7

Ja miałam z nim do czynienia, całkiem przyjemny :) Przez 2 tygodnie miałam w domu Portugalczyka i muszę przyznać, że podstawowych zwrotów całkiem szybko się nauczysz. Jeśli Ci zależy to każdy język będzie dla Ciebie łatwy i fajny :D

25

Nie masz w okolicy jakiegoś małego klubu dla młodzieży? Może rodzice by Cię zapisali :) Polecam Ci kanał Trenuj z Krzychem, możesz sobie na początek próbować trików etc z serii "graj jak", ogólnie bardzo fajne poradniki tam są. :)
Nie byłabym sobą gdybym się nie przyczepiła - wierzę* :D

0

Wydaje mi się, że co tydzień we wtorki (czyli u nas będzie dostępne w środę) ale nie wiem, dziś o tym poczytam :)

0

Nie zrobili mu prania mózgu, mogę się założyć :D Jego wzrok po tym jak skończył rozmowę z bratem był taki... no wskazujący na to, że pamięta :D

0

Mam trochę inne zdanie, może za bardzo się stęskniłam za tym serialem ale mi się podobało wszystko :D Jak Sara mówiła, że Scofield był jak burza to się popłakałam, dla mnie to było wzruszające:') Fajną sceną była ta, w której Sucre dostał w twarz, no i końcowa wiadomo że też świetna...Pozostaje tylko czekać na kolejny odcinek :D

0

Jest, już od kilku dobrych godzin :)

0

Nawy12, ViscaelBarca21, Sidzej, VickyFCB, Eleri, Katalonka1900, IlonaVeB, GirlfcbPl i ja to razem 9, dziesiątej nie mogę sobie przypomnieć :D

0

No ktoś widział :D Aż mam ochotę obejrzeć ten odcinek 3 raz, miłego oglądania :D

0

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, klimat pierwszych sezonów :D Może z wyjściem T-Baga ma coś wspólnego ten koleś, który robił mu rękę? Nie wiem, ale to dziwne :D Sara w sumie żyje normalnie, bo przecież ją uniewinnili potem z tego co pamiętam, ale ten jej mężulek mnie denerwuje już w pierwszym odcinku :D Na początku myślałam, że Scofieldowi serio się coś stało i nie pamięta czy coś, ale jak się odwrócił i pokazali jego wzrok to wiadomo było, że coś knuje :D Może już do niego dotarło, że ktoś znów próbuje zaszkodzić jego rodzinie. Nie mogę się doczekać 2odc :D

7

Są tutaj jacyś fani Skazanego na śmierć?
Jestem własnie po pierwszym odcinku 5 sezonu i...wow. Niestety, 3 i 4 sezon nie podobały mi się tak jak dwa pierwsze (w sumie, to opinia wielu widzów :D) i nie spodziewałam się niczego wielkiego w kolejnym sezonie. Myliłam się, pierwszy odcinek i można poczuć klimat pierwszych odcinków :D Spojlerować nie będę, bo może ktoś z Was czeka na wersje z lektorem :D

2

Są i to nawet sporo. Z 10 mogłabym wymienić :D

0

Hej:)
Wiem, że teraz jesteście pewni zajęci oglądaniem Milionerów ale może ktoś się znajdzie - poszukuję osoby, która uczęszcza bądź uczęszczała do technikum hotelarskiego/ew hotelarstwo i gastronomie. Priv :)

2

Ja nie mam wolnego, ale nie idę:) Tzn nauczyciele strajkują (niektórzy) i nie będą prowadzić lekcji, rozdadzą jakieś gry i zajmą się sobą. Idę tylko na 7 i 8 lekcje, bo moja ukochana pani od polskiego postanowiła nie strajkować i zrobi normalne lekcje, więc wpadnę do niej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oho, wybacz.

0

I pewnie znasz kogoś kto też nie ma? :(

1

Hej. Macie może jakąś stronkę, z której można pobierać filmy? Chodzi mi konkretnie o wszystkie części High School Musical ale w oryginalnej wersji, bez lektora i napisów :D Będę wdzięczna do końca życia za jakiekolwiek linki/pomysły :D

3

Też chcę więc pozwól, że skomentuję żeby nie zgubić :D

0

Iwonka - ViscaelBarca21, gwarantuje Ci, to geniuszka.

0

Hej. Bardzo potrzebna jest mi osoba która na 100% obejrzy cały dzisiejszy mecz Liverpoolu. Jak coś to priv :)

0

Ja tam bym tego nie brała. Wyobrażam sobie, że pewnie ciężko u Ciebie z organizacją czasu ale wiosna idzie, możesz się uczyć na świeżym powietrzu. Zdrowa dieta i dotleniony mózg wydaje mi się bardziej korzystna. Mam kolegę, który brał Sejse a potem grał w fifke i spędzał 30 minut przy książkach i zdziwiony był, że nadal nic nie umie - dużo zależy od Twojego nastawienia, ale wydaje mi się że bez tabletek sobie poradzisz :D

0

Po meczu z PSG to tak, dalej w cuda wierzę :D

8

Mam nadzieję, że to żart bo nie wszystkie baby takie są :D Poza tym, wątpię, że potrafiłbyś wypowiedzieć się na temat np. paznokci czy makijażu nie interesując się tym :D

0

Chyba w środku/pod koniec maja, ale nie wiem - może mi się tylko tak wydawać :D

1

Dzięki za złotą rade! Jak już tak sypiesz dobrymi pomysłami, to może podrzuć jeszcze linka do takiego cuda, hmm? :D

5

O matko święta, nosiłabym taką! :D

1

To byłoby coś okropnego... Turana bez brody jakoś przeżyje, ale taki piękny Ter Stegen bez włosów już nie będzie AŻ taki piękny :D Nie no, ale to tylko włosy i będzie śmiesznie :D

2

Bardzo dobra wiadomość. Ivan ostatnio nie był w najlepszej formie, ale nie mamy drugiego tak pracującego na całym boisku pomocnika. Mam nadzieję, że niedługo na stałe wróci stary, dobry Rakitić :)

0

Sprawdzałeś oficjalną strone nike? Na podstadionem i sports direct(?) kiedyś widziałam :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?