Dobra, już wiem - cały czas chodziło mi o Kamila(?), który ma nadal w avku Xaviego a w nicku ma literkę "Q", niestety całego nie pamiętam :D Ojciec Chrzestny - nie dzięki. To pewnie jakiś klasyk, ale pewnie jest też bardziej horrorowaty (:D) więc nie e :D
Jeszcze wcześniej miałeś taki z Xavim, on był najpiękniejszy i żaden go nie przebije, bo od razu można było Cię poznać jak coś napisałeś.. A ten jest taki... mało kolorowy :D
No widzisz, tyle że Twoje rady mi się kompletnie nie przydają :D Gram na "wszystkich frontach" i jakoś to działa, pomijając właśnie obstawianie ekstraklasy bo to idzie mocno średniawo, ale szkoda rezygnować bo może jest ktoś kto bardziej się zna i może pomóc. Mój tata od kilku dobrych lat obstawia koszykówkę, kompletnie się na tym nie zna a i tak po roku ma więcej kasy z tego niż ja po 3.
Oczywiście, orientuje się mniej więcej w naszej lidze ale nie aż tak żeby stwierdzać kto na jakim poziomie jest i jak może grać. Za takie rady to ja podziękuję, skoro nie masz nic do powiedzenia na temat który poruszyłam to mógłbyś w ogóle nie komentować :P
Jest tu ktoś, kto choć trochę zna się na ekstraklasie (ja umiem tylko wymienić zespoły, meczów nie oglądam :D) i chciałby mi pomóc w obstawianiu? Dotychczasowe zakłady to... szkoda gadać. Nic nie wchodzi i tylko tracę :D Jak coś to prosiłabym tu dać znać albo priv :D
No jak teraz patrzę na niektórych użytkowników, nie będę pisać nicku bo nie wypada (żart, i tak każdy wie o kogo mi chodzi:D).. Szkoda gadać, tłumaczenie wszystkiego z translatora google, większość jest źle gramatycznie. No i ortografia też za trudna :D
Mylisz się kolego. Niekiedy taka przyjaźń jest o wiele lepsza od takiej damsko-damskiej (w moim przypadku tak jest). Znam się z przyjacielem od 9 lat, żadnej spiny, wszystko o sobie wiemy i jakoś nie zapędzamy się żeby być w związku, mimo że większość twierdzi że przyjaźń rodzi miłość, guzik prawda.
To jest tak jak z normalnym obozem (tak mi się wydaje..:D), jedziesz i jesteś skazany na poznanie kogoś. W sumie dla mnie nawet lepiej jak jadąc gdzieś nikogo nie znam, bo nie mam żadnych barier i śmiało rozmawiam z ludźmi. Komentuje Twój komentarz(?) bo sama chcę się dowiedzieć coś o tym, także wybacz :D
Dzisiaj u mnie w mieście było dużo ludzi, którzy przyjechali "do Krakowa" ale u nas mają noclegi. Hiszpanie, Brazylijczycy, Portugalczycy, Czesi, Niemcy, Koreańczycy nawet chyba byli, i wiele innych. To było piękne, wszyscy tańczyli, śpiewali i każdy rozmawiał z każdym niezależnie od pochodzenia. Na wszystkich koncertach Disco Polo, rapu i tak dalej nie było tak wspaniałej atmosfery. Tak po prostu chciałam to tu napisać, bo czemu nie.
U mnie tylko ciotki i jakaś rodzina jeszcze tak robi. Polecam być w jakichś fajnych grupkach tematycznych - ja nawet swojej głównej wcale nie widzę. Ostatnio zauważyłam, że moja koleżanka zmieniła profilowe..w grudniu. Fajna sprawa, serio.;)
0
Bo wolę Wojtka, a nie siebie więc cicho :D
1
No tak, chyba jesteś stuknięty :P
0
No dobra, co nie wyklucza tego że wolałabym żeby każdy tutaj miał na avku Xaviego, Ty też możesz ustawić pff :D
2
Dobra, już wiem - cały czas chodziło mi o Kamila(?), który ma nadal w avku Xaviego a w nicku ma literkę "Q", niestety całego nie pamiętam :D Ojciec Chrzestny - nie dzięki. To pewnie jakiś klasyk, ale pewnie jest też bardziej horrorowaty (:D) więc nie e :D
0
Niee, miałeś inny jeszcze:( Zaraz się okaże, że Ciebie z kimś pomyliłam..
0
Jeszcze wcześniej miałeś taki z Xavim, on był najpiękniejszy i żaden go nie przebije, bo od razu można było Cię poznać jak coś napisałeś.. A ten jest taki... mało kolorowy :D
0
No może nie powiedziałeś, że nigdy i że jest super ALE mówiłeś, że nie masz zamiaru zmieniać a ja uważam że był super :D
0
Nie moja wina, że dopiero teraz mi się o tym przypomniało :D
0
Proszę Cię... Btw, Ty mi kiedyś powiedziałeś, że nigdy nie zmienisz avka bo tamten był super a tu co?:/
0
Gdzieś mi mignęło że jesteś 1992, ale może weszłam na profil kogoś innego :D Chcesz, to pisz.;)
6
Jestem, ale nie Twój przedział wiekowy i sponsora w sumie też nie szukam...:D
0
O takie coś mi chodziło, dziękuję Ci bardzo! :)
0
No widzisz, tyle że Twoje rady mi się kompletnie nie przydają :D Gram na "wszystkich frontach" i jakoś to działa, pomijając właśnie obstawianie ekstraklasy bo to idzie mocno średniawo, ale szkoda rezygnować bo może jest ktoś kto bardziej się zna i może pomóc. Mój tata od kilku dobrych lat obstawia koszykówkę, kompletnie się na tym nie zna a i tak po roku ma więcej kasy z tego niż ja po 3.
0
i @Razorek
właśnie o to chodzi, że po najmniejszych kursach czasami coś wpadnie a w moim przypadku każda kasa się przydaje :D
0
Oczywiście, orientuje się mniej więcej w naszej lidze ale nie aż tak żeby stwierdzać kto na jakim poziomie jest i jak może grać. Za takie rady to ja podziękuję, skoro nie masz nic do powiedzenia na temat który poruszyłam to mógłbyś w ogóle nie komentować :P
0
Jest tu ktoś, kto choć trochę zna się na ekstraklasie (ja umiem tylko wymienić zespoły, meczów nie oglądam :D) i chciałby mi pomóc w obstawianiu? Dotychczasowe zakłady to... szkoda gadać. Nic nie wchodzi i tylko tracę :D Jak coś to prosiłabym tu dać znać albo priv :D
0
Ty to wiesz jak człowieka zaciekawić, i pozostawiasz bez odpowiedzi. Jak Ci dobrze idzie to pisz mi swoje typy na priv, będę to samo stawiać! :D
2
Nie mówię, że by nam był potrzebny bo dla mnie jest dobry ale go nie chcę (:D), ale mówienie że byłaby z nim męka to przesada jak dla mnie :D
26
No tak, 45 minut źle zagrał. Dobrze, przecież to byłaby prawdziwa męka mieć świetnego piłkarza z gorszym dniem, no tak :p
1
U mnie też na laptopie, kompie i telefonie się pojawił. Napatrzeć się nie mogę :D
7
Dużo osób pisało, że się w Jamesa ten nasz Messi bawi... Spodziewałam się serio złego efektu, a tu proszę...no petarda! :D 11/10 jak dla mnie
0
Dobra, to jesteśmy trzy. Trzeba jakiś grafik ustalić, ten Leo> :D
1
To że Ty skorzystałbyś z okazji przelecenia przyjaciółki nie znaczy, że każdy by to zrobił ;)
3
No jak teraz patrzę na niektórych użytkowników, nie będę pisać nicku bo nie wypada (żart, i tak każdy wie o kogo mi chodzi:D).. Szkoda gadać, tłumaczenie wszystkiego z translatora google, większość jest źle gramatycznie. No i ortografia też za trudna :D
1
Mylisz się kolego. Niekiedy taka przyjaźń jest o wiele lepsza od takiej damsko-damskiej (w moim przypadku tak jest). Znam się z przyjacielem od 9 lat, żadnej spiny, wszystko o sobie wiemy i jakoś nie zapędzamy się żeby być w związku, mimo że większość twierdzi że przyjaźń rodzi miłość, guzik prawda.
1
Przyszedł czas, że trzeba Cię przeprosić, serio. Ktoś mówił kiedyś że się docenia co się straci po fakcie... Z Tobą było lepiej. :D
0
To jest tak jak z normalnym obozem (tak mi się wydaje..:D), jedziesz i jesteś skazany na poznanie kogoś. W sumie dla mnie nawet lepiej jak jadąc gdzieś nikogo nie znam, bo nie mam żadnych barier i śmiało rozmawiam z ludźmi. Komentuje Twój komentarz(?) bo sama chcę się dowiedzieć coś o tym, także wybacz :D
7
Dzisiaj u mnie w mieście było dużo ludzi, którzy przyjechali "do Krakowa" ale u nas mają noclegi. Hiszpanie, Brazylijczycy, Portugalczycy, Czesi, Niemcy, Koreańczycy nawet chyba byli, i wiele innych. To było piękne, wszyscy tańczyli, śpiewali i każdy rozmawiał z każdym niezależnie od pochodzenia. Na wszystkich koncertach Disco Polo, rapu i tak dalej nie było tak wspaniałej atmosfery. Tak po prostu chciałam to tu napisać, bo czemu nie.
0
To już chyba wyginęło, przynajmniej u mnie :D Wysyp tego był w 2014, teraz chyba dużo osób dorosło:D
0
U mnie tylko ciotki i jakaś rodzina jeszcze tak robi. Polecam być w jakichś fajnych grupkach tematycznych - ja nawet swojej głównej wcale nie widzę. Ostatnio zauważyłam, że moja koleżanka zmieniła profilowe..w grudniu. Fajna sprawa, serio.;)