Mamy dwóch świetnych bramkarzy.. Bravo - kot, zawsze jak stoi między słupkami to jest ten "spokój" i Ter Stegen - chłopak jest niesamowity, jak ma dzień to nic nie przejdzie, i w dodatku młody. Ja bym postawiła na Niemca zdecydowanie.
Mój tata dużo gra, i teoretycznie zawsze jest na +. Kiedyś miał do zgarnięcia 2k, bo duużo meczy obstawił, ale Real (który w sumie był pewniakiem) mu nie wszedł, i cóż..:) Od tamtej pory nie stawia na Królewskich. Najwięcej stracił coś koło 150zł, a najwięcej zgarnął 1600(?);)
ter Stegen, kocham Cię
A tak serio to świetny mecz niemca, jestem pod wrażeniem jego spokoju podczas wyprowadzania piłki. Dobranoc, chociaż nie wiem czy po tak długo wyczekiwanym meczu zasne.
Bo tak chciał trener? Do samego końca trzeba było być bardzo czujnym, i widocznie według niego dobrze wszystko funkcjonowało i nie widział potrzeby zmian, tyle.
Nie, nie zastanawiają, bo sama chętnie ten mecz bym obejrzała gdyby nie godzina. Co by nie mówić, są to dwa mega kluby i jestem przekonana, że ten mecz może być wielkim widowiskiem.
0
Edit: Już nic:D
Jak myślicie, ile Ceerek dzisiaj strzeli?
0
I jakie masz?:D Pochwal się, bo to ciekawe (przynajmniej dla mnie):D
0
O właśnie, też miałam o tym pisać więc pozwolisz że się dołączę ;)
1
16;)
1
To jest Hiszpania, czego Ty wymagasz? :D
2
Miała* co robić, czytanie nie boli ;) a podziękować mogłeś przecież odpowiadając na komentarze tych, którzy Ci to podali.
0
Po co piszesz to 3 raz..?
0
No normalnie, i żeby to raz xD
0
Mamy dwóch świetnych bramkarzy.. Bravo - kot, zawsze jak stoi między słupkami to jest ten "spokój" i Ter Stegen - chłopak jest niesamowity, jak ma dzień to nic nie przejdzie, i w dodatku młody. Ja bym postawiła na Niemca zdecydowanie.
0
Napisz priv, boje się bana xD a mam mega transmisje, 0 lagów, super jakość i wszystkie mecze LM na tej stronie są;)
0
Aguero! 1:0!
0
Dynamooo jak porobiło, ja widziałam piłkę w siatce..
0
Mnie kobiety nie interesują;) im dłużej patrze na Crisa, tym bardziej mi się podoba, ale potem widzę go na boisku i mi przechodzi.
1
Ale łape to ma super w sumie... Widać, że mu zależy na fajnym ciele.
3
City, wg mnie ciekawiej będzie;)
0
Mój tata dużo gra, i teoretycznie zawsze jest na +. Kiedyś miał do zgarnięcia 2k, bo duużo meczy obstawił, ale Real (który w sumie był pewniakiem) mu nie wszedł, i cóż..:) Od tamtej pory nie stawia na Królewskich. Najwięcej stracił coś koło 150zł, a najwięcej zgarnął 1600(?);)
6
"Fuck you, man" chyba tak nasz Brazylijczyk powiedział:D
5
ter Stegen, kocham Cię
A tak serio to świetny mecz niemca, jestem pod wrażeniem jego spokoju podczas wyprowadzania piłki. Dobranoc, chociaż nie wiem czy po tak długo wyczekiwanym meczu zasne.
0
Idź stąd wredoto ruska za to "młoda".
1
Bo tak chciał trener? Do samego końca trzeba było być bardzo czujnym, i widocznie według niego dobrze wszystko funkcjonowało i nie widział potrzeby zmian, tyle.
9
To tutaj nie wchodź i po problemie;)
0
Kochani moi... Tyle linków do transmisji tu było, a Wy dalej..Sopcast/Futbolhd/Telewizjada/weebtv chyba też ;)
0
na futbolhd maasz :d
0
Jeju, ale mam ciśnienie przed tym meczem..
2
Mam tyle nauki, że modle się żeby zdążyć (a siedzę tutaj i komentuje):D
2
No szanse są, ale nie jestem pewna co do wygranej Bayernu..
23
Ja tak nie potrafie... Zawsze jak gra Barca, to muszę się skupić na meczu i przeżywać tylko jedno spotkanie xD
31
Nie, nie zastanawiają, bo sama chętnie ten mecz bym obejrzała gdyby nie godzina. Co by nie mówić, są to dwa mega kluby i jestem przekonana, że ten mecz może być wielkim widowiskiem.
0
Bo tak, idę zająć się czymś poważnym a nie dyskutowaniem z Tobą xD
0
Codziennie mnie denerwujesz.