Wczoraj ktoś pisał, więc może wiecie - jak dokładnie nazywa się ta strona, gdzie transmitowany będzie dzisiejszy finał? Coś tam "sport" było, ale nie pamiętam dokładnie. Z góry dzięki :)
Góra 10 się udziela i zwraca Ci uwagę. No tak, bo przecież raquLec tylko siedzi z kartką a4 i wypisuje każdego kogo irytujesz. Ludzie mają życie i inne zajęcia, wyobraź sobie ;) Edit: To w końcu tym osobom nie pasujE, czy Tobie nie pasujĘ? Widzę, że ortografia i interpunkcja to ciężka rzecz.
Jeżeli odejdzie, to jego słowa się sprawdzą i będziemy za nim tęsknić. Można go nie lubić, są tutaj takie osoby dla których on jest "chłopcem który musi zwracać na siebie uwagę"...taki charakter, co zrobimy? Ile ten człowiek dał nam szczęścia to nie do opisania.
Bardzo spoko pomysł. Mógłbyś wziąć jakieś ciekawsze konta np. Don, Conchise (wiadomo, że nie wiemy czy się zgodzą ale zaryzykować można) i zadać więcej pytań. :)
Kiedy Messi był kontuzjowany Neymar wziął na siebie ciężar gry, robił to profesjonalnie i na 100% - to musiało się podobać. Nikt go nie sprzedaje, większość po prostu widzi że mniej więcej od lutego coraz gorzej mu szło, na szczęście pod koniec sezonu zaczął wracać na właściwe tory.
No co Ty nie powiesz :)
Cały ten czas będę w Madrycie, a korzystając z okazji że już będziemy w Hiszpanii to skoczymy do Barcelony na Camp Nou - napisałam wszystko jeszcze raz jasno, bo chyba nie zrozumiałeś.
Jak kasa będzie. :D W przyszłym roku od połowy lipca do połowy sierpnia będę prawdopodobnie w Madrycie, i już mi rodzice obiecali że na Camp Nou skoczymy zwiedzić :D
Jak myślicie, kto będzie pierwszym bramkarzem? Z jednej strony De Gea, który jest świetny i młody (ja postawiłabym na niego), a z drugiej Iker - klasa i doświadczenie, ale szczerze powiedziawszy najlepiej u niego nie jest. Btw, brak powołania Roberto to śmiech na sali.
Teraz jak widzę jak w moim GIMNAZJUM(!!) ludzie palą i mówią, że oni to kontrolują i że mogą przestać kiedy chcą to aż mi się ich żal robi. Też nigdy tego nie dotknę, nie ma szans.
Pewnie Was nie zaskocze ale nie warto się pakować w narkotyki.. Nie ważne jakie, nie warto. Niby od zielska nikt nie umarł, ale pewien chłopak, bardzo bliska mi osoba też tak zaczynał, a teraz.. szkoda gadać, serio. Dwa lata sobie palił, spróbował czegoś innego, potem jakieś tabletki, amfetamina. Teraz nie jest sobą, chciał się kilkukrotnie zabić, bojąc się że zrobi krzywde komuś robił ją sobie. Ma 24 lata a niszczy sobie życie. Serio, nie warto :)
Też ostatnio to rozkminiałam. Ostatnio, przez dwa dni byłam do tyłu z artykułami, ze wszystkim - będąc na "mini" wakacjach, zamiast zwiedzać to tylko myślałam co wykombinować żeby jakoś tutaj wejść.. Nawet nie mogę sobie wyobrazić co ja robiłabym wieczorami (pewnie miałabym jakieś życie towarzyskie, ale ciii).. nie potrafię sobie wyobrazić mojego życia bez Barcelony :)
Kolejny wspaniały dzień, nasi świętują a reszta może tylko patrzeć i podziwiać;) I jeszcze Getafe... - aż się chce jutro wstać! Dobranoc wszystkim, niech Wam się Dani (albo w sumie, w Waszym przypadku to Antonella) przyśni :D
4
Przy bramce Iniesty w El Clasico łzy mi poleciały:D Wspaniała drużyna, wspaniały sezon!
1
Wczoraj ktoś pisał, więc może wiecie - jak dokładnie nazywa się ta strona, gdzie transmitowany będzie dzisiejszy finał? Coś tam "sport" było, ale nie pamiętam dokładnie. Z góry dzięki :)
0
Jak już jestem przy tych serialach, to znacie może coś wartego obejrzenia ale żeby było bez problemu dostępne na necie od 1 odc?
13
Wyjdźmy najpierw z grupy i będę zadowolona.
0
Mogłaby napisać do mnie jedna osoba, lub niech odezwie się tutaj a ja napiszę, która ogląda/oglądała Grę o tron? Edit: Już mam, dzięki :D
0
Cudo.
1
West Ham:)
0
Ja polecam "Gigi Buffon. Numer 1" :)
0
Ivan jaki przystojny!
0
Przepiękne!
5
Góra 10 się udziela i zwraca Ci uwagę. No tak, bo przecież raquLec tylko siedzi z kartką a4 i wypisuje każdego kogo irytujesz. Ludzie mają życie i inne zajęcia, wyobraź sobie ;) Edit: To w końcu tym osobom nie pasujE, czy Tobie nie pasujĘ? Widzę, że ortografia i interpunkcja to ciężka rzecz.
0
Dani... Jeżeli to prawda, to będzie nam brakowało jego uśmieszku i prowokacji, oj będzie.
1
Widzę że się rozumiemy :)
1
Niech odpala, najlepiej jak najszybciej. Mimo to, imo nie da nam nigdy tego co dawał nam Dani, jego radość jest i będzie niezastąpiona.
0
Jeżeli odejdzie, to jego słowa się sprawdzą i będziemy za nim tęsknić. Można go nie lubić, są tutaj takie osoby dla których on jest "chłopcem który musi zwracać na siebie uwagę"...taki charakter, co zrobimy? Ile ten człowiek dał nam szczęścia to nie do opisania.
1
Bardzo spoko pomysł. Mógłbyś wziąć jakieś ciekawsze konta np. Don, Conchise (wiadomo, że nie wiemy czy się zgodzą ale zaryzykować można) i zadać więcej pytań. :)
1
Wspaniały głos i ma chłopak gadane, ale czy poradzi sobie komentując mecz na taką skale? Pożyjemy, zobaczymy.
0
W dziewięciu? To ktoś jeszcze wypadł, czy przewidujesz przyszłość? :D
0
Wierzyć* bo wiara :)
1
Kiedy Messi był kontuzjowany Neymar wziął na siebie ciężar gry, robił to profesjonalnie i na 100% - to musiało się podobać. Nikt go nie sprzedaje, większość po prostu widzi że mniej więcej od lutego coraz gorzej mu szło, na szczęście pod koniec sezonu zaczął wracać na właściwe tory.
0
Nie pierwszy o to pytasz hahaha :D Niestety nie :D
0
No co Ty nie powiesz :)
Cały ten czas będę w Madrycie, a korzystając z okazji że już będziemy w Hiszpanii to skoczymy do Barcelony na Camp Nou - napisałam wszystko jeszcze raz jasno, bo chyba nie zrozumiałeś.
0
Jak kasa będzie. :D W przyszłym roku od połowy lipca do połowy sierpnia będę prawdopodobnie w Madrycie, i już mi rodzice obiecali że na Camp Nou skoczymy zwiedzić :D
0
Jak myślicie, kto będzie pierwszym bramkarzem? Z jednej strony De Gea, który jest świetny i młody (ja postawiłabym na niego), a z drugiej Iker - klasa i doświadczenie, ale szczerze powiedziawszy najlepiej u niego nie jest. Btw, brak powołania Roberto to śmiech na sali.
3
Teraz jak widzę jak w moim GIMNAZJUM(!!) ludzie palą i mówią, że oni to kontrolują i że mogą przestać kiedy chcą to aż mi się ich żal robi. Też nigdy tego nie dotknę, nie ma szans.
9
Po czym wnioskujesz, że to sezonowiec? Czy data założenia tutaj konta dzieli ludzi na gorszych i lepszych, na tych bardziej kochających klub i mniej?
23
Pewnie Was nie zaskocze ale nie warto się pakować w narkotyki.. Nie ważne jakie, nie warto. Niby od zielska nikt nie umarł, ale pewien chłopak, bardzo bliska mi osoba też tak zaczynał, a teraz.. szkoda gadać, serio. Dwa lata sobie palił, spróbował czegoś innego, potem jakieś tabletki, amfetamina. Teraz nie jest sobą, chciał się kilkukrotnie zabić, bojąc się że zrobi krzywde komuś robił ją sobie. Ma 24 lata a niszczy sobie życie. Serio, nie warto :)
16
Też ostatnio to rozkminiałam. Ostatnio, przez dwa dni byłam do tyłu z artykułami, ze wszystkim - będąc na "mini" wakacjach, zamiast zwiedzać to tylko myślałam co wykombinować żeby jakoś tutaj wejść.. Nawet nie mogę sobie wyobrazić co ja robiłabym wieczorami (pewnie miałabym jakieś życie towarzyskie, ale ciii).. nie potrafię sobie wyobrazić mojego życia bez Barcelony :)
0
A skąd my mamy to w sumie wiedzieć? Mówi się o różnych ofertach i o różnych opcjach, niedługo się przekonamy.
14
Kolejny wspaniały dzień, nasi świętują a reszta może tylko patrzeć i podziwiać;) I jeszcze Getafe... - aż się chce jutro wstać! Dobranoc wszystkim, niech Wam się Dani (albo w sumie, w Waszym przypadku to Antonella) przyśni :D