0

No widzisz, nawet głupoty dobrze przeczytać nie umiesz. :) Niczego SZCZEGÓLNEGO. Skoro uważają go za najlepszego (czy po prostu TOP5) niech zachwyca czymś wybitnym. Robi to, co należy do dobrego bramkarza - broni strzały. Dla mnie nawet nie ma co porównywać go na linii do Buffona, bo Gigi zjada go na starcie.

7

Dla mnie nie ma nawet startu do Buffona. Jest dobrym bramkarzem, ale według mnie nie zasługuje na miano najlepszego na świecie. Dla mnie zdanie "Neuer jest najlepszym bramkarzem" jest opluciem rękawic bramkarza Juve. Niczego szczególnego nie pokazuje na linii (w porównaniu do innych gk). Jedyne czym przyciąga większą uwagę, to właśnie są te wyjścia. Mam nadzieję, że jeszcze nieraz jego zespół straci punkty przez takie zabawy, z całym szacunkiem do Bayernu. TO TYLKO MOJE ZDANIE.

2

Czytałam "Ja, Ibra" i "Buffon numer 1" - obie świetne.

6

To chyba żart, ale wolę się upewnić... USA na Euro?

0

Dużo osób uważa Nojera za najlepszego bramkarza, właśnie ze względu na grę nogami. To ważne, aczkolwiek nie najważniejsze. Dla mnie Gigi przewyższa każdego innego gk o kilka poziomów. Ten refleks, to wyczucie, to jest najważniejsze według mnie.

3

Zazdroszczę znajomych, serio. Ja jestem w gimnazjum i mam takich, że szkoda gadać... Po 4:0 dzwonię do przyjaciela i pogadałam z nim trochę, żeby mi się biedak nie załamał.:D To wielki kibic Realu, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Po 2:1 przychodzę do szkoły, siadam w ławce i widzę że najwięksi, najwierniejsi kibice Barcelony śmieszkują sobie z innego kolegi, kibica Barcelony. Zagłębiam się w temat i co się okazuje? Oni jednak wolą Real, przecież pokazali więcej w klasyku!! Dodatkowo najeżdżanie na każdego zawodnika drużyny przeciwnej. Patrzę na mój rocznik i aż wstyd. W internecie na szczęście siedzą cicho, jak ich kilka razy zjechali za brak wiedzy. :D

0

Zobacz na priv :D

1

Nie wydaje mi się. Po prostu jeszcze nie ustalono godziny rozegrania meczu, aczkolwiek mogę się mylić.

1

Dlatego napisałam "jak dla mnie".

3

Zacięta walka w LL pomiędzy Barceloną a Realem, taka sama ilość punktów aż do Klasyku na SB w przedostatniej kolejce. Królewscy dostają od nas pakiet pięciu bramek. W ostatniej kolejce gromimy espanyol, a Real dostaje turbowpierdziel od Sevilli (lubię ten klub :D). W PK rozkładamy każdego jak leci, a w finale LM spotykamy się znów z Juve. W przypadku wygranego finału - wiadomo, łzy, szczęście i tryplecik w gablotce, w przypadku przegranej - też łzy, ale już z innego powodu :D W takim momencie miałabym 1 drobną cząstkę pocieszenia - że to akurat Stara Dama sięgnęła po ten tytuł;)

18

Świetne godziny jak dla mnie. Więcej spotkań mogłoby być rozgrywanych o takich porach :D

0

Buffon;Alves, Puyol, Pique, Alaba; Xavi, Iniesta, Pirlo;Messi, Ronaldinho, CR7
Niesamowicie trudno jest stworzyć taką jedenastkę. Nie chciałam dawać Carlosa na LO bo zwyczajnie nie jestem pewna, na własne oczy wszystkich meczy w tamtym czasie nie widziałam, żeby to stwierdzić. Nie mam gdzie dać Busquetsa, i serce mnie z tego powodu boli ale dwóch braci musiałam wstawić!

1

Współczuję. Mój tata kilka miesięcy temu miał wypadek w Niemczech, Niemcy pomogli mu wydostać się z samochodu, pozbierać dokumenty i mimo że tata języka za bardzo nie zna to tamci stali cierpliwie i przynosili dokumenty o które ojciec prosił. Przyjechał Polak, chciał "pomóc" - zwinął telefony leżące obok taty i uciekł, na jego oczach. Tak to jest, niestety.

0

Ale świetna godzina meczów(y?) z Sevillą! Wole zdecydowanie bardziej takie godzinki, niż 18 czy 19...

2

Wystarczy pomyśleć i można stwierdzić że nie grałby z nimi całego dnia na pełnych obrotach. Poza tym to są tylko dzieci, na poważnie się nie gra w takich sytuacjach. Nie doszukuj się problemów tam gdzie ich nie ma. byłaś*, czytanie nie boli ;)

5

Daj spokój. Nic się nie stało. Przecież nie grał 90 minut na pełnym skupieniu, nie miał męczących zadań tylko POKOPAŁ piłkę z dziećmi na boisku, trochę luzu. Może dla niego to jest formą odpoczynku? Wielu piłkarzy gra ze swoimi dzieciakami na boiskach w formie rozrywki i jakoś nikt się nie czepia.

0

Ja nie mogę się doczekać najbardziej naszej Barcelony. Polacy dali nam wiele radości, Włosi mi osobiście również ale klub to coś innego. Edit:miało być wyżej, znów się nie tu gdzie trzeba dodaje:(

4

Jeżeli nie Barcelona, niech Juve wygra LM... Dla mnie głównie ze względu na Buffona, należy mu się. Rok temu byli bardzo blisko, ich pech że spotkali się akurat z nami..

0

O tak, to chyba było to :D

0

Kurde, jest taka strona.. Ale napiszę ten komentarz, bo może ktoś wie - tam ludzie oferują noclegi za darmo, nie sprawdzałam tego ale po komentarzach i ocenach widać, komu można "powierzyć" siebie :D Może ktoś wie, a jak mi się przypomni to dam znać. :)

21

A dla mnie właśnie nie... Jakoś dziwnie "Umitti" brzmi dla mnie :D

24

Przecież kolega napisał, że po prostu go lubi. Ładny gest Umtitiego, i takim czymś na początku zdobywa się sympatie. Nie przesadzaj.

0

Ja lubię stać między słupkami. Nie jest to najłatwiejsza pozycja ale też nie najtrudniejsza. Trochę stresująca i trzeba umieć się ustawić - ja nie umiem i dużo z dystansu wpada przy moim 166cm wzrostu :D Najłatwiejsza z mojej perspektywy jest szpica, trochę szczęścia i umiejętności (no i umiejący podać znajomi) i jesteś bohaterem :D

4

Kolega wyżej chyba zrozumiał, tak mi się wydaję. Chodzi o to, że raczej powinno być napisane to inaczej. Sukcesy można odnieść, a on ma raczej nadzieje że się ZAADAPTUJE. Nauczycielką nie jestem, ale na logikę - tak nawet wygląda lepiej.

0

Wystarczy wejść na stronę Eleven i przejrzeć, wszystko było tam napisane.

0

Hej:) Mam 3 książki (pdf):
Jesteś cudem
I wciąż ją kocham
Love, Rosie
Jeżeli ktoś by chciał to możecie napisać do mnie na priv swojego maila i którą chcecie, to wam wyślę :D

1

Mam konto, które podawałam znajomym mającym iosa jak chcieli pobrać. Pisz priv :)

5

Szybko poszło! Za dużo szumu przy tym nie było, fajnie załatwili.

19

Czasami mam wrażenie, że niektórzy tutaj pierwszy raz widzą damski tyłek - w dodatku na zdjęciach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?