Na weszło.fm na RetroFutbol jest do odsłuchania El Clasico pomiędzy Górnikiem Łęczna a Podbeskidziem Bielsko-Biała z 2016 roku. Absolutny klasyk, byłem wtedy na trybunach. Polecam każdemu ❤️
"Polish girls beautiful, Polska beautiful, Warszaw, Krakaw, Kaściuszko, Solidarność, Szopen.... Polish Vodka very good" Pamięta ktoś może, który to odcinek Miodowych Lat?
Mitchell jedynym członkiem Utah Jazz oprócz Gobert'a z wynikiem pozytywnym
Sources: Donovan Mitchell was the only Jazz player/personnel to test positive for coronavirus out of 58 tests administered on Wednesday night. Remaining tests came back negative.
Jazz star Donovan Mitchell has tested positive for the coronavirus, league sources tell ESPN. Jazz players privately say that Rudy Gobert had been careless in the locker room touching other players and their belongings. Now a Jazz teammate has tested positive.
Co do Koronawirusa u mnie Chłopak pojechał do Włoch, wrócił, śmieszkował sobie na IG, no i jakby cała rodzina sobie nic nie robiła aż się stan jego ojca nie pogorszył. Najgorsza jest to, że żona zakażonego to dyrektorka u nas w szkole...
0
Na weszło.fm na RetroFutbol jest do odsłuchania El Clasico pomiędzy Górnikiem Łęczna a Podbeskidziem Bielsko-Biała z 2016 roku. Absolutny klasyk, byłem wtedy na trybunach. Polecam każdemu ❤️
1
"Polish girls beautiful, Polska beautiful, Warszaw, Krakaw, Kaściuszko, Solidarność, Szopen.... Polish Vodka very good"
Pamięta ktoś może, który to odcinek Miodowych Lat?
0
@tristan87 który to odcinek?
0
@Rewolucja123 Sałatka Jarzynowa ♥
2
@Pogba To Jest info od Głównego Inspektora Sanitarnego
0
O sanepid dzwonił
2
Trwa konwencja wyborcza Krzysztofa Bosaka ♥
0
@Janiama jak to zrobią, nie wiem. Takie jest ino zarządzenie episkopatu
0
@Janiama na każdej mszy będzie mogło być max 50 osób
1
Kompilacja "Michałowo"
0
@bixmix a i o ile się nie mylę to do Włoch poleciał jeszcze przed pierwszym przypadkiem w tym kraju
7
Jako że jest sporo czasu to zacząłem oglądać od 1. odcinka "Miodowe Lata". Wybitna produkcja ❤️
0
@takisobiektos no tak, chodziło mi o to że i tak na stadion nie wszedł
6
@Kompletny Schlierenzauer to fenomen. Ach, gdyby nie kontuzje :/
0
@bixmix nie, pojechał na mecz Inter - Sampdoria, który rzeczywiście odbył się bez kibiców, ale było to w lutym
0
@bixmix prawda, no ale 3 tygodnie temu jeszcze nie było to tak rozprzestrzenione. No nic, pojechał, wrócił, szkoda, że go nie zbadali wcześniej...
0
@bixmix akurat on już w szpitalu od kilku dni, ale tak, to jego rodzina
2
Rozmowa z zarażonymi z mojej miejscowości
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/koronawirus-w-polsce-rozmowa-z-rodzina-pacjenta-zakazonego-sars-cov-2,1008841.html
1
Mitchell jedynym członkiem Utah Jazz oprócz Gobert'a z wynikiem pozytywnym
3
Oho
4
Czego się Pan śmieje najczęściej? Jak mit Wielkiego Liverpoolu upada i sobie głupi ryj rozwala ❤️
1
@barcelonaLM stwierdzę, że w pierwszej połowie byliśmy nawet lepsi od Liverpoolu. Mogliśmy spokojnie z 3 bramki wcisnąć w pierwszych 45 minutach
0
Idealnie pasuje
http://8170818.blogspot.com/2017/07/miodowe-lata-koniec-swiata.html
3
@Janiama Brakowało politycznego Janiamy
3
Najszybszy zawodnik w NFL :O
0
@Dardanel @Szicek10 ja jestem z Niedrzwicy i stąd też zarażony
2
@Piotr89Sand potwierdzona na razie jest tylko jedna osoba
1
@Szicek10 tego nie wiadomo, ale kicha trochę, bo jakby przez 2 tygodnie sobie normalnie u nas na wsi funkcjonowali jakby nic
3
Co do Koronawirusa u mnie
Chłopak pojechał do Włoch, wrócił, śmieszkował sobie na IG, no i jakby cała rodzina sobie nic nie robiła aż się stan jego ojca nie pogorszył. Najgorsza jest to, że żona zakażonego to dyrektorka u nas w szkole...
8
Pierwszy przypadek w Lubelskim. Chłop ode mnie zs wsi