0

Perez nie śpi - czuwa, skoro nie da się wygrać z Barcą na poziomie sportowym to trzeba inaczej...

0

Barca jeśli chce sprzedać nazwę stadionu powinna żądać 4x więcej niż real. Wszak w ostatnich 10ciu latach wszystkiego wygraliśmy bez mała 4x więcej.
Nasi gracze nie maja dwuznacznych zdjęć na jachtach z negroidalnymi typkami, wszyscy są hetero a ich dzieci rodzą kobiety i matki a nie surogatki.
hAllach Madrit 30 srebrników Bernabeu to właściwa nazwa dla mierdy.

0

Demo Fifa 16 - odgrzany kotlet z tymi samymi błędami. Tryb meczu offline to tragedia. Zawodnicy realiku znów podkręceni na maxa ale ze słabszym bramkarzem. Czyli znów żaden realowiec nie dogra meczu do końca, będą ucieczki z gry i wyzwiska :(

1

tymczasem strona realu i ich kibice :

2015.09.04, godz. 21:05, e_santiago_b

Hahaha, 19 minuta i juz 2 dupę. Szykuje się manitka.

0

Pięciu najlepszych graczy na świecie:
1 Leo Messi
2 Leo Messi bez formy
3 Leo Messi kontuzjowany
4 Leo Messi przed TV
5 Leo Messi jedzący hamburgera :)

0

Komentarz usunięty

1

Dramat bramkarzy realu w Fifa 16?
Ciekawe ile EA Spotrs podkręci bramkarzy swojego klubiku.
Wszak cały Świat FIFA 15 śmieje się ze skillsów cr11, Bale, czy Ramosa
Tak wyglądają w Fifa 15

Casilla: 80-Ocena ogółem
82— Robinsonada
81— Łapanie piłki (BR)
78— Wykopy (BR)
80— Ustaw. się (BR)
79— Refleks (BR)
68— Reakcja
70— Skoczność
68— Reakcja
70— Skoczność
Navas: 79-Ocena ogółem
81— Robinsonada
73— Łapanie piłki (BR)
68— Wykopy (BR)
76— Ustaw. się (BR)
82— Refleks (BR)
77— Reakcja
83— Skoczność
Jeśli EA nie podkręci Navasa i Casilli...
Znów żaden madritista nie dogra meczu do końca, wszak łatwiej będzie uciec lub podkręcić samemu lecz co z oficjalnymi meczami, znów płacz i wyzwiska ?

13

to było tak:
- Madryt (23.55) - Wyślijcie dokumenty zabezpieczone hasłem, hasło podacie na tel. prezesa Pereza.
- Manchester 23.59 - wysyłamy dokumenty hasło podamy przez tel.
- Manchester 23.59 - telefon do Pereza - hasło"honestidad" - po hiszp. Uczciwość
- 00.00 - konsternacja nikt nie wie w realu co znaczy to słowo ani jak się je pisze :)

0

Barca dostaje bana transferowego na 1,5 roku a realik może rejestrować piłkarzy kiedy chce nawet gdy okienko jest zamknięte :)
Perez nigdy nie zrobił nic uczciwie i pewnie nie starczy mu życia na zrobienie uczciwie czegokolwiek :)

5

Simeone miał rację...
Sędziowie po 2 kolejkach zabrali 2 karne Barcy i 1 karny Betisowi w meczu z realem.

2

Pisałem Wam że sędziowie będą gwizdać przeciwko Barcy...w Madrycie byłyby 2 karne i 5 żółtych kartek. We Francuskiej TV właśnie mówią że komedia o tytule Real się zaczyna. W przyszłym roku są ME i kto będzie sędziował ? Ci co będą gwizdać dla Pereza.

1

w Realu też szykuje się powrót tridente w postaci trójki sędziowskiej oceniającej nurkowania cr11 zawsze na 11pkt - przepraszam na 11 metrów :)

1

Przypominam że Argentyna zdobyła mistrza w 1978 roku.
W sprzedanym przez Kazimierza D. meczu z gospodarzami( 0:2) i niestrzelonym karnym) i dziwnym meczu o finał, o"dziwnym" wyniku 6:0 z Peru.
Drugie mistrzostwo Argentyna zdobyła w 1986 roku po "magicznej" bramce Diego z Anglią. Jedna strzelona po samotnym rajdzie druga wbita do bramki ręką.
Plus 3x vicemistrzostwo świata w 1930r, 1990 roku po problematycznym karnym w finale, oraz ostatnich mistrzostwach po błędnej decyzji sędziego o niewyrzuceniu Neuera z boiska za faul.
Kibice realiku którzy opluwają osiągnięcia Messiego z Argentyną niech zapamiętają.
Portugalski nurek może tylko pomarzyć o tytule vicemistrza Świata.
Zresztą Portugalia największe sukcesy odnosiła gdy grał Eusebio, który do dziś uważany jest za najlepszego piłkarza Portugalii.

20

Florentino Perez ostatkami sił steruje tym cyrkiem zwanym laLiga. Najlepszy klub świata wg Hala Dzieci w ostatnich 7miu latach wygrywa 1x laLiga i zdobywa 1x LM oba tryumfy przy wydatnej pomocy sędziów.
cr11 zdobywa 3cie miejsce na Najlepszego piłkarza roku UEFA :)
To tez jest naciągane, bo w trójce powinni być: Messi, Neymar i Suarez. Portugalski dziennikarz robi z siebie pajaca glosując na cr11 a turecki - pewnie dostał prezent od agenta cr11.
cr11 za uderzenie rywala dostaje 2 mecze kary - Gerard za to czego nie zrobił 4 mecze :)
Skandal goni skandal - Simeone miał rację mówiąc "że wszystko ustawione jest pod Real" :(

1

Neymar 190 lub 250 mln? cr11 zwany Kapitanem Wodogrzmotem - płakał jak czytali mu to w szatni Realu.

2

Realowski Cyrk czas zacząć a właściwie Cyrk się "zaciął".
Bo sędzia nie podyktował karnego na cr11 a sam Butragenio stwierdził że karny Był :) - To wina sędziego :)
[zobacz link:


Tak to nie zachowują się 4 letnie dzieci z ADHD w sklepie z zabawkami ale "hAllah Dzieci" stwierdzą że to "ambicja"
Może właśnie dlatego synek Kapitana Grzmota jest fanem Messiego, bo widzi jak "tata" pajacuje :)
Wszak w Madrycie w sierpniu -2 :)

1

Największy tryumf Realu w 2015r. :) to Porażka Barcelony...
tak czy siak Barca na tryplet a Real - International Champions Cup Chiny i Australia. Niech do tego dołożą Puchar Bernabeu.
ja im tego życzę -życie jest okrutne dla kibiców Realu - słabe wyniki Realu, słabe wyniki w szkole :), wyśmiewanie na podwórkach.
cr11 podejrzany o homosexualizm, bicie kobiet, groźby karalne czy osobista porażkę z powodu sympatii swojego synka do gry Messiego.
Nowy sezon nadchodzi, mecze o superpuchar Europy czy Hiszpanii nic nie znaczą.
A nawet jeśli coś znaczą to nie można ich porównywać do laLiga, CL czy PK.
Kibicom tęczowych przypominam:
Barca przegrała superpuchar, Real przegrał wszystko :)
Musicie jeszcze przełknąć ZP dla LEO i KMŚ :)

4

Semper - po łacinie "zawsze" wiadomo że chodzi o Real. Ty chcesz być mądrzejszy od innych i upodobnić swój nick do "Sampera" Jesteś kibicem Realu i tego nie zmienią Twoje kłamstwa. Twój obiektywizm? Patrząc na takich jak Ty utwierdzam się w przekonaniu że Pique ma racje wznosząc okrzyki przeciwko Madrytowi. Bronisz się odwołując się do komentarza na najlepszego piłkarza Europy że niby Messiego umieściłeś przed cr11...
Inna kolejność to byłaby hipokryzja.
Twoje zdolność logicznego rozumowania jest na poziomie Garetha Bale'a - często Ancelotti krzyczał do niego" Gareth kopać, Gareth biegać :)
A i używaj Polskich znaków - chyba że jest Ci obojętnie czy robisz komuś "laskę" czy "łaskę"

1

Przestępstwem byłoby gdyby Leo nie wygrał tego. Messi zasłużył na tę wygraną tak jak na ZP.
A cr11? w tym roku tylko kłamstwo z 7mioma milionami na rzecz poszkodowanych w Nepalu i groźby i wyzwiska pod adresem byłej kochanki z Brazylii.(info na WP.) Nie zdziwiłbym się gdyby wyszły nowe afery w tym sezonie. Wszak piękny cris będzie miał 31 lat w lutym a nikt po 30stce nie gra lepiej.

0

Komentarz usunięty

6

O wygwizdaniu hymnu Hiszpanii.
Wszystkim kibicom - szczególnie tym z gimnazjów (z zespołu który tak ładnie prezentuje się w nowych białych koszulkach - szczególnie na deszczu :) ) przypominam i informuję że Polska też była pod zaborami przez 123 lata. Nie gwizdano wtedy na hymny tylko łapano za broń. Od końca 2 wojny tez byliśmy pod zaborem Radzieckim i gwizdano wtedy na hymn, wiem bo byłem na meczu z ZSRR w Chorzowie w 1984 r. Więc wg myślenia kibiców Realu - Polacy byli separatystami, buntownikami, bandytami? Czemu Katalonia nie ma wg Was prawa do wolności? Ma utrzymywać nierobów Madryckich żeby ci mieszkali z mamami do 40tego roku życia? Wszak dostają od rządu co miesiąc po 400Euro. Na koszulkę i bilety na mecze ulubionego klubu Seppa Blattera wystarczy.(wszak Sepp dalej jest honorowym socios tęczowych z Madrytu). a tok koszulki utrzymują ten klub a każdy transfer zwraca się po 2 dniach z koszulek :)
Barca chyba się nie podniesie po tej karze :)
- pozdrawiam i życzę trypletu w meczach przedsezonowych :)

0

Błąd zarządu, Pedro to "żelazny" rezerwowy, świetny piłkarz z DNA Barcy. Nie można uszczuplać składu kiedy w pomocy i ataku (zwłaszcza w sezonie w którym wszystko ustawione jest po Real) - Barca ma za mało klasowych rezerwowych. Wolałbym żeby został chociażby do stycznia. Z drugiej strony oddał Barcelonie swoje najlepsze lata i nie godzi się dłużej z rolą "wiecznego rezerwowego" - życzmy mu wszystkiego dobrego w nowym klubie.

7

7

Euforia na stronie różowych hAllah Madrit "Real Madryt pokonał Manchester City 4:1 i wygrał australijską edycję International Champions Cup"
Real wreszcie z "Jakimś" trofeum !
Benitez ogłosił że cr11 jest najlepszy na świecie :)
Gdyby powiedział że nie jest - to wyobrażacie sobie fochy 30latka cr11?
Byłby płacz, Smutek, tupanie nóżkami i głupie miny do których przyzwyczaił się cały świat, jak u 6cio latka z ADHD :)

9

Transfer Casilli - to dobry ruch w sprawie sprzedających się koszulek po Ikerze, wystarczy oderwać S i mamy Casilla.

Oby z tym "S" nie było tak jak z literką "S" w nazwisku Psikuta z filmu :)

1

11

Pożegnanie Casillasa a choroba Pereza
Czy zasłużył na pożegnanie przed pełnym stadionem?
Czy 25 lat w jednym klubie powoduje że jest się dzieckiem tego klubu?
Czy był na bramce podczas największych sukcesów Realu?
Odpowiadam – TAK !!!
Choroba umysłowa, niemoc i krzyk rozpaczy Pereza, który próbuje oczernić Ikera aby odwrócić uwagę od siebie, od swojego Nieudacznictwa.
2009 rok Perez (po raz wtóry) zostaje prezesem Realu Madryt – wg kibiców Realu – najlepszego klubu na świecie.
Co osiągnął Real z Ikerem który jest wychowankiem, wszyscy wiedzą i pisać o tym nie muszę.
A Perez co osiągnął w swojej ostatniej kadencji?
Wydane 800mln euro w 6 lat:
EFEKTY : 1xLM (po wciągnięciu Realu na najwyższe podium przez Blattera jak pijaną prostytutkę) i 1x laLiga –(także kontrowersyjna. Dziennikarze Madryccy, skwapliwie wyliczyli że sędziowie podarowali Realowi 12 pkt.(ot takie tam pomyłki) )
Winny jest Iker. Nie Perez, nie kapitan Wodogrzmot(któremu załatwia się ZP w roku kiedy skompromitował się na MŚ( najlepszy i najprzystojniejszy nurek świata odejdzie, zabierze ze sobą przyjaciela z jachtu – trzęsącymi rękoma schowa za pasterską pazuchę ZP, pichichi a w gablotach muzeum Realu będzie zbierał się kurz :) Ucieknie tylnimi drzwiami – wspomnicie moje słowa.
Nie można oczernić cr11 za jego nieudacznictwo, zawalonego karnego z Juve, bo „mężczyzna” o mentalności 5latka z ADHD mógłby się rozpłakać i pierdo/nąć zabawki w kąt :)
Mistrz Świata, Europy - dojrzały facet który wygrał wszystko, nie obraził się, nie bluźnił, nie oczerniał Realu tylko płakał na konferencji... i najbardziej żałowali go w tym momencie kibice Barcy...
Ale to Iker wg prezesa i kibiców Realu jest tym ZŁYM

2

misiek 112 - uznaję klasę cr11 zwanego penaldo, uważam że jest teraz w 5tce najlepszych na świecie po: Messim, Hazardzie, Zlatanie i Neymarze. Wielkim jesteś znawcą co widać po ilości (polececają) pod twoimi pożal się Boże wypocinami. Teraz jak Bucek odejdzie do PSG - tez stwierdzisz że całe życie kibicowałeś PSG ?

Za to kibice Barcy nie mają gdzieś MŚ, CA, LM, laLiga i PK - wiem że dla ciebie najważniejsze jest Pichichi bo zdobył je wyżelowany gburek zły na cały świat że ludzie nie dali się nabrać na bajkę o 7miu mln euro wpłaconych na Nepal i że nie zostanie drugą Matką Teresą z Madery

100

Krytycy Messiego - czyli głównie kibice Realu - zapomnieli chyba że ich król cr11 nigdy nie dojdzie z Portugalią do finału MŚ, Portugalia jechała na mundial jako 5ta drużyna w rankingu FIFA., Efekt? - Wszyscy widzieli. Na poziomie sportowym i życiowym cr11 - nie ma nawet szans w jakichkolwiek porównaniach z Messim. 4 LM Messiego bolą Portugalczyka jak i 4 ZP (w zasadzie to już 5 ZP)
Swoich krytyków miał Maradona, Pele a nawet Gary Lineker który przez całą karierę nigdy nie obejrzał nawet żółtej kartki.
cr11 jest w realu juz 6 lat - sukcesy?? 1xlaLIga i 1xLM oba tryumfy wywalczone w niejasnych okolicznościach ( w sezonie 2012, jak skrupulatnie wyliczyli Hiszpańscy dziennikarze - sędziowie podarowali realikowi 12 pkt a w LM 2014 przedłużyli czas meczu finałowego a w fazie pucharowej to realik od lat zawsze dostaje najsłabsze zespoły) Co do życia osobistego rc11 ma "sukcesy" zdjęcia z czarnoskórym kolegą na jachcie, wpłacone 7 mln na konto ofiar Nepalu (oczywiście to kolejne kłamstwo cr11) - nawet synka urodziła mu surogatka(przez sztuczne zapłodnienie), bo kobiet to ON chyba nie lubi a kolega"przyjaciel" z jachtu mu nie urodzi :) Lecz jego (cr11) największą porażką jest to że jego synek jest kibicem Leo.

10

Fragment wywiadu z matką Casillasa o Ikerze i wzmianka o Barcelonie:
"Nie jest pani zadowolona, że przechodzi do Porto?
Porto? Mój Boże. Kiedy wyszło, że szuka domu w Rzymie, to zadzwoniłam do niego i zapytałam co on wyprawia. Nie mógł odejść. Więc proszę sobie wyobrazić sytuację z Porto. To drużyna z Segundy B [trzeciej ligi w Hiszpanii] dla osoby o statusie Ikera. Mistrz świata nie może skończyć w Porto. Mógł odejść, gdzie chciał. Ja nie miałabym problemu, gdyby przeszedł do Barcelony, bo oni są dżentelmenami."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?