0

Ale Dybala ma uderzenie, ło:D

2

Ja Krychowiaka lubię, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy to TOP 5 bo moja opinia nigdy nie jest obiektywna.

0

Ogólnie życzę bardzo dobrze Polakom za granicą, ale najbardziej to chyba Szczęsny i Krychowiak;) A oprócz "naszych" to jest wielu takich, np. Zlatan, Buffon, Dybala, James;)

1

Co Wy tak tęsknicie za tym starym smutnym Pique na avatarze?:D Już któraś osoba tutaj lub na priv mi to pisze:D

1

Komentarz usunięty

3

Artykuł* :D

1

Teraz to nawet nie mogę sobie wyobrazić, naszego Pique i Ronaldo w jednej drużynie:D

0

Dobra, przepraszam że źle zrozumiałam, ale izi człowieku :D

0

Błąd kolego;) To że Pele urodził się w 1940, a Messi w 1987 to nie znaczy że świat czekał ok 50 lat. Pele grał w latach 1952-1977, a Messi urodził się dziesięć lat później, także długo nie czekali.

0

po Getafe gramy z Villarealem, a potem Real? Możliwe że się mylę, a nie chce mi się sprawdzać - jeśli tak jest, to chyba lepiej żeby Suarez wykartkował się na Villareal, jego możliwy brak w El Clasico jest straszny. Dlatego widzę to dość podobnie, tyle że Luis pierwszy skład.

0

Trochę dziwne. Odczuwasz lęk przed czymś, co i tak się nie zdarzy jeśli nie będziesz tego chciał? Magiczne słowo, "nie" i już. Edit: to do parpe, nie wiem czemu tu się pokazało:D

0

Ładnie to zrobili w sumie.

1

On jest jak wino.

0

Starcia z Paryżanami są już lekko nudne, ale mimo wszystko stawiam w tym meczu na nich.

0

Kilka komentarzy niżej to jest...

0

już dawno, wczoraj :D

0

a jakie możemy mieć zdanie? on zostaje i każdy to wie

0

Więc po co ma odchodzić? Gra w najlepszym Klubie na świecie, ma pełno kasy i co najważniejsze - pewne miejsce w składzie. Gdzie byłoby mu lepiej, niż tutaj, gdzie otaczają go geniusze i on sam ma potencjał by nim zostać? Po co? :)

8

Dlaczego? To głupie gadanie. Sama nie jestem fanką takiej muzyki, ale niektórzy z "takich" wykonawców mają bardzo ładne głosy, b. fajne piosenki i miliony fanów.

0

nie ja, brat, ja za młoda:D

0

Salah motor w tyłku, gó*wno w nodze:D *perfekcyjna cenzura:D Niech Real jeszcze jedną wbije, to przynajmniej kupon wejdzie. A Ronaldo niech szaleje, byle do 2 kwietnia:D

0

Oni razem na boisku byli najlepsi!:D

0

To jest pytanie, które sama mogę sobie zadać, jak.. Nie wiem, tak wyszło, jeden mecz i tak zostało, na szczęście:) moje serce wie co dobre:D nie mam nawet jak oglądać meczów dla jednego wg mnie najprzystojniejszego piłkarza, bo jak mam oglądać jego występy na trybunach?*Bartra :D

0

Gratulacje i baaardzo dużo szczęścia!:D

1

A znacie może jakieś strony internetowe, gdzie można zacząć się uczyć od podstaw...? Jakoś nie widzę siebie ze słownikiem i książkami polsko-hiszpańskimi, a na lekcje szkoda kasy wydawać, bo nie wiadomo czy mi się nie znudzi:D

2

Paula Walkera mógł oszczędzić. :D Ale bez kitu, przypadków dużo:D

1

Źródło?

1

To chore.. Sport sportem, ale żeby takie coś?..

40

Fajna ciekawostka, ale składnia zdania [*].

5

Jest taka aplikacja na androida, która to umożliwia, ale wyleciała mi nazwa z głowy..Edit: mam! Floating Tube oraz Tubex:) nie pamiętam czy obie na androida:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?