0

Bo wolę Wojtka, a nie siebie więc cicho :D

1

No tak, chyba jesteś stuknięty :P

0

No dobra, co nie wyklucza tego że wolałabym żeby każdy tutaj miał na avku Xaviego, Ty też możesz ustawić pff :D

2

Dobra, już wiem - cały czas chodziło mi o Kamila(?), który ma nadal w avku Xaviego a w nicku ma literkę "Q", niestety całego nie pamiętam :D Ojciec Chrzestny - nie dzięki. To pewnie jakiś klasyk, ale pewnie jest też bardziej horrorowaty (:D) więc nie e :D

0

Niee, miałeś inny jeszcze:( Zaraz się okaże, że Ciebie z kimś pomyliłam..

0

Jeszcze wcześniej miałeś taki z Xavim, on był najpiękniejszy i żaden go nie przebije, bo od razu można było Cię poznać jak coś napisałeś.. A ten jest taki... mało kolorowy :D

0

No może nie powiedziałeś, że nigdy i że jest super ALE mówiłeś, że nie masz zamiaru zmieniać a ja uważam że był super :D

0

Nie moja wina, że dopiero teraz mi się o tym przypomniało :D

0

Proszę Cię... Btw, Ty mi kiedyś powiedziałeś, że nigdy nie zmienisz avka bo tamten był super a tu co?:/

0

Gdzieś mi mignęło że jesteś 1992, ale może weszłam na profil kogoś innego :D Chcesz, to pisz.;)

6

Jestem, ale nie Twój przedział wiekowy i sponsora w sumie też nie szukam...:D

0

O takie coś mi chodziło, dziękuję Ci bardzo! :)

0

No widzisz, tyle że Twoje rady mi się kompletnie nie przydają :D Gram na "wszystkich frontach" i jakoś to działa, pomijając właśnie obstawianie ekstraklasy bo to idzie mocno średniawo, ale szkoda rezygnować bo może jest ktoś kto bardziej się zna i może pomóc. Mój tata od kilku dobrych lat obstawia koszykówkę, kompletnie się na tym nie zna a i tak po roku ma więcej kasy z tego niż ja po 3.

0

i @Razorek
właśnie o to chodzi, że po najmniejszych kursach czasami coś wpadnie a w moim przypadku każda kasa się przydaje :D

0

Oczywiście, orientuje się mniej więcej w naszej lidze ale nie aż tak żeby stwierdzać kto na jakim poziomie jest i jak może grać. Za takie rady to ja podziękuję, skoro nie masz nic do powiedzenia na temat który poruszyłam to mógłbyś w ogóle nie komentować :P

0

Jest tu ktoś, kto choć trochę zna się na ekstraklasie (ja umiem tylko wymienić zespoły, meczów nie oglądam :D) i chciałby mi pomóc w obstawianiu? Dotychczasowe zakłady to... szkoda gadać. Nic nie wchodzi i tylko tracę :D Jak coś to prosiłabym tu dać znać albo priv :D

0

Ty to wiesz jak człowieka zaciekawić, i pozostawiasz bez odpowiedzi. Jak Ci dobrze idzie to pisz mi swoje typy na priv, będę to samo stawiać! :D

2

Nie mówię, że by nam był potrzebny bo dla mnie jest dobry ale go nie chcę (:D), ale mówienie że byłaby z nim męka to przesada jak dla mnie :D

26

No tak, 45 minut źle zagrał. Dobrze, przecież to byłaby prawdziwa męka mieć świetnego piłkarza z gorszym dniem, no tak :p

1

U mnie też na laptopie, kompie i telefonie się pojawił. Napatrzeć się nie mogę :D

7

Dużo osób pisało, że się w Jamesa ten nasz Messi bawi... Spodziewałam się serio złego efektu, a tu proszę...no petarda! :D 11/10 jak dla mnie

0

Dobra, to jesteśmy trzy. Trzeba jakiś grafik ustalić, ten Leo> :D

1

To że Ty skorzystałbyś z okazji przelecenia przyjaciółki nie znaczy, że każdy by to zrobił ;)

3

No jak teraz patrzę na niektórych użytkowników, nie będę pisać nicku bo nie wypada (żart, i tak każdy wie o kogo mi chodzi:D).. Szkoda gadać, tłumaczenie wszystkiego z translatora google, większość jest źle gramatycznie. No i ortografia też za trudna :D

1

Mylisz się kolego. Niekiedy taka przyjaźń jest o wiele lepsza od takiej damsko-damskiej (w moim przypadku tak jest). Znam się z przyjacielem od 9 lat, żadnej spiny, wszystko o sobie wiemy i jakoś nie zapędzamy się żeby być w związku, mimo że większość twierdzi że przyjaźń rodzi miłość, guzik prawda.

1

Przyszedł czas, że trzeba Cię przeprosić, serio. Ktoś mówił kiedyś że się docenia co się straci po fakcie... Z Tobą było lepiej. :D

0

To jest tak jak z normalnym obozem (tak mi się wydaje..:D), jedziesz i jesteś skazany na poznanie kogoś. W sumie dla mnie nawet lepiej jak jadąc gdzieś nikogo nie znam, bo nie mam żadnych barier i śmiało rozmawiam z ludźmi. Komentuje Twój komentarz(?) bo sama chcę się dowiedzieć coś o tym, także wybacz :D

7

Dzisiaj u mnie w mieście było dużo ludzi, którzy przyjechali "do Krakowa" ale u nas mają noclegi. Hiszpanie, Brazylijczycy, Portugalczycy, Czesi, Niemcy, Koreańczycy nawet chyba byli, i wiele innych. To było piękne, wszyscy tańczyli, śpiewali i każdy rozmawiał z każdym niezależnie od pochodzenia. Na wszystkich koncertach Disco Polo, rapu i tak dalej nie było tak wspaniałej atmosfery. Tak po prostu chciałam to tu napisać, bo czemu nie.

0

To już chyba wyginęło, przynajmniej u mnie :D Wysyp tego był w 2014, teraz chyba dużo osób dorosło:D

0

U mnie tylko ciotki i jakaś rodzina jeszcze tak robi. Polecam być w jakichś fajnych grupkach tematycznych - ja nawet swojej głównej wcale nie widzę. Ostatnio zauważyłam, że moja koleżanka zmieniła profilowe..w grudniu. Fajna sprawa, serio.;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?