yogibabu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Marseille
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
52
Miguel Angel Lotina, hiszpański trener:
Porównania Leo Messiego i Cristiano Ronaldo nie mają żadnego sensu, są przykładem kompletnego braku znajomości na piłce. Messi jest Messim, a wszyscy inni zawodnicy są po prostu piłkarzami.
0
Dla mnie ZP dla cr11 za ubiegły sezon to SKANDAL - piłkarz który totalnie skompromitował się podczas MŚ w Brazylii, tylko i wyłącznie dzięki niemu Portugalia(5 miejsce w rankingu FIFA przed mistrzostwami) nie wyszła z grupy. cr11 nie daje nic drużynie, strzela mało ważne gole. Zobaczymy jak wszyscy w RM odetchną po jego odejściu. Nigdy nie widziałem żeby jakikolwiek piłkarz czy trener - nie związany z RM czy Portugalią stwierdził że cr11 jest lepszy od Leo. Lecz niestety brakuje mu wygranej w MŚ. Będzie miał szansę za 3 lata, wszak 31 lat to jeszcze nie piłkarska emerytura. cr11 nigdy nie będzie nawet w medalowej trójce na MŚ.
0
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
na stronie różowych płacz że cr11 ma o0,001% gorszy stosunek bramek od Messiego przez ostatnie 6 sezonów :)
2
uff odetchnąłem z ulgą po meczu Realu, cr11 nie pobił rekordu Messiego choć Getafe (filia realu) robiło wszystko żeby cris strzelił jak najwięcej bramek.
Messi średnia goli od czasów przejścia płaczącego terrorysty do Realu to: 232 gole, 206 meczów, 84 asysty czyli: 1,126 gola na mecz i 0,40 asysty.
cr11 - 225 goli, 200 meczów, , 64 asysty czyli:
1,125 gola na mecz, 0,32 asysty.
Messi lepszy o 0,001 %
Mam nadzieję że ze strony fioletowych zamkną dzioby.
To był ostatni sezon cr11 na poziomie, przeplatany meczami genialnymi jak i b. słabymi. Teraz jest tylko jeden gracz z Kosmosu - MESSI :)
1
Dziś czeka nas mecz cudów w Madrycie. cr11 będzie starał się pobić rekord Leo, wszak brakuje mu 6ciu goli ale nie takie CUDA działy się na Santiago B. Będą karne, wolne, kartki - obym się mylił. Ale jest to OSTATNIA SZANSA dla cr11 żeby zaistnieć w tym sezonie.
17
Zapraszam wszystkich kibiców Realu na dzisiejsza transmisję meczu, możecie zobaczyć jak zdobyło się mistrzostwo bez "pomyłek" sędziów, karnych, wolnych, czerwonych kartek i goli w 96 minucie meczu :) Będziecie mogli zobaczyć coś czego w waszym "klubie" nigdy nie zobaczycie - " Jak żegna się LEGENDY KLUBU ", Przyjazną atmosferę i to nie w różowych barwach. ZAPRASZAM SERDECZNIE :)
15
(o domowej koszulce) - Dobijam 50tki, z Barcą jestem od prawie 40 lat ale większego dziadostwa nie widziałem. Kicz i tandeta :( Mam nadzieje że za rok wrócą do tradycji :)
13
Moje 35 lat z Barcą. cz2
Trzej Holendrzy robili niesamowitą różnicę w grze, Najładniej grająca drużyna do czasów Barcy Pepa.( i oczywiście Brazylia z 1982 roku – pamiętny mecz Brazylia – ZSRR – nigdy nie widziałem tak elegancko grającej drużyny ale i na nią przyszedł kres w meczu z Włochami).
Radość po meczu z Sampdorią po golu Koemana. Była ogromna, pamiętam cała Polska zasiadła przed telewizornią i dopingowała oczywiście Barcę :)
Teraz czasy są inne, lepsze lub gorsze, nie mi oceniać.
Ale pamiętam czasy że gdy drużyna zdobywała MŚ to jej zawodnik lub zawodnik drugiej drużyny dostawał Złotą Piłkę.
Dziś czasy są inne: rozhisteryzowani kopacze, wymuszają karne, biją przeciwników i noszą tony żelu na łbach. A ich kibice nie widzą tego Cyrku o buńczucznej nazwie Cristiano i Real Madrit :)
Czasy hejtowania, krytykowania dojścia do celu wszystkimi możliwymi sposobami(pozasportowymi) oczywiście.
Jaki dają przykład dzieciom, młodzieży?
Kibice Realu nazywają to AMBICJĄ – ja gówniarstwem, rozwydrzeniem, chamstwem.
Czy ci kibice chcieliby by ich dzieci wymuszały na nich , „takie przysłowiowe karne” oszukiwały ich, biły – przecież to wszystko wedle ambicji dziecka, bo te CHCE WYGRAĆ
O rodzimych kibicach już nie wspomnę, utożsamiają się z Realem jak Drzymała ze swoim wozem.
Chcą rozstrzelać separatystów z Katalonii za to że chcą być wolni, zapominając albo nie znając historii Polski, blisko 150 lat zaborów, 45lat komunizmu i dążenia polaków do Wolności.
Mieszając sport z polityką, można dostać przysłowiowej „sraczki”
Cieszmy się dniem dzisiejszym, Mistrzostwem, czekajmy na FINAŁ z Juve i tak pożegnam się „nie po madrycku”
Niech nikt z Juve nie połamie nóg, nie wypadnie przez okno czyli - NIECH WYGRA LEPSZY .
11
Moje 35 lat z Barcą. cz1
Dawno, dawno temu kiedy nie było komputerów ani DVD, siedziało się na trzepaku lub grało w piłkę(nożną). W sobotę leciał Western na 1 programie(były dwa)
Więc po szkole i podczas przerw graliśmy w nogę. I tak cały czas :)
Było kogo naśladować w 1974 r. Polska zajęła 3cie miejsce na MŚ w RFN a4 lata później była 5-6.
w 1982 znów zajęła 3cie miejsce a na naszym podwórkowym boisku każdy był Bońkiem, Latą, Smolarkiem lub Młynarczykiem.
Dominacja Angielskich klubów w Europie zaczynała być monotonna, 6 PEMK z rzędu dla Liverpoolu, Aston Villi i Notthingamu.
Każdy z nas zbierał wycinki z gazet i zdjęcia piłkarzy i wklejał je do zeszytów.
Właśnie wtedy mój Tata który zawsze kibicował Barcelonie, przywiózł mi proporczyk i kilka widokówek tegoż klubu. Obejrzałem film o Cruyffie i zaczęło się... :)
Moją sympatie spotęgował fakt że Barca nigdy nie miała reklam na koszulkach.
Ale wróćmy na krajowe podwórko – Stan Wojenny i symbol walki z komunizmem czyli Łódzki Widzew RTS. Mecz odbył się na stadionie ŁKSu lutym 1983, przyjechał naszpikowany gwiazdami Liverpool.
Przyjechał, wyłapał dwa gole i wyjechał. W rewanżu było 2:3 ale awansowaliśmy.
Siedziałem z moim Tatą za bramką Liverpoolu i widziałem oba gole. To tak jakby teraz do Polski przyjechała Barcelona i wyłapała z naszym mistrzem kraju 0:2 :)
Przepraszam, nie będę opisywał meczów na których byłem oprócz tego jednego :)
To moje największe przeżycie jeśli chodzi o Polski klub.
Oczywiście było wiele meczów, wielu Polskich klubów, w wielu pucharach ale ten właśnie zapadł mi szczególnie w pamięci.
Nigdy nie myślałem że stanę się aż tak zagorzałym kibicem i to klubu „zagramanicznego”.
Były lata chude, porażki z Realem w derbach czy chociażby 2 przegrane puchary: ze Steauą Bukareszt czy późniejsza porażka z Galaktycznym Milanem.
0
Moja sugestia -
GDYBY BARCA MIAŁA CR11 - też nie miała by NIC
19
0
42 komentarze na początku 2 połowy na stronie białych :)
Wierni kibice :)
1
Perez ma klasę i cr11 też ma k(L)asę, zwłaszcza wpłacając 7 milionów na Nepal :) i finansując (rzekomo) operację dziecka :) (ale ty i tak powiesz że jego matka kłamała).
Wiesz jaka jest różnica między naszymi klubami i kibicami ?? My nie sprzedajemy krzyża, naszych bohaterów, tradycji, kiedy zmarł Tito- przegraliśmy mistrzostwo ale wygraliśmy coś czego ktoś taki jak Ty, nigdy nie zrozumie(to tak jakby Neardeltańczykowi pokazać rakietę kosmiczną). Życzę Ci Miłego Wieczoru tylko nie zagryź się ze złości :)
0
Będzie padał też w przerwie, w szatni i po meczu :)
Przewróci się kilka razy w domu i na pytanie synka - Tato czemu robisz bęc ? - Odpowie - "bo mnie ciągle faulują"
0
super, zazdroszcze :) mnie od 1wszej dzieli 1 wygrana :)
0
jaka liga? słaby jestem nie gram w FUT.
normalnie gram w lidze ale nie w FUT
:) nie mam czasu na FUTy :)
0
pykniemy? podaj nicka
0
Grywa ktoś w fifkę na ps3 z tej stronki ?
2
Nikt nie chciał Cię obrazić, wieśniak nie musi być ze wsi. To określenie zachowania odbiegającego od norm społecznych, raczej nieszkodliwe dla innych to tak wg. mnie :) A Cris bije wszystkie rekordy tzw "buractwa" i nawet ogromne pieniądze ani "charytatywki" nie rozjaśnią jego wizerunku. Wielu przekazuje pieniądze potrzebującym ale nie robią t tego teatrzyku(ostatnio 7 mln, które okazały się blagą :)...) Od obywatela świata - wymagamy po prostu Więcej :)
0
właśnie dlatego że podawał spartaczył akcje i fajnie. Przypominam że Bale nie gra na swojej pozycji bo zawsze gra ł na lewej stronie ale tam gra cris i kudłaty więc musi biegać po prawej a ze na 3 min w meczu wymienią się miejscami to nic nie znaczy :) w realu ważne żeby kasa się zgadzała. Ostatnie 10 lat to 1 LM, "wywalczona" w 95 minucie i 2xlaLIga Cris wiecej zabiera niż daje realowi :) Cris pogra możę jeszcze rok na dobrym poziomie i tyle, spada mu szybkość i drybling a na pomocnika się nie nadaje, więc ucieknie do MLS za 2 lata i tyle :) za to Messi bedzie grał jako pomocnik jeszcze grubo po 30stce :)
0
zgadze się, szanuje takich jak Gerard, Totti czy Messi ale Leo ma jeszcze kila lat gry przed sobą, więc nie znaczy że nie odejdzie, to tylko kwestia $$, jeśli cr7 odejdzie z Realu to większa szansa na to że Leo odejdzie z Barcy :(
0
a kto bogatemu zabroni to 1)
2) 75% podatku do 40mln to 30 mln czyli razem 70mln no ale do tego premie, premie, dodatki...
3) PYTANIE: Gdybyś miał tyle kasy co Nasser Al-Khelaifi kupiłbyś Messiego za np, 500 mln euro ?
3
Gdyby nie jego 42 gole i pazerność na nie, to możliwe że Real miałby mistrzostwo laLiga i Finał LM :) To nie CR gra dla Realu ale Real dla CR, CR terroryzuje cały Madryt i wszyscy maja go dosyć, usłyszysz o tym jak tylko odejdzie z klubu(choć wszyscy pracownicy i piłkarze podpisują klauzule milczenia).
2
Faus zachował się dyplomatycznie, załagodził sprawę i Messi dostał podwyżkę... Ale co będzie jak szejk z PSG (nie mylić z byłą CR7 i obecną Bradleya Coopera:) ) zaoferuje Messiemu np. 45 mln netto za sezon ? dla niego to tylko kilka baryłek ropy więcej :) ? Oczywiście musiałby zapłacić ze 200mln Barcy ale kto BOGATEMU ZABRONI :)
Ashancik - Faus to mądry facet i ma racje ale Ty tego nie zrozumiesz. "nie potrzeba nam takich graczy" - Twój cytat ! a kim ich zastąpisz? Wawrzyniakiem, Rasiakiem :) i Kosecką ? :)
0
Atletico odda ten mecz Barcy, to będzie taka mała zemsta na Realu za ubiegłoroczny i tegoroczny przekręt w LM :) Swoja drogą wszystko jest możliwe, nawet to że CR strzeli po 5 bramek w meczach z Getafe i Espanyolem, wiadomo oba te klubiki to "filie" Realu :( Tych trafień nikt na świecie nie będzie brał poważnie ale na stronie Realu zapanuje euforia u dzieciarni większa niż w przypadku znalezienia pracy przez ich bezrobotnych rodziców :)
12
dobrze że nie żyjesz w czasach starożytnych tam za takie niemyślenie zrzucali ze skały :)
0
wróc na stronę Realu tam rok temu twierdzili że CR będzie grał na tym poziomie do 40stki bo prowadzi zdrowy tryb życia :) a młodszy o 2,5 roku Messi się wypalił. hahahahah, większość z tych dzieci nie pokazałaby Hiszpanii na mapie.