Na pierwsze pytanie nie odpowiem, bo miałam styczność tylko z 5s ale jak dla mnie 16gb to trochę mało.. Ale miałam dużo aplikacji, i kilka tysięcy zdjęć więc to zależy od Ciebie :)
Dla mnie i tak za bardzo nie ma tam emocji, ale pewnie jak ktoś się pasjonuje polską ligą to są:D. Czy Legia będzie dominowała? Pieniądze nie grają, ale jak się porządnie wzmocnią to pewnie będą przez jakiś czas.
Przecież to na 80% jest przerobione... Jeszcze niedawno w koszulce Juve było widać "lekki", wakacyjny brzuch a teraz niby tak wygląda? Biorąc pod uwagę to, że podobno Stara Dama miała nakazać mu jakąś dietę to wątpię, że tak wygląda.
Nie, nie bardzo mnie to dziwi. Sprowadzili do siebie Morate z Juve i tak naprawdę kadrę mają kompletną. Nie wiem, może gdyby się uparli to mogą wzmocnić jeszcze obronę bo jak dla mnie więcej nie trzeba. Pomoc mają bogatą, no a atak to wiadomo.
Wiadomo - tutaj każdy może pisać o czym chce, okej. Ale z innej perspektywy wygląda, jakbyś była "lekko" przewrażliwiona na punkcie Królewskich. Mecz Bayernu z Borussią? Napiszmy o Cristiano! (Chyba, że pomyliłam Cię tutaj z Eleri, to przepraszam ale wątpię).
Ciekawi mnie, po co Ci takie informacje :D "Ciemny" facet to jedna z najlepszych rzeczy do podziwiania :D *dodaje komentarz, żeby potem sobie przeczytać bo nie będzie mi się chciało szukać :D
Mimo słabego ostatniego okresu to dobry bramkarz. Pojawiły się pomysły, żeby City dało nam 10mln i Harta w zamian za Claudio - na to bym się nie zgodziła. Szkoda, bo słyszysz Joe Hart i pierwsze z czym Ci się kojarzy to City (lub to, jak krzyczał na chłopca od podawania piłek :D). Mam nadzieję, że znajdzie dobry klub dla siebie bo ma jeszcze kilka ładnych lat przed sobą.
Jak ja Ci zazdroszczę tego zdjęcia z Ter Stegenem.... Ja tak podziwiam naszych piłkarzy, że czasami ciężko mi zrozumieć że to też zwykli ludzie. Napiszę do Ciebie na priv, bo mam jedno pytanie :D
Nie mam nic przeciwko odejściu Claudio - ba, nawet jestem trochę "za", ale dociera do mnie że jutrzejsze spotkanie może być jego ostatnim w bordowo-granatowej koszulce... Zrobił dla nas dużo, oby Pepowi i City też pomógł jak najbardziej.
To samo myślę. Munir pokazał nawet w tych meczach towarzyskich (i z Sevillą też w sumie) że jego kandydatura na 4 napastnika jest poważna. Dodatkowo mówi się, że on nie chcę odchodzić więc nie rozumiem czemu na siłę chcą się go pozbyć (o ile to wszystko prawda). Na skrzydła zmienników mamy, a wydaje mi się że gdyby Munir został i dostał prawdziwą szansę to pokazałby, że i podczas nieobecności Suareza nie ma się czego bać.
To jest po prostu irytujące, gdy dziewczyna kupuje sobie na przykład nowe jeansy i ma już 100 pomysłów do czego będą pasowały, a okazuje się że jakaś blondynka na której dodatkowo one źle leżą i nie pasują kompletnie też je ma. :D
Guardiola mówił, że nikogo na siłę nie będzie wyciągał. Skoro Bravo podobno jest dogadany, to znaczy że obie strony - z Claudio na czele wyraziły chęć transferu.
0
Na pierwsze pytanie nie odpowiem, bo miałam styczność tylko z 5s ale jak dla mnie 16gb to trochę mało.. Ale miałam dużo aplikacji, i kilka tysięcy zdjęć więc to zależy od Ciebie :)
0
Chyba w Rzeszowie, albo mi się coś pomyliło.... Coś na "rz" chyba :D
0
Mojemu tacie! Zawsze dostaje działkę z tego co on wygrywa, wczoraj dostałabym stówkę - dzięki Live :D
6
niedługo* :)
3
To zdjęcie jest tak cudowne.... Popłakać się można od samego patrzenia :D
4
Jak dla mnie Neymara nie będzie już u nas za 3-4 sezony. Za to Messi i Suarez mogą jeszcze spokojnie piłkę kopać.
0
Jest to wstawione jako cytat tygodnia :)
0
Dla mnie i tak za bardzo nie ma tam emocji, ale pewnie jak ktoś się pasjonuje polską ligą to są:D. Czy Legia będzie dominowała? Pieniądze nie grają, ale jak się porządnie wzmocnią to pewnie będą przez jakiś czas.
2
Przecież to na 80% jest przerobione... Jeszcze niedawno w koszulce Juve było widać "lekki", wakacyjny brzuch a teraz niby tak wygląda? Biorąc pod uwagę to, że podobno Stara Dama miała nakazać mu jakąś dietę to wątpię, że tak wygląda.
1
Nie, nie bardzo mnie to dziwi. Sprowadzili do siebie Morate z Juve i tak naprawdę kadrę mają kompletną. Nie wiem, może gdyby się uparli to mogą wzmocnić jeszcze obronę bo jak dla mnie więcej nie trzeba. Pomoc mają bogatą, no a atak to wiadomo.
2
Udzielaj się tutaj częściej:/ Ostatnio mam wrażenie, że coraz mniej widzę Twoich komentarzy.
0
"Wbijających szpilkę w niego"? Serio? Takimi dziecinnymi komentarzami wbijasz szpilkę tylko w siebie samą :) Dziękuję, dobranoc.
0
Wiadomo - tutaj każdy może pisać o czym chce, okej. Ale z innej perspektywy wygląda, jakbyś była "lekko" przewrażliwiona na punkcie Królewskich. Mecz Bayernu z Borussią? Napiszmy o Cristiano! (Chyba, że pomyliłam Cię tutaj z Eleri, to przepraszam ale wątpię).
0
Ugraliby czy nie, to nie ma znaczenia. W ich gablocie kolejna LM do kolekcji i dla wielu tylko to się liczy.
3
Samego finału nie grali. Mieli do rozegrania tyle samo meczów co mieliby inni, a że łatwe im się trafiły to pozostawmy "szczęściu".
0
Wydaje mi się że ponad 2k :D Bo konsola to chyba z 1700/800, gra to nie wiem po ile chodzi a pady też zależy jakie :D
1
Ja to samo! Identycznie mam z Legią, stawiam->psują mi kupon a potem "ee, tym razem na bank wejdzie" i to samo :D
0
Wielkie, wielkie dzięki Ajax.... :/
0
Dokładnie :D
0
Też bardzo mi zależy, żeby wygrali :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawi mnie, po co Ci takie informacje :D "Ciemny" facet to jedna z najlepszych rzeczy do podziwiania :D *dodaje komentarz, żeby potem sobie przeczytać bo nie będzie mi się chciało szukać :D
0
Mimo słabego ostatniego okresu to dobry bramkarz. Pojawiły się pomysły, żeby City dało nam 10mln i Harta w zamian za Claudio - na to bym się nie zgodziła. Szkoda, bo słyszysz Joe Hart i pierwsze z czym Ci się kojarzy to City (lub to, jak krzyczał na chłopca od podawania piłek :D). Mam nadzieję, że znajdzie dobry klub dla siebie bo ma jeszcze kilka ładnych lat przed sobą.
1
Wzrok Ivana też dosyć wymowny, patrzy na Douglasa jakby ten naprawdę chciał się wybrać z Claudio :D
0
Koszykówki nie oglądam, ale Petteri z twarzy zdał egzamin. :D
2
Jak ja Ci zazdroszczę tego zdjęcia z Ter Stegenem.... Ja tak podziwiam naszych piłkarzy, że czasami ciężko mi zrozumieć że to też zwykli ludzie. Napiszę do Ciebie na priv, bo mam jedno pytanie :D
1
Nie mam nic przeciwko odejściu Claudio - ba, nawet jestem trochę "za", ale dociera do mnie że jutrzejsze spotkanie może być jego ostatnim w bordowo-granatowej koszulce... Zrobił dla nas dużo, oby Pepowi i City też pomógł jak najbardziej.
3
To samo myślę. Munir pokazał nawet w tych meczach towarzyskich (i z Sevillą też w sumie) że jego kandydatura na 4 napastnika jest poważna. Dodatkowo mówi się, że on nie chcę odchodzić więc nie rozumiem czemu na siłę chcą się go pozbyć (o ile to wszystko prawda). Na skrzydła zmienników mamy, a wydaje mi się że gdyby Munir został i dostał prawdziwą szansę to pokazałby, że i podczas nieobecności Suareza nie ma się czego bać.
0
To jest po prostu irytujące, gdy dziewczyna kupuje sobie na przykład nowe jeansy i ma już 100 pomysłów do czego będą pasowały, a okazuje się że jakaś blondynka na której dodatkowo one źle leżą i nie pasują kompletnie też je ma. :D
9
Guardiola mówił, że nikogo na siłę nie będzie wyciągał. Skoro Bravo podobno jest dogadany, to znaczy że obie strony - z Claudio na czele wyraziły chęć transferu.