Moim zdaniem większą katastrofą byłoby trzymanie go na ławce przez większą część sezonu. Jeżeli potwierdzą się informacje, że Ter Stegen dostanie LL i LM to Claudio sobie za dużo nie pogra.
Gratulacje. Większość nie będzie pamiętała w jakim stylu, liczy się to kto zgarnia trofeum. Fajne zachowanie Cristiano, "biegał", krzyczał, motywował - kapitan. Szkoda kontuzji, na 100% widowisko z nim byłoby lepsze.
Pep mógłby "zabrać" nam Bravo. Jeżeli Chilijczyk miałby miejsce w składzie i zagwarantowaną regularną grę, to czemu nie? Mamy Ter Stegena, którego wole znacznie bardziej. Jeżeli Barca zapewni mu odpowiednie warunki to może być bramkarzem na lata.
Czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć, czy Neymar nadal mieszka w dzielnicy Pedralbes? Zawsze omijałam jakiekolwiek informacje o jego miejscu zamieszkania, ale teraz jest mi to trochę potrzebne. Z góry dzięki.
a ile masz wzrostu? Nie wiem jaki to rozmiar M, ale to chyba ten najmniejszy, nie? Jeśli masz poniżej 170 to dziecięcą bierz, niczym się nie różni a dodatkowo tańsza:)
Mam pytanie do osób kolekcjonujących autografy. Czy jeżeli piszę do niemieckiego klubu, a posiadam niemieckie znaczki to mogę dodac je zamiast kuponu IRC? Z góry dzięki.
Umiejętności ogromne i pokazywał to również w West Hamie. Ma "to coś" co wielu chciałoby mieć, i te strzały z dystansu.. Ale nie oszukujmy się, cena trochę za wysoka biorąc pod uwagę jego wiek.
W Sevilli miał mniejsze szanse na jakiekolwiek trofeum, a to dla piłkarza raczej ma znaczenie. Na pewno nie jest to krok do tyłu. Liga francuska jest mocno konkurencyjna, gdyby wykluczyć PSG... Kto wie, może w tym sezonie nie będzie już dominacji jednej drużyny? Zobaczymy ;) Dla mnie dobry transfer, chociaż już nie będzie Polaka koszącego Ronaldo w LL:/
Jak ja mogłam zapomnieć o Isco, kurde :D Bartra też, no tak.. :D Carrasco, Rafinha.. kurde, za dużo ich :) Nasz piękny Cris to jest półka wyżej oczywiście :D
Ja życzyłabym porażki Portugalczykom. Na takim farcie jadą, że... Niemcy przynajmniej walczą. Z drugiej strony żadna z tych ekip nie jest już w finale, więc nie ma co gdybać.
1
Może tobie się podoba, innym nie musi. Po co ma iść na mecz, skoro nie porywa go polska liga?
5
Według mnie nie ma Bale, nie ma najlepszej możliwej 11.
10
Ale mu powiedziałeś.
47
Bardzo dobrze że odszedł. Pozostaje życzyć mu powodzenia, braku kontuzji i jak największej ilości minut - zasługuje na to.
0
Moim zdaniem większą katastrofą byłoby trzymanie go na ławce przez większą część sezonu. Jeżeli potwierdzą się informacje, że Ter Stegen dostanie LL i LM to Claudio sobie za dużo nie pogra.
1
Mówił, że "nic na siłę". Inaczej jednak, gdy zawodnik i klub wyrażają chęć porozumienia.
7
Śmiechom nie było końca, ha ha.
1
Gratulacje. Większość nie będzie pamiętała w jakim stylu, liczy się to kto zgarnia trofeum. Fajne zachowanie Cristiano, "biegał", krzyczał, motywował - kapitan. Szkoda kontuzji, na 100% widowisko z nim byłoby lepsze.
10
Pep mógłby "zabrać" nam Bravo. Jeżeli Chilijczyk miałby miejsce w składzie i zagwarantowaną regularną grę, to czemu nie? Mamy Ter Stegena, którego wole znacznie bardziej. Jeżeli Barca zapewni mu odpowiednie warunki to może być bramkarzem na lata.
1
O, wczoraj Quebo u mnie w mieście był, ale nie chciało mi się iść :D
0
Hahahah, pewnie :D
1
Dziękuję Ci bardzo!
0
Czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć, czy Neymar nadal mieszka w dzielnicy Pedralbes? Zawsze omijałam jakiekolwiek informacje o jego miejscu zamieszkania, ale teraz jest mi to trochę potrzebne. Z góry dzięki.
2
Przecież to zależy, co dziewczyna lubi;)
0
a ile masz wzrostu? Nie wiem jaki to rozmiar M, ale to chyba ten najmniejszy, nie? Jeśli masz poniżej 170 to dziecięcą bierz, niczym się nie różni a dodatkowo tańsza:)
2
Na plus, ale mały. Mogli wyciągnąc za niego prawie 20mln więcej, więc dumni z tego być nie mogą.
47
Co złego powiedział, bo czytam 3 raz i średnio widzę tu coś koszmarnego?
0
Mam pytanie do osób kolekcjonujących autografy. Czy jeżeli piszę do niemieckiego klubu, a posiadam niemieckie znaczki to mogę dodac je zamiast kuponu IRC? Z góry dzięki.
2
Ja Ibra jest świetna, oraz Buffon "Numer 1"
0
Mają perłe na bramce a chcą kolejnego.. Niby po co? Kupili Kiko(?), miał być numerem 1 ale odkryli Navasa i mają dwóch dobrych bramkarzy.
2
Roma chyba za dużo za niego chce. Poza tym, i tak nie będzie już transferu na PO.
2
Umiejętności ogromne i pokazywał to również w West Hamie. Ma "to coś" co wielu chciałoby mieć, i te strzały z dystansu.. Ale nie oszukujmy się, cena trochę za wysoka biorąc pod uwagę jego wiek.
1
W Sevilli miał mniejsze szanse na jakiekolwiek trofeum, a to dla piłkarza raczej ma znaczenie. Na pewno nie jest to krok do tyłu. Liga francuska jest mocno konkurencyjna, gdyby wykluczyć PSG... Kto wie, może w tym sezonie nie będzie już dominacji jednej drużyny? Zobaczymy ;) Dla mnie dobry transfer, chociaż już nie będzie Polaka koszącego Ronaldo w LL:/
0
Obejrzyj serial, albo najlepiej znajdź sobie powtórkę finału LM z 2015, od razu lepiej się zrobi!:) Jak nie ta, to inna.:)
2
Dla mnie Ronaldo jest tak ohydny... Nie wiem, jakoś kompletnie mi nie pasuję. Wcześniej dałam do tej "11" Kroosa, ale już bardziej wole Grześka:D
0
Jak ja mogłam zapomnieć o Isco, kurde :D Bartra też, no tak.. :D Carrasco, Rafinha.. kurde, za dużo ich :) Nasz piękny Cris to jest półka wyżej oczywiście :D
0
Rzeczywiście. Jak Albe i Bonucciego da się przeżyć, to zastanawia mnie co robi tam Bale.. ale no okej, o gustach się nie dyskutuje.:D
0
Tam ktoś napisał 11 tych najbrzydszych, może zróbmy tych najbardziej atrakcyjnych? Większość na stronie to faceci no aleee:D
Buffon
Bellerin, Pique, Ramos, Marcelo
Xavi, Krychowiak(zapomniałam o nim), Kovacić
(?), Nani, Reus
ustawienie trochę przypadkowe ;D
3
Ja życzyłabym porażki Portugalczykom. Na takim farcie jadą, że... Niemcy przynajmniej walczą. Z drugiej strony żadna z tych ekip nie jest już w finale, więc nie ma co gdybać.
10
Szkoda mi Włochów. Uwielbiam ten kraj, tą reprezentacje... Łza się w oku kręci widząc Buffona. To były jego ostatnie ME....:(