0

Nie ma co, tutaj dla wielu Ronaldo zbiera nagrody za nazwisko

11

Gdyby Messi tak strzelił byłoby że mistrz i nikt nie może się z nim równać. :)

6

Typowy ból dupy, bo Real wygrywa, oho

7

Ronaldo nie strzela - "cr11 kolejny słaby mecz", Ronaldo strzela - "karne i dobitki to każdy potrafi".. Z meczu na mecz podobniej do rm.pl, zdecydujcie się

0

Z tego co wiem to nie da oglądać się na pełnym ekranie.

1

W internecie. Eleven, Player

0

O kurde, to słabo troche masz, że akurat dzisiaj:D

0

Ale to nie chyba wina strony, skoro np. u mnie jest wszystko okej, bez ścin i ogólnie świetna jakość.

0

Akurat jakość jest świetna, aż miło się ogląda.

0

No pewnie że dobrze:D

0

Jak ten czas szybko leci, już jutro mecz...

0

Ivan od początku i po 3pkt!

0

Co się dziwić, to w końcu Madryt.

0

To Pikej już jest w liczbie mnogiej?:)

3

O jaki Ty zabawny.

141

I bardzo dobrze powiedział. Lepsza prawda niż jakieś fałszywe przeprosiny.

2

U mnie na telefonie/laptopie jest wszystko okej, moge dodawać i edytować bez problemu :D

34

Miałes powiedziec kawal.

0

No to widzimy ter Stegena w bramce. Z jednej strony może pokazać, że te gole stracone na początku nie oznaczają jego złej formy (nie wiem jak to nazwać), ale jeśli stracimy pkt (oby nie!) znów dla niektórych będzie to tylko jego wina...

6

Jeśli coś nie pasuje, chyba wiesz jak stąd wyjść, prawda?

0

W tej chwili żałuje, że nie oglądałam od początku...

0

Podejrzewam, że Wiśnia to doskonale wie, i nie pytałby gdyby mógł obejrzeć na Polsacie. Myśl.

0

Xavi!

2

Wy tutaj 5-0, 6-0 a ja się z 2-0 uciesze

2

Ty te linki tak szybko znajdujesz, czy już w zakładkach masz? :'')

1

Każdy inaczej na to patrzy. Pomyłka kolego, Messi jest niezastąpiony:)

13

Mogłeś mu to w wiadomości napisać... Ale okej.

0

Mimo wszystko, chyba każdy z nas będzie trochę tęsknił.. No ale tak jak Xavim płakać nie będziemy (przynajmniej ja).

1

No co Ty, wstawiaj!

15

Dobra, wstaje. Miłego poniedziałku Wam życze!:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?