yogibabu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Marseille
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Komentarz usunięty
20
Faceci w Czerni - chyba bardziej pasuje to do stronniczego sędziowania meczów realiku:)
Ja osobiście czekam z uśmiechem na film o cr11. Oglądałem już propagandę PZPR, propagandę III Rzeszy oraz filmy z Korei Płn i Kuby ale ten filmik przebije wszystko i wszystkich.
Będzie taką prawdą jak ja słowa Putina że to Rosjanie wygrali Bitwę pod Grunwaldem i "prawdą" jak rzekome 7mln wpłacone przez cr11 na rzecz poszkodowanych w Nepalu.
0
Agent Neymara doradza mu by przeszedł do realu - kontaktował się z ojcem Neya ....
:[zobacz link: http://www.francetvsport.fr/football/espagne/l-agent-de-neymar-conseille-a-son-joueur-un-paradis-fiscal-et-le-real-madrid-301695]
1
Wesoły człowieczku - celowo z małej.
"mierda" też piszesz z małej literki :)
1
Jak dla mnie Barca może awansować nawet z drugiego miejsca w grupie. Najważniejsze to:
1)Przetrwać w lidze z równa ilością punktów do realu, do 4 stycznia.
2)Całkowity powrót Messiego do zdrowia.
3)Brak kontuzji.
4)Uczciwe sędziowanie meczów realiku.
5)Uczciwe losowanie fazy pucharowej realiku.
Nieraz mam wrażenie że realem jest jak z polskimi politykami - tyle afer i przekrętów że cała reszta footbalowych oszustw to:
kradzież batonika za 0.99zł przy miliardowych wałkach Elity rządzącej Naszym Krajem :(
0
Komentarz usunięty
0
Zawsze jak oglądam karne dla realiku to myślę że Rowan Atkinson (Jaś Fasola) prowadzi te mecze.
2
Wystarczy że Jeden Raz sędzia nie pomógł realikowi i co?
remis z przedostatnią Malagą :)
Teraz czekam na wyniki śledztwa w Fifie, zobaczycie jakie wyjdą wałki :)
1
znów nagi Cr11 i dwóch kolesi za nim ale jak to mówią "lepiej być za Cristiano niż przed nim" :)
0
czy ktoś ma Fifę 16 na ps3?
Czy jest w niej "pokój meczy" ?
jak zagrać mecz towarzyski online - wie ktoś ?
15
Tak jak sędziowie kręcą w meczach z Realem to już nawet Nasi Politycy są przy nich uczciwi.
Mam ból dupy i schizofrenie bo można oszukać: raz lub dwa...
Ale w każdym meczu? To już nie jest śmieszne, to rozpaczliwe.
Gdyby nie sędziowie to byłoby nie +2 ale +5 lub 7 i do 4 stycznia spokojny sen.
Tusk przy realu jest czysty jak kryształ :)
2
Ale fani realiku dalej będą pisać że siejemy wraz z Simeone teorie spiskowe.
10
Simeone wie co mówi że Wszyscy i wszystko będzie pomagać realikowi. Cierpliwość Pereza tez się kończy. Ostatnie 7 lat ; 1 x LM, 1 x laLiga - to chyba za mało na real.
Zobaczycie kiedyś wyjdzie prawda tak jak w polskiej lidze,(kiedy syn Dziurowicza powiedział że 30%meczów w lidze jest sprzedawane - wszyscy go wyśmiali i zrobili z niego, psychicznie chorego człowieka ale dwa lata później wszyscy byli w szoku bo w Polsce dzielił i rządził "Fryzjer")
Nie wierzę w te karne dla realu, w to że sędziowie nie widzą karnych dla Barcy. To po prostu Perez i jego chorobliwa żądza wygrywania. Prawdziwy sport jest na podwórkach - gdzie młodzi ludzie grają o honor a nie o pieniądze. Skąd niby prezes realu ma wiedzieć co to honor? Skąd ma wiedzieć coś o honorze FIFA, UEFA - skoro jej działacze z Afryki dostają Złotą kartę kredytową bez limitów i tańczą jak Blatter i Perez zagrają. Skąd Ban transferowy, dlaczego Pique dostaje 4 mecze za coś czego nie powiedział a cr11 za uderzenie rywala z premedytacją w twarz 2 mecze? Dlaczego po kontuzji zawodnika Barca nie może kupić kogoś w jego miejsce, skoro przepisy mówią że może ?
Dlaczego kiedy real zdobywa mistrza w 2012 - Madryccy dziennikarze wyliczają że sędziowie podarowali realowi 12 pkt ?
Dlaczego cr11 dostaje ZP w roku mistrzostw świata - kiedy skompromitował siebie i Portugalię, nie wychodząc z grupy?
Polityka realu jest jak islam(religia pokoju i miłości, przecież)
Dotrwać do wyborów w FIFA - może się coś zmieni... :(
0
Szaleńtwem zarządu było sprzedawać Pedro i Xaviego przed końcem "Perezowego Bana" pod batutą UEFA. Już jest Źle a może być jeszcze gorzej: kartki, kontuzje - wszak Diego Simeone zna się lepiej od nas na footballu i wiedział co mówi stwierdzając że wszystko co w laLiga będzię gwizdane dla realiku.
A w LM? realik od lat wspierany jest przez Blattera a jak trafi na taki Szachtar to dwa karne i czerwona załatwią sprawę :)
Wytrwać do 4 stycznia i do wyborów nowego prezydenta FIFA, mam nadzieję że szefem Fifa zostanie ktoś nie lubujący się w reklamach różowych majtek :)
17
gdyby tak sfaulowali gracza realiku - byłyby dyskwalifikacje i walkower.
Zresztą już w 1 połowie byłaby czerwień i 2 karne w 2giej połowie Roma już by nie walczyła... :)
0
Wszystko fajnie bo Leo zasługuje na ZP.
wg. mnie w finałowej trójce powinno znaleźć się nasze MSN a obecność cr11 to skandal.
ale...Blatter, Perez i cała realowska b..... , zrobią wszystko żeby to cr11 ją dostał. Blatter odchodzi w styczniu na emeryturę - więc może wyciąć numer życia jak ostatnio sędziowie wycieli Szachtarowi...:(
Wiadomo jest że cr11 nie poniesie się psychicznie po 5tej ZP dla Leo.
cr11 nie starczy już czasu na wyrównanie rekordu Messiego.
5
Gdyby Benitez powiedział że to cr11 nie jest najlepszy na świecie straciłby pracę w trakcie treningu :)
3
Liga Mistrzów
Messi : 99 meczy - 77 goli = 0,78 gola na mecz
cr11 : 121 meczy - 78 goli = 0,64 gola na mecz
w tym Jeden gol dla cr11 w el. LM z MU
Nie ma statystyki w której Messi byłby gorszy od cr11 :)*
*(normalnej piłkarskiej statystyki)
0
niech cr11 strzela te swoje gole, za rok może dwa odejdzie z realu, zabierze puchary pichichi a realik zostanie z jedną LM zdobytą dzięki przedłużeniu meczu finałowego i jednym mistrzostwem zdobytym przy pomocy sędziów. Średniej goli z całej kariery ani też bramek w laLiga nie będzie miał więcej od Messiego więc w czym ból? Nie ma czegoś takiego jak wymyślone statystyki z ostatnich 7miu lat od kiedy cr11 gra w realu. Liczy się cała kariera i tyle.
Leo 4x LM, 7x laLiga, wicemistrzostwo świata, wicemistrzostwo CA
cr11 2xLM, 1xlaLiga,3x PL i wicemistrzoswo Europy w 2004 roku.
Messi 4xZP własciwie to juz 5.
cr11 nie starczy życia na wyrównanie tych rekordów a jest starszy o ponad 2 lata :)
1
Nie rozumiem prowokacji realowców że niby Atletico należały się 2 karne? Atletico 2 razy przekroczyło własną połowę boiska !!!
22
My kibice i gracze żądamy Fifa 17 z komentarzem Koseckiego ! :)
35
W związku z wczorajszym wspaniałym, bezstronnym komentowaniem meczu Atletico- Barca, przytoczą sylwetkę bohatera wczorajszego wieczoru.
Dwa słowa o Koseckim (x 2) i jego komentowaniu.
Roman Kosecki - najlepszy komentator, medialna osobowość, wybitny mąż stanu, piłkarz, ojciec przyszłego zdobywcy ZP, który robi furorę u naszych zachodnich sąsiadów w czołowym klubie świata.
Jego syn jest typowym Macho, ubierającym się jak typowy harleyowiec...
Wszyscy pamiętamy kiedy wyzwał na SOLO całą drużynę Jagiellonii, po tym jak Tarasovs(191cm 85kg) uciekł przed nim, widząc w młodym Kosie(168cm 59kg) przyszłego rywala Chalidowa a nawet mistrza świata MMA
Do tego wiceprezes Roman grał w 11 klubach podczas swojej kariery piłkarskiej ( najdłużej dwa lata w jednym klubie)
Wiceprezes ds. szkolenia w PZPN - (wiadomo skądinąd że szkolenie mamy najlepsze na świecie)
Znany ze swoich wystąpień w sejmie - dwie świetne mowy: raz zapytał kiedy przerwa na obiad a drugi raz zażądał kodu do wi-fi.
Pojawiły się głosy wzywające żeby EA Sports zatrudniła Koseckiego do komentowania Następnej odsłony FIFA 17.
13
gdyby Lahoz nie uznał 3 karnych dla realu, to w przerwie meczu straciłby pracę :)
15
Mam pytanie do kibiców cr11 - czy zamienilibyście 5 goli cr11w dzisiejszym meczu na jednego z Gijon kiedy było 0:0 w 1 kolejce ?
bo dostaliście dziś Zespołu Jelita drażliwego po tych 5 bramkach ale one NIC nie dają :)
0
za szybko - Sorki !!! obyś miał rację :)
2
najlepsze komenty we Francji na 5 goli cr11:
"to cr strzelał 5 karnych w jednym meczu ?" :)
0
Jak wygracie to ok ale jeszcze nic nie wygraliście a już się wydzierasz. Znów skończy się jak w tamtym sezonie.
0
Kibice realiku cieszą się z byle czego, 5 bramek to Messi strzela w LM. A Getafe bardziej pomagało niż przeszkadzało, jeszcze Levante i Getafe podłożą się realikowi.
ZP i tak dostanie Leo.
Ligi i tak realik nie wygra bo znów z drużynami z czołówki potraci dużo punktów.
Zaraz zbuntują się Bale i James że znów muszą grać na cr11 i nic z tego nie będzie :)
Aby do wyborów w Uefa i skończą się ustawiane losowana LM.
a cr11 no cóż, odejdzie w lato za 30 mln zabierze niesłusznie przyznane ZP a realik zostanie z niczym.(wszak po sezonie stuknie 31,5 roku :)
16
Oglądałem ten mecz we francuskiej TV.
Espanyol bardziej pomagał realowi niż przeszkadzał.
5 goli cr11 - ale ZP i tak nie dostanie już nigdy.
Jest jeszcze Levante które podłoży się realikowi.
Jeśli Barca dziś wygra, znów będzie -2 i nawet 10 bramek "nurka" tego nie zmienią.
0