaha:D
14 października 2015, 21:13
Gdzie, ja Stingera? Bałabym się, bo odda mocniej.
14 października 2015, 21:01
Kopa w dupę możesz dostać:)
14 października 2015, 20:44
No taaak, brawo! :D
14 października 2015, 20:36
3
No na ten wyjazd do Barcelony :D
14 października 2015, 18:01
0
Pisze co chce, i nie traktujmy tego poważnie. Zawsze możesz omijać moje komentarze:)
14 października 2015, 17:52
Zluzuj troche, krzywde Ci zrobiłam tym komentarzem? Nie wydaje mi się.
14 października 2015, 17:30
Podłącz starą klawiature. Nie ma za co:D
14 października 2015, 16:58
Ciicho, dajcie spokój:( szkoda mi jak tak nagle 300 osób pisze coś MAŁO MIŁEGO do jednego, biednego człowieka:(
14 października 2015, 15:09
31
Suarez się pewnie za Messim stęsknił, tylko przyznać się nie chce :D
14 października 2015, 11:45
2
Nie.
13 października 2015, 22:59
Komentarz usunięty
13 października 2015, 17:07
Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia i no, nie jestem za dobra w pisaniu życzeń, sto!:D
12 października 2015, 23:05
Ja zrobiłabym to, gdybym umiała i gdyby mj się chciało:)
12 października 2015, 22:32
Ten, no ja... Ja to wiesz, nauka.. Na religie się ucze!
12 października 2015, 22:29
Rób sam, rozprawki są łatwe :D
12 października 2015, 21:41
Ty cichutko siedź, bo niedługo jak coś to z matmą mi będziesz pomagała:D
12 października 2015, 20:38
Jestem za, bo jak się gdzieś kłócą to potem zgubie i musze szukać..
12 października 2015, 20:24
eee, proszę mi tutaj gimnazjalistów nie obrażać, dziękuje
12 października 2015, 20:20
Czy normalni kibice mają co do tego jakieś wątpliwości?:) Żadne statystyki nie są potrzebne:D Leo!
11 października 2015, 23:03
Hahahahaa :D
11 października 2015, 22:54
Dziękujemy, trenerze Hajto!
11 października 2015, 22:40
11 października 2015, 22:34
50 od razu mógł doliczyć...
11 października 2015, 22:30
Te Wiśnia, polskiego zapominasz czy jak?
11 października 2015, 22:22
Akurat w tym momencie figo mało mnie obchodzi. Przechodząc do największego wroga, wiedział co czeka go ze strony kibiców.
11 października 2015, 22:19
Nie można nikogo zmusić do kibicowania Polsce. Każdy robi to, co chce i tyle.
11 października 2015, 22:11
4
Można kibicować komu się chce.
11 października 2015, 21:47
Ja też go nie lubię, i sama nie wiem czemu.
11 października 2015, 21:28
Brawoooo!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Hahahahahahhaha:D
1
Gdzie, ja Stingera? Bałabym się, bo odda mocniej.
1
Kopa w dupę możesz dostać:)
1
No taaak, brawo! :D
3
No na ten wyjazd do Barcelony :D
0
Pisze co chce, i nie traktujmy tego poważnie. Zawsze możesz omijać moje komentarze:)
0
Zluzuj troche, krzywde Ci zrobiłam tym komentarzem? Nie wydaje mi się.
1
Podłącz starą klawiature. Nie ma za co:D
0
Ciicho, dajcie spokój:( szkoda mi jak tak nagle 300 osób pisze coś MAŁO MIŁEGO do jednego, biednego człowieka:(
31
Suarez się pewnie za Messim stęsknił, tylko przyznać się nie chce :D
2
Nie.
0
Komentarz usunięty
3
Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia i no, nie jestem za dobra w pisaniu życzeń, sto!:D
0
Ja zrobiłabym to, gdybym umiała i gdyby mj się chciało:)
0
Ten, no ja... Ja to wiesz, nauka.. Na religie się ucze!
0
Rób sam, rozprawki są łatwe :D
1
Ty cichutko siedź, bo niedługo jak coś to z matmą mi będziesz pomagała:D
1
Jestem za, bo jak się gdzieś kłócą to potem zgubie i musze szukać..
0
eee, proszę mi tutaj gimnazjalistów nie obrażać, dziękuje
0
Czy normalni kibice mają co do tego jakieś wątpliwości?:) Żadne statystyki nie są potrzebne:D Leo!
2
Hahahahaa :D
0
Dziękujemy, trenerze Hajto!
0
Komentarz usunięty
1
50 od razu mógł doliczyć...
0
Te Wiśnia, polskiego zapominasz czy jak?
0
Akurat w tym momencie figo mało mnie obchodzi. Przechodząc do największego wroga, wiedział co czeka go ze strony kibiców.
0
Nie można nikogo zmusić do kibicowania Polsce. Każdy robi to, co chce i tyle.
4
Można kibicować komu się chce.
4
Ja też go nie lubię, i sama nie wiem czemu.
0
Brawoooo!