1

Może tobie się podoba, innym nie musi. Po co ma iść na mecz, skoro nie porywa go polska liga?

5

Według mnie nie ma Bale, nie ma najlepszej możliwej 11.

10

Ale mu powiedziałeś.

47

Bardzo dobrze że odszedł. Pozostaje życzyć mu powodzenia, braku kontuzji i jak największej ilości minut - zasługuje na to.

0

Moim zdaniem większą katastrofą byłoby trzymanie go na ławce przez większą część sezonu. Jeżeli potwierdzą się informacje, że Ter Stegen dostanie LL i LM to Claudio sobie za dużo nie pogra.

1

Mówił, że "nic na siłę". Inaczej jednak, gdy zawodnik i klub wyrażają chęć porozumienia.

7

Śmiechom nie było końca, ha ha.

1

Gratulacje. Większość nie będzie pamiętała w jakim stylu, liczy się to kto zgarnia trofeum. Fajne zachowanie Cristiano, "biegał", krzyczał, motywował - kapitan. Szkoda kontuzji, na 100% widowisko z nim byłoby lepsze.

10

Pep mógłby "zabrać" nam Bravo. Jeżeli Chilijczyk miałby miejsce w składzie i zagwarantowaną regularną grę, to czemu nie? Mamy Ter Stegena, którego wole znacznie bardziej. Jeżeli Barca zapewni mu odpowiednie warunki to może być bramkarzem na lata.

1

O, wczoraj Quebo u mnie w mieście był, ale nie chciało mi się iść :D

0

Hahahah, pewnie :D

1

Dziękuję Ci bardzo!

0

Czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć, czy Neymar nadal mieszka w dzielnicy Pedralbes? Zawsze omijałam jakiekolwiek informacje o jego miejscu zamieszkania, ale teraz jest mi to trochę potrzebne. Z góry dzięki.

2

Przecież to zależy, co dziewczyna lubi;)

0

a ile masz wzrostu? Nie wiem jaki to rozmiar M, ale to chyba ten najmniejszy, nie? Jeśli masz poniżej 170 to dziecięcą bierz, niczym się nie różni a dodatkowo tańsza:)

2

Na plus, ale mały. Mogli wyciągnąc za niego prawie 20mln więcej, więc dumni z tego być nie mogą.

47

Co złego powiedział, bo czytam 3 raz i średnio widzę tu coś koszmarnego?

0

Mam pytanie do osób kolekcjonujących autografy. Czy jeżeli piszę do niemieckiego klubu, a posiadam niemieckie znaczki to mogę dodac je zamiast kuponu IRC? Z góry dzięki.

2

Ja Ibra jest świetna, oraz Buffon "Numer 1"

0

Mają perłe na bramce a chcą kolejnego.. Niby po co? Kupili Kiko(?), miał być numerem 1 ale odkryli Navasa i mają dwóch dobrych bramkarzy.

2

Roma chyba za dużo za niego chce. Poza tym, i tak nie będzie już transferu na PO.

2

Umiejętności ogromne i pokazywał to również w West Hamie. Ma "to coś" co wielu chciałoby mieć, i te strzały z dystansu.. Ale nie oszukujmy się, cena trochę za wysoka biorąc pod uwagę jego wiek.

1

W Sevilli miał mniejsze szanse na jakiekolwiek trofeum, a to dla piłkarza raczej ma znaczenie. Na pewno nie jest to krok do tyłu. Liga francuska jest mocno konkurencyjna, gdyby wykluczyć PSG... Kto wie, może w tym sezonie nie będzie już dominacji jednej drużyny? Zobaczymy ;) Dla mnie dobry transfer, chociaż już nie będzie Polaka koszącego Ronaldo w LL:/

0

Obejrzyj serial, albo najlepiej znajdź sobie powtórkę finału LM z 2015, od razu lepiej się zrobi!:) Jak nie ta, to inna.:)

2

Dla mnie Ronaldo jest tak ohydny... Nie wiem, jakoś kompletnie mi nie pasuję. Wcześniej dałam do tej "11" Kroosa, ale już bardziej wole Grześka:D

0

Jak ja mogłam zapomnieć o Isco, kurde :D Bartra też, no tak.. :D Carrasco, Rafinha.. kurde, za dużo ich :) Nasz piękny Cris to jest półka wyżej oczywiście :D

0

Rzeczywiście. Jak Albe i Bonucciego da się przeżyć, to zastanawia mnie co robi tam Bale.. ale no okej, o gustach się nie dyskutuje.:D

0

Tam ktoś napisał 11 tych najbrzydszych, może zróbmy tych najbardziej atrakcyjnych? Większość na stronie to faceci no aleee:D

Buffon

Bellerin, Pique, Ramos, Marcelo

Xavi, Krychowiak(zapomniałam o nim), Kovacić

(?), Nani, Reus

ustawienie trochę przypadkowe ;D

3

Ja życzyłabym porażki Portugalczykom. Na takim farcie jadą, że... Niemcy przynajmniej walczą. Z drugiej strony żadna z tych ekip nie jest już w finale, więc nie ma co gdybać.

10

Szkoda mi Włochów. Uwielbiam ten kraj, tą reprezentacje... Łza się w oku kręci widząc Buffona. To były jego ostatnie ME....:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?