yogibabu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Marseille
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Został mu może rok dobrej gry, dobrej. To Real gra dla CR a nie CR dla Realu. Obsesja bycia najlepszym na świecie zjadła mu mózg, nigdy nie słyszałem żeby ktoś nie związany z Realem powiedział że CR jest lepszy od Messiego :) W gablocie Realu za ostatnie 6 lat nie będą stały 2 ZP Crisa tylko 1laLIga i 1 LM to chyba za mało jak na Real. Wracając do najlepszego piłkarza w ubiegłym sezonie - na 100% nie był nim Cris, który totalnie sie skompromitował na mś. Portugalia leciała na Mundial jako 5ta drużyna świata a jak się skończyło to każdy widział. A ZP za mecz ze Szwecją to chyba lekko naciągana sprawa. Takie czasy że dla gimbazy nie liczą się MŚ tylko LM ... Stare czasy już nie wrócą kiedy to najlepsi na mundialu dostawali ZP :(
0
oj to Real za jego rządów skończyłby jak ŁKS :)
0
sprzeda jak ktoś da 100mln, ale za 30,5 latka to chyba 2x za dużo.
Nikt nie da 100 a CR zostanie i będziemy mieli ubaw(więcej grymasów, machania łapkami, nurkowania i fochów) Nigdy nie widziałem żeby zawodnik po 30stce grał lepiej niż za młodu :)
0
Dobrze Ramos stwierdził, że Real BYŁ najlepszy w Europie, BYŁ... teraz nie złożą nowego zespołu przez rok może dwa :)
0
Reusa ? czyli za Neymara, bo obaj grają na tej samej pozycji .
2
sens ma ale nikt z top pomocników nie zgodzi się na ławę, każdy chce grać, to nie Jurek Dudek który podawał butelki z wodą i uśmiechał się do wszystkich :)
0
został mu góra rok dobrej gry i tyle :)
0
CR7 ma skończone 30 lat, nikt po 30stce nie gra lepiej niz za młodu, coraz częściej będzie płakał, rzucał się i grymasił. Podobno chcą go sprzedać ale za 100mln. nie jest warty nawet połowy tej sumy, został mu góra rok dobrej gry. Nikt nie da 100 a Real taniej go nie sprzeda i będzie komedia :)