17 sierpnia 2015, 21:33
0
Tak, do przerwy 3:0, po przerwie Bilbao siata i po marzeniach :D A tak poważnie, to mam nadzieje że ich zniszczymy.
17 sierpnia 2015, 21:23
3
Dobra, już nic:")
2
Uff, Busi.
17 sierpnia 2015, 21:10
W końcu są tam gdzie być powinni...
17 sierpnia 2015, 21:09
4
Skład super, podoba mi się.
17 sierpnia 2015, 21:06
Jacyś na 100% są.:)
17 sierpnia 2015, 20:27
Okej, bo byli tu i tacy co to mylili.
17 sierpnia 2015, 20:20
Ej koleżanko, chłopaki? :D Drugie bierz!
17 sierpnia 2015, 20:18
5
Czas zamówić pizze, zanim dowiozą to Barca już puchar podniesie.
17 sierpnia 2015, 20:13
Atletic? To zmiana planów i z jakimś Atletic gramy?
17 sierpnia 2015, 20:08
W pracy się pracuje a nie :D
17 sierpnia 2015, 19:44
Verratti......tak!
17 sierpnia 2015, 19:36
To Ty jesteś tym co ma się zgolić czy coś nowego mnie ominęło?:D
17 sierpnia 2015, 18:28
20
Nie tylko Ty.......
17 sierpnia 2015, 18:26
Te czyste konto najtrudniejsze...ale damy rade, jesteśmy najlepszym Klubem na świecie!!
17 sierpnia 2015, 00:53
Napisałam tam że DLA MNIE. Nigdy nie miałam większego problemu ze streamami.
17 sierpnia 2015, 00:37
Oglądałam mecze w tv, i od ponad roku oglądam w internecie i mam transmisje dobrej jakości:) Dla mnie jak nawet jak wygodniej, ale jak kto woli.
17 sierpnia 2015, 00:33
1
Douglas? Co on Ci zrobił i kiedy, jak praktycznie nic nie pograł?
17 sierpnia 2015, 00:31
Z jakich powodów tam jęczą to już nie wiem;D
17 sierpnia 2015, 00:29
Coś czuje, że jak się potwierdzi gdzie Liga to będą z jednej strony płacze a z drugiej okrzyki radości... Ja tego problemu nie mam, od czego jest internet i transmisje?
17 sierpnia 2015, 00:20
Mam nadzieje że na yt będą transmitować... Po rusku ale dobra jakość.
17 sierpnia 2015, 00:17
Dobranoc!
17 sierpnia 2015, 00:11
Musimy to wygrać!
17 sierpnia 2015, 00:08
Coś tam pisali, ale nic oficjalnego raczej nie ma.:).
17 sierpnia 2015, 00:03
Oby!
17 sierpnia 2015, 00:01
To już dzisiaj! Miłego poniedziałku życze!
16 sierpnia 2015, 23:58
Tryskasz nadzieją widze!
16 sierpnia 2015, 23:57
Zajebistość i siła Barcelony nie ma granic, pozdrawiam.
16 sierpnia 2015, 23:49
Komentarz usunięty
16 sierpnia 2015, 23:41
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Tak, do przerwy 3:0, po przerwie Bilbao siata i po marzeniach :D A tak poważnie, to mam nadzieje że ich zniszczymy.
3
Dobra, już nic:")
2
Uff, Busi.
2
W końcu są tam gdzie być powinni...
4
Skład super, podoba mi się.
0
Jacyś na 100% są.:)
0
Okej, bo byli tu i tacy co to mylili.
2
Ej koleżanko, chłopaki? :D Drugie bierz!
5
Czas zamówić pizze, zanim dowiozą to Barca już puchar podniesie.
0
Atletic? To zmiana planów i z jakimś Atletic gramy?
0
W pracy się pracuje a nie :D
0
Verratti......tak!
0
To Ty jesteś tym co ma się zgolić czy coś nowego mnie ominęło?:D
20
Nie tylko Ty.......
0
Te czyste konto najtrudniejsze...ale damy rade, jesteśmy najlepszym Klubem na świecie!!
0
Napisałam tam że DLA MNIE. Nigdy nie miałam większego problemu ze streamami.
0
Oglądałam mecze w tv, i od ponad roku oglądam w internecie i mam transmisje dobrej jakości:) Dla mnie jak nawet jak wygodniej, ale jak kto woli.
1
Douglas? Co on Ci zrobił i kiedy, jak praktycznie nic nie pograł?
0
Z jakich powodów tam jęczą to już nie wiem;D
0
Coś czuje, że jak się potwierdzi gdzie Liga to będą z jednej strony płacze a z drugiej okrzyki radości... Ja tego problemu nie mam, od czego jest internet i transmisje?
0
Mam nadzieje że na yt będą transmitować... Po rusku ale dobra jakość.
2
Dobranoc!
2
Musimy to wygrać!
0
Coś tam pisali, ale nic oficjalnego raczej nie ma.:).
2
Oby!
1
To już dzisiaj! Miłego poniedziałku życze!
2
Tryskasz nadzieją widze!
1
Zajebistość i siła Barcelony nie ma granic, pozdrawiam.
3
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty