0

Na pierwsze pytanie nie odpowiem, bo miałam styczność tylko z 5s ale jak dla mnie 16gb to trochę mało.. Ale miałam dużo aplikacji, i kilka tysięcy zdjęć więc to zależy od Ciebie :)

0

Chyba w Rzeszowie, albo mi się coś pomyliło.... Coś na "rz" chyba :D

0

Mojemu tacie! Zawsze dostaje działkę z tego co on wygrywa, wczoraj dostałabym stówkę - dzięki Live :D

6

niedługo* :)

3

To zdjęcie jest tak cudowne.... Popłakać się można od samego patrzenia :D

4

Jak dla mnie Neymara nie będzie już u nas za 3-4 sezony. Za to Messi i Suarez mogą jeszcze spokojnie piłkę kopać.

0

Jest to wstawione jako cytat tygodnia :)

0

Dla mnie i tak za bardzo nie ma tam emocji, ale pewnie jak ktoś się pasjonuje polską ligą to są:D. Czy Legia będzie dominowała? Pieniądze nie grają, ale jak się porządnie wzmocnią to pewnie będą przez jakiś czas.

2

Przecież to na 80% jest przerobione... Jeszcze niedawno w koszulce Juve było widać "lekki", wakacyjny brzuch a teraz niby tak wygląda? Biorąc pod uwagę to, że podobno Stara Dama miała nakazać mu jakąś dietę to wątpię, że tak wygląda.

1

Nie, nie bardzo mnie to dziwi. Sprowadzili do siebie Morate z Juve i tak naprawdę kadrę mają kompletną. Nie wiem, może gdyby się uparli to mogą wzmocnić jeszcze obronę bo jak dla mnie więcej nie trzeba. Pomoc mają bogatą, no a atak to wiadomo.

2

Udzielaj się tutaj częściej:/ Ostatnio mam wrażenie, że coraz mniej widzę Twoich komentarzy.

0

"Wbijających szpilkę w niego"? Serio? Takimi dziecinnymi komentarzami wbijasz szpilkę tylko w siebie samą :) Dziękuję, dobranoc.

0

Wiadomo - tutaj każdy może pisać o czym chce, okej. Ale z innej perspektywy wygląda, jakbyś była "lekko" przewrażliwiona na punkcie Królewskich. Mecz Bayernu z Borussią? Napiszmy o Cristiano! (Chyba, że pomyliłam Cię tutaj z Eleri, to przepraszam ale wątpię).

0

Ugraliby czy nie, to nie ma znaczenia. W ich gablocie kolejna LM do kolekcji i dla wielu tylko to się liczy.

3

Samego finału nie grali. Mieli do rozegrania tyle samo meczów co mieliby inni, a że łatwe im się trafiły to pozostawmy "szczęściu".

0

Wydaje mi się że ponad 2k :D Bo konsola to chyba z 1700/800, gra to nie wiem po ile chodzi a pady też zależy jakie :D

1

Ja to samo! Identycznie mam z Legią, stawiam->psują mi kupon a potem "ee, tym razem na bank wejdzie" i to samo :D

0

Wielkie, wielkie dzięki Ajax.... :/

0

Dokładnie :D

0

Też bardzo mi zależy, żeby wygrali :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciekawi mnie, po co Ci takie informacje :D "Ciemny" facet to jedna z najlepszych rzeczy do podziwiania :D *dodaje komentarz, żeby potem sobie przeczytać bo nie będzie mi się chciało szukać :D

0

Mimo słabego ostatniego okresu to dobry bramkarz. Pojawiły się pomysły, żeby City dało nam 10mln i Harta w zamian za Claudio - na to bym się nie zgodziła. Szkoda, bo słyszysz Joe Hart i pierwsze z czym Ci się kojarzy to City (lub to, jak krzyczał na chłopca od podawania piłek :D). Mam nadzieję, że znajdzie dobry klub dla siebie bo ma jeszcze kilka ładnych lat przed sobą.

1

Wzrok Ivana też dosyć wymowny, patrzy na Douglasa jakby ten naprawdę chciał się wybrać z Claudio :D

0

Koszykówki nie oglądam, ale Petteri z twarzy zdał egzamin. :D

2

Jak ja Ci zazdroszczę tego zdjęcia z Ter Stegenem.... Ja tak podziwiam naszych piłkarzy, że czasami ciężko mi zrozumieć że to też zwykli ludzie. Napiszę do Ciebie na priv, bo mam jedno pytanie :D

1

Nie mam nic przeciwko odejściu Claudio - ba, nawet jestem trochę "za", ale dociera do mnie że jutrzejsze spotkanie może być jego ostatnim w bordowo-granatowej koszulce... Zrobił dla nas dużo, oby Pepowi i City też pomógł jak najbardziej.

3

To samo myślę. Munir pokazał nawet w tych meczach towarzyskich (i z Sevillą też w sumie) że jego kandydatura na 4 napastnika jest poważna. Dodatkowo mówi się, że on nie chcę odchodzić więc nie rozumiem czemu na siłę chcą się go pozbyć (o ile to wszystko prawda). Na skrzydła zmienników mamy, a wydaje mi się że gdyby Munir został i dostał prawdziwą szansę to pokazałby, że i podczas nieobecności Suareza nie ma się czego bać.

0

To jest po prostu irytujące, gdy dziewczyna kupuje sobie na przykład nowe jeansy i ma już 100 pomysłów do czego będą pasowały, a okazuje się że jakaś blondynka na której dodatkowo one źle leżą i nie pasują kompletnie też je ma. :D

9

Guardiola mówił, że nikogo na siłę nie będzie wyciągał. Skoro Bravo podobno jest dogadany, to znaczy że obie strony - z Claudio na czele wyraziły chęć transferu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?