Ogólnie życzę bardzo dobrze Polakom za granicą, ale najbardziej to chyba Szczęsny i Krychowiak;) A oprócz "naszych" to jest wielu takich, np. Zlatan, Buffon, Dybala, James;)
Błąd kolego;) To że Pele urodził się w 1940, a Messi w 1987 to nie znaczy że świat czekał ok 50 lat. Pele grał w latach 1952-1977, a Messi urodził się dziesięć lat później, także długo nie czekali.
po Getafe gramy z Villarealem, a potem Real? Możliwe że się mylę, a nie chce mi się sprawdzać - jeśli tak jest, to chyba lepiej żeby Suarez wykartkował się na Villareal, jego możliwy brak w El Clasico jest straszny. Dlatego widzę to dość podobnie, tyle że Luis pierwszy skład.
Trochę dziwne. Odczuwasz lęk przed czymś, co i tak się nie zdarzy jeśli nie będziesz tego chciał? Magiczne słowo, "nie" i już. Edit: to do parpe, nie wiem czemu tu się pokazało:D
Więc po co ma odchodzić? Gra w najlepszym Klubie na świecie, ma pełno kasy i co najważniejsze - pewne miejsce w składzie. Gdzie byłoby mu lepiej, niż tutaj, gdzie otaczają go geniusze i on sam ma potencjał by nim zostać? Po co? :)
Dlaczego? To głupie gadanie. Sama nie jestem fanką takiej muzyki, ale niektórzy z "takich" wykonawców mają bardzo ładne głosy, b. fajne piosenki i miliony fanów.
Salah motor w tyłku, gó*wno w nodze:D *perfekcyjna cenzura:D Niech Real jeszcze jedną wbije, to przynajmniej kupon wejdzie. A Ronaldo niech szaleje, byle do 2 kwietnia:D
To jest pytanie, które sama mogę sobie zadać, jak.. Nie wiem, tak wyszło, jeden mecz i tak zostało, na szczęście:) moje serce wie co dobre:D nie mam nawet jak oglądać meczów dla jednego wg mnie najprzystojniejszego piłkarza, bo jak mam oglądać jego występy na trybunach?*Bartra :D
A znacie może jakieś strony internetowe, gdzie można zacząć się uczyć od podstaw...? Jakoś nie widzę siebie ze słownikiem i książkami polsko-hiszpańskimi, a na lekcje szkoda kasy wydawać, bo nie wiadomo czy mi się nie znudzi:D
Jest taka aplikacja na androida, która to umożliwia, ale wyleciała mi nazwa z głowy..Edit: mam! Floating Tube oraz Tubex:) nie pamiętam czy obie na androida:)
0
Ale Dybala ma uderzenie, ło:D
2
Ja Krychowiaka lubię, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy to TOP 5 bo moja opinia nigdy nie jest obiektywna.
0
Ogólnie życzę bardzo dobrze Polakom za granicą, ale najbardziej to chyba Szczęsny i Krychowiak;) A oprócz "naszych" to jest wielu takich, np. Zlatan, Buffon, Dybala, James;)
1
Co Wy tak tęsknicie za tym starym smutnym Pique na avatarze?:D Już któraś osoba tutaj lub na priv mi to pisze:D
1
Komentarz usunięty
3
Artykuł* :D
1
Teraz to nawet nie mogę sobie wyobrazić, naszego Pique i Ronaldo w jednej drużynie:D
0
Dobra, przepraszam że źle zrozumiałam, ale izi człowieku :D
0
Błąd kolego;) To że Pele urodził się w 1940, a Messi w 1987 to nie znaczy że świat czekał ok 50 lat. Pele grał w latach 1952-1977, a Messi urodził się dziesięć lat później, także długo nie czekali.
0
po Getafe gramy z Villarealem, a potem Real? Możliwe że się mylę, a nie chce mi się sprawdzać - jeśli tak jest, to chyba lepiej żeby Suarez wykartkował się na Villareal, jego możliwy brak w El Clasico jest straszny. Dlatego widzę to dość podobnie, tyle że Luis pierwszy skład.
0
Trochę dziwne. Odczuwasz lęk przed czymś, co i tak się nie zdarzy jeśli nie będziesz tego chciał? Magiczne słowo, "nie" i już. Edit: to do parpe, nie wiem czemu tu się pokazało:D
0
Ładnie to zrobili w sumie.
1
On jest jak wino.
0
Starcia z Paryżanami są już lekko nudne, ale mimo wszystko stawiam w tym meczu na nich.
0
Kilka komentarzy niżej to jest...
0
już dawno, wczoraj :D
0
a jakie możemy mieć zdanie? on zostaje i każdy to wie
0
Więc po co ma odchodzić? Gra w najlepszym Klubie na świecie, ma pełno kasy i co najważniejsze - pewne miejsce w składzie. Gdzie byłoby mu lepiej, niż tutaj, gdzie otaczają go geniusze i on sam ma potencjał by nim zostać? Po co? :)
8
Dlaczego? To głupie gadanie. Sama nie jestem fanką takiej muzyki, ale niektórzy z "takich" wykonawców mają bardzo ładne głosy, b. fajne piosenki i miliony fanów.
0
nie ja, brat, ja za młoda:D
0
Salah motor w tyłku, gó*wno w nodze:D *perfekcyjna cenzura:D Niech Real jeszcze jedną wbije, to przynajmniej kupon wejdzie. A Ronaldo niech szaleje, byle do 2 kwietnia:D
0
Oni razem na boisku byli najlepsi!:D
0
To jest pytanie, które sama mogę sobie zadać, jak.. Nie wiem, tak wyszło, jeden mecz i tak zostało, na szczęście:) moje serce wie co dobre:D nie mam nawet jak oglądać meczów dla jednego wg mnie najprzystojniejszego piłkarza, bo jak mam oglądać jego występy na trybunach?*Bartra :D
0
Gratulacje i baaardzo dużo szczęścia!:D
1
A znacie może jakieś strony internetowe, gdzie można zacząć się uczyć od podstaw...? Jakoś nie widzę siebie ze słownikiem i książkami polsko-hiszpańskimi, a na lekcje szkoda kasy wydawać, bo nie wiadomo czy mi się nie znudzi:D
2
Paula Walkera mógł oszczędzić. :D Ale bez kitu, przypadków dużo:D
1
Źródło?
1
To chore.. Sport sportem, ale żeby takie coś?..
40
Fajna ciekawostka, ale składnia zdania [*].
5
Jest taka aplikacja na androida, która to umożliwia, ale wyleciała mi nazwa z głowy..Edit: mam! Floating Tube oraz Tubex:) nie pamiętam czy obie na androida:)