Z jednej strony super, ale z drugiej strony ciekawi mnie jak to będzie wyglądać. Dla mnie Ter Stegen powinien zostać podstawowym bramkarzem, bo nie wyobrażam sobie podobnej sytuacji to tej z tego sezonu.
Racja, grają ale mogą zmienić w takim przypadku jak ten - czyli powstaniu "nowej" reprezentacji. Kiedyś chyba Shaqiri wyrażał chęć zmiany, ale nie wiadomo ilu z tych ww chciałoby się przenieść.
Wczoraj - dlatego nie widziałam.;) Mi wcześniej działał, teraz też nie...
Ujkani; Uysal-Cana-T.Xhaka; Hetemaj-Dzemaili-G.Xhaka-Behrami; Januzaj-Mehmeti-Shaqiri - gdyby komuś jeszcze nie działał.
Nie ma czego nie rozumieć. Wasz ranking (mało odpowiednie słowo, ale nie mogę teraz wymyślić lepszego) drużyn "znienawidzonych" może mieć Real na czele, mój nie ma. Proste, prawda?
Nie widziałam nikogo, kto napisałby że kibicuje Realowi. Dobra, jeden użytkownik coś tam niżej pisał, ale chyba troll - nie sprawdzałam. Zarówno ja, jak i dużo innych użytkowników z dwojga złego wybrałoby Atletico.
Ale Was boli to, że ktoś ma inne zdanie. Na siłe narzucając swoje racje, nie zmienicie czyjegoś toku myślenia. Wszyscy tutaj (no oprócz paru ogarniętych, fajnych użytkowników będących za drużyną z Madrytu) jesteśmy za Barceloną i okej, ale nikt nie ma prawa oceniać kogoś po tym kogo ma u siebie na drugim, trzecim czy osiemdziesiątym miejscu. Możemy lubić kogo chcemy, szanować i odwrotnie. Dobranoc.
Gdzie zadeklarowałam wsparcie dla nich?XD "W takim przypadku z ciężkim sercem, ale Atletico." - pierwszy komentarz. Wstydź się za kogo chcesz, bo mało mnie to interesuje. I co z tego że to nasz największy rywal? Może z dwojga złego wolałabym ich? Mam prawo nienawidzić Atletico, i tym swoim "wstyd mi za takich kibiców" nie zmienisz nic;)
Bo? Nie ogarniam trochę. Dla Was może jest, dla mnie nie. Może JA bardziej nie lubię i nie szanuję Atletico niż drugiej drużyny z Madrytu? Zwykłe pytanie, a takie problemy.
Oho, zaczyna się. Mam dylemat, bo mogę. Nawet mi się tłumaczyć nie chce;) Mogłabym i nawet lubić ten Real (średnio to brzmi) i nienawidzić Atletico, a kibicowałabym Barcelonie tak samo.
Jestem w tych 10%. Kibicuje im ponad 5 lat, każdy mecz, w niższej lidze też był obejrzany.:v A tak poważnie to ja nie obejrzałam więcej niż 3 mecze Lisów, a ciesze się z jakiejś odmiany i nowego zapisku w historii PL - i nie widzę w tym nic złego :)
Jak dojdzie do finału Atleti-Real to za kim będziecie? Wybór jest ciężki - przynajmniej dla mnie. Z jednej strony totalny antyfutbol, a z drugiej klub którego nie lubię i nie chciałabym widzieć takiego Ramosa podnoszącego puchar. W takim przypadku z ciężkim sercem, ale Atletico.
Kibicowałam Bayernowi w tym pojedynku. Nie lubię kibicować drużynie za kilku zawodników, ale tutaj tak było. Robert, Thiago, Alaba - i Pep na ławce. W dodatku wyeliminowało ich Atletico, które gra okropną (według mnie!) piłkę, a Simeone...szkoda gadać.
Co jest w tym żałosnego? Mógłbyś to jakoś uzasadnić? Można zaraz wygrzebać jakieś powody, dla których Polak miałby nie kibicować Hiszpanom i powiedzieć że to żałosne.
Przecież nikt nie mówi, że Tobie on musi się podobać. http://media.gettyimages.com/photos/david-beckham-of-real-madrid-celebrates-after-scoring-during-a-la-picture-id78594748 dla mnie przystojny był, jest i pewnie będzie. Bardziej podobają mi się "ciemniejsi" faceci, taka mleczna czekolada ale Beckham wśród wszystkich jest fenomenalny. Rzadko spocony piłkarz wygląda dobrze, jemu to się udawało. Można też dodać, że mój komentarz odnosił się do najprzystojniejszych angielskich piłkarzy, a z tego co wiem Pique jest Hiszpanem;)
Messi zaskakuje nas co mecz, więc czemu nie. Ostatnimi czasy przesunął się trochę do tyłu i razem z Neymarem grają na Suareza, ale to zrozumiałe. Mimo tego, że Leo jest trochę za plecami to i tak w wielu sytuacjach w bardzo krótkim czasie przemieszcza się pod pole karne i stwarza zagrożenie.
0
Z jednej strony super, ale z drugiej strony ciekawi mnie jak to będzie wyglądać. Dla mnie Ter Stegen powinien zostać podstawowym bramkarzem, bo nie wyobrażam sobie podobnej sytuacji to tej z tego sezonu.
1
Racja, grają ale mogą zmienić w takim przypadku jak ten - czyli powstaniu "nowej" reprezentacji. Kiedyś chyba Shaqiri wyrażał chęć zmiany, ale nie wiadomo ilu z tych ww chciałoby się przenieść.
2
Wczoraj - dlatego nie widziałam.;) Mi wcześniej działał, teraz też nie...
Ujkani; Uysal-Cana-T.Xhaka; Hetemaj-Dzemaili-G.Xhaka-Behrami; Januzaj-Mehmeti-Shaqiri - gdyby komuś jeszcze nie działał.
5
Jak było to przepraszam! Kosowo zostało 55 członkiem UEFA. Potencjalna 11 nowoutworzonej reprezentacji narodowej: https://z-1-scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xlp1/v/t1.0-9/13124614_220355568347799_6449201759501408435_n.jpg?oh=daf9929726522246c79cf8fea654fd5c
0
Dla mnie większym wrogiem jest Atletico, i bardziej boli mnie ich gra.
0
Wigry Suwałki...?:D Za co? :D
1
Nie ma czego nie rozumieć. Wasz ranking (mało odpowiednie słowo, ale nie mogę teraz wymyślić lepszego) drużyn "znienawidzonych" może mieć Real na czele, mój nie ma. Proste, prawda?
0
Nie widziałam nikogo, kto napisałby że kibicuje Realowi. Dobra, jeden użytkownik coś tam niżej pisał, ale chyba troll - nie sprawdzałam. Zarówno ja, jak i dużo innych użytkowników z dwojga złego wybrałoby Atletico.
4
Ale Was boli to, że ktoś ma inne zdanie. Na siłe narzucając swoje racje, nie zmienicie czyjegoś toku myślenia. Wszyscy tutaj (no oprócz paru ogarniętych, fajnych użytkowników będących za drużyną z Madrytu) jesteśmy za Barceloną i okej, ale nikt nie ma prawa oceniać kogoś po tym kogo ma u siebie na drugim, trzecim czy osiemdziesiątym miejscu. Możemy lubić kogo chcemy, szanować i odwrotnie. Dobranoc.
0
Gdzie zadeklarowałam wsparcie dla nich?XD "W takim przypadku z ciężkim sercem, ale Atletico." - pierwszy komentarz. Wstydź się za kogo chcesz, bo mało mnie to interesuje. I co z tego że to nasz największy rywal? Może z dwojga złego wolałabym ich? Mam prawo nienawidzić Atletico, i tym swoim "wstyd mi za takich kibiców" nie zmienisz nic;)
1
Bo? Nie ogarniam trochę. Dla Was może jest, dla mnie nie. Może JA bardziej nie lubię i nie szanuję Atletico niż drugiej drużyny z Madrytu? Zwykłe pytanie, a takie problemy.
0
Karne to by było coś :D Najlepiej Ramos i piłka w trybuny, cudownie :D
1
O, widzę że chociaż jedna osoba tutaj ogarnęła mój tok myślenia. H5.
0
Oho, zaczyna się. Mam dylemat, bo mogę. Nawet mi się tłumaczyć nie chce;) Mogłabym i nawet lubić ten Real (średnio to brzmi) i nienawidzić Atletico, a kibicowałabym Barcelonie tak samo.
0
Jestem w tych 10%. Kibicuje im ponad 5 lat, każdy mecz, w niższej lidze też był obejrzany.:v A tak poważnie to ja nie obejrzałam więcej niż 3 mecze Lisów, a ciesze się z jakiejś odmiany i nowego zapisku w historii PL - i nie widzę w tym nic złego :)
1
Jak dojdzie do finału Atleti-Real to za kim będziecie? Wybór jest ciężki - przynajmniej dla mnie. Z jednej strony totalny antyfutbol, a z drugiej klub którego nie lubię i nie chciałabym widzieć takiego Ramosa podnoszącego puchar. W takim przypadku z ciężkim sercem, ale Atletico.
4
To był ktoś z ekipy Diego chyba.
1
Nie pierwszy i nie ostatni raz. Dobry trener, ale poza tym to słabo.
7
Z jakimi "białymi"? Z tego co wiem to City na niebiesko zazwyczaj gra. Nie skreślajmy ich;)
3
Kibicowałam Bayernowi w tym pojedynku. Nie lubię kibicować drużynie za kilku zawodników, ale tutaj tak było. Robert, Thiago, Alaba - i Pep na ławce. W dodatku wyeliminowało ich Atletico, które gra okropną (według mnie!) piłkę, a Simeone...szkoda gadać.
2
Co jest w tym żałosnego? Mógłbyś to jakoś uzasadnić? Można zaraz wygrzebać jakieś powody, dla których Polak miałby nie kibicować Hiszpanom i powiedzieć że to żałosne.
1
Nie ja, ale życzę tym co piszą powodzenia!:D
2
A mi dziś mija równo rok.. :D
1
Fluxy! Tylko szanować trzeba, bo może się ta "siateczka" popsuć troszkę. Były jeszcze takie fajne buty, ale nie pamiętam nazwy..
0
Francja ;) Wg mnie na 99% będą w finale, z kim i czy wygrają to nie wiem.
0
Przecież nikt nie mówi, że Tobie on musi się podobać. http://media.gettyimages.com/photos/david-beckham-of-real-madrid-celebrates-after-scoring-during-a-la-picture-id78594748 dla mnie przystojny był, jest i pewnie będzie. Bardziej podobają mi się "ciemniejsi" faceci, taka mleczna czekolada ale Beckham wśród wszystkich jest fenomenalny. Rzadko spocony piłkarz wygląda dobrze, jemu to się udawało. Można też dodać, że mój komentarz odnosił się do najprzystojniejszych angielskich piłkarzy, a z tego co wiem Pique jest Hiszpanem;)
4
Ja też. Dopiero co sparingi były, Messi kontuzje miał, potem ZP zgarnął a tu już koniec... Ale jest plus końca sezonu, Euro!
10
Lech!
0
najlepszych i najprzystojniejszych* :D
0
Messi zaskakuje nas co mecz, więc czemu nie. Ostatnimi czasy przesunął się trochę do tyłu i razem z Neymarem grają na Suareza, ale to zrozumiałe. Mimo tego, że Leo jest trochę za plecami to i tak w wielu sytuacjach w bardzo krótkim czasie przemieszcza się pod pole karne i stwarza zagrożenie.