0

Tak, do przerwy 3:0, po przerwie Bilbao siata i po marzeniach :D A tak poważnie, to mam nadzieje że ich zniszczymy.

3

Dobra, już nic:")

2

Uff, Busi.

2

W końcu są tam gdzie być powinni...

4

Skład super, podoba mi się.

0

Jacyś na 100% są.:)

0

Okej, bo byli tu i tacy co to mylili.

2

Ej koleżanko, chłopaki? :D Drugie bierz!

5

Czas zamówić pizze, zanim dowiozą to Barca już puchar podniesie.

0

Atletic? To zmiana planów i z jakimś Atletic gramy?

0

W pracy się pracuje a nie :D

0

Verratti......tak!

0

To Ty jesteś tym co ma się zgolić czy coś nowego mnie ominęło?:D

20

Nie tylko Ty.......

0

Te czyste konto najtrudniejsze...ale damy rade, jesteśmy najlepszym Klubem na świecie!!

0

Napisałam tam że DLA MNIE. Nigdy nie miałam większego problemu ze streamami.

0

Oglądałam mecze w tv, i od ponad roku oglądam w internecie i mam transmisje dobrej jakości:) Dla mnie jak nawet jak wygodniej, ale jak kto woli.

1

Douglas? Co on Ci zrobił i kiedy, jak praktycznie nic nie pograł?

0

Z jakich powodów tam jęczą to już nie wiem;D

0

Coś czuje, że jak się potwierdzi gdzie Liga to będą z jednej strony płacze a z drugiej okrzyki radości... Ja tego problemu nie mam, od czego jest internet i transmisje?

0

Mam nadzieje że na yt będą transmitować... Po rusku ale dobra jakość.

2

Dobranoc!

2

Musimy to wygrać!

0

Coś tam pisali, ale nic oficjalnego raczej nie ma.:).

2

Oby!

1

To już dzisiaj! Miłego poniedziałku życze!

2

Tryskasz nadzieją widze!

1

Zajebistość i siła Barcelony nie ma granic, pozdrawiam.

3

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?