0

Edit: Już nic:D
Jak myślicie, ile Ceerek dzisiaj strzeli?

0

I jakie masz?:D Pochwal się, bo to ciekawe (przynajmniej dla mnie):D

0

O właśnie, też miałam o tym pisać więc pozwolisz że się dołączę ;)

1

16;)

1

To jest Hiszpania, czego Ty wymagasz? :D

2

Miała* co robić, czytanie nie boli ;) a podziękować mogłeś przecież odpowiadając na komentarze tych, którzy Ci to podali.

0

Po co piszesz to 3 raz..?

0

No normalnie, i żeby to raz xD

0

Mamy dwóch świetnych bramkarzy.. Bravo - kot, zawsze jak stoi między słupkami to jest ten "spokój" i Ter Stegen - chłopak jest niesamowity, jak ma dzień to nic nie przejdzie, i w dodatku młody. Ja bym postawiła na Niemca zdecydowanie.

0

Napisz priv, boje się bana xD a mam mega transmisje, 0 lagów, super jakość i wszystkie mecze LM na tej stronie są;)

0

Aguero! 1:0!

0

Dynamooo jak porobiło, ja widziałam piłkę w siatce..

0

Mnie kobiety nie interesują;) im dłużej patrze na Crisa, tym bardziej mi się podoba, ale potem widzę go na boisku i mi przechodzi.

1

Ale łape to ma super w sumie... Widać, że mu zależy na fajnym ciele.

3

City, wg mnie ciekawiej będzie;)

0

Mój tata dużo gra, i teoretycznie zawsze jest na +. Kiedyś miał do zgarnięcia 2k, bo duużo meczy obstawił, ale Real (który w sumie był pewniakiem) mu nie wszedł, i cóż..:) Od tamtej pory nie stawia na Królewskich. Najwięcej stracił coś koło 150zł, a najwięcej zgarnął 1600(?);)

6

"Fuck you, man" chyba tak nasz Brazylijczyk powiedział:D

5

ter Stegen, kocham Cię
A tak serio to świetny mecz niemca, jestem pod wrażeniem jego spokoju podczas wyprowadzania piłki. Dobranoc, chociaż nie wiem czy po tak długo wyczekiwanym meczu zasne.

0

Idź stąd wredoto ruska za to "młoda".

1

Bo tak chciał trener? Do samego końca trzeba było być bardzo czujnym, i widocznie według niego dobrze wszystko funkcjonowało i nie widział potrzeby zmian, tyle.

9

To tutaj nie wchodź i po problemie;)

0

Kochani moi... Tyle linków do transmisji tu było, a Wy dalej..Sopcast/Futbolhd/Telewizjada/weebtv chyba też ;)

0

na futbolhd maasz :d

0

Jeju, ale mam ciśnienie przed tym meczem..

2

Mam tyle nauki, że modle się żeby zdążyć (a siedzę tutaj i komentuje):D

2

No szanse są, ale nie jestem pewna co do wygranej Bayernu..

23

Ja tak nie potrafie... Zawsze jak gra Barca, to muszę się skupić na meczu i przeżywać tylko jedno spotkanie xD

31

Nie, nie zastanawiają, bo sama chętnie ten mecz bym obejrzała gdyby nie godzina. Co by nie mówić, są to dwa mega kluby i jestem przekonana, że ten mecz może być wielkim widowiskiem.

0

Bo tak, idę zająć się czymś poważnym a nie dyskutowaniem z Tobą xD

0

Codziennie mnie denerwujesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?