0

Na weszło.fm na RetroFutbol jest do odsłuchania El Clasico pomiędzy Górnikiem Łęczna a Podbeskidziem Bielsko-Biała z 2016 roku. Absolutny klasyk, byłem wtedy na trybunach. Polecam każdemu ❤️

1

"Polish girls beautiful, Polska beautiful, Warszaw, Krakaw, Kaściuszko, Solidarność, Szopen.... Polish Vodka very good"
Pamięta ktoś może, który to odcinek Miodowych Lat?

0

@tristan87 który to odcinek?

0

@Rewolucja123 Sałatka Jarzynowa ♥

2

@Pogba To Jest info od Głównego Inspektora Sanitarnego

0

O sanepid dzwonił

2

Trwa konwencja wyborcza Krzysztofa Bosaka ♥


0

@Janiama jak to zrobią, nie wiem. Takie jest ino zarządzenie episkopatu

0

@Janiama na każdej mszy będzie mogło być max 50 osób

1

Kompilacja "Michałowo"


0

@bixmix a i o ile się nie mylę to do Włoch poleciał jeszcze przed pierwszym przypadkiem w tym kraju

7

Jako że jest sporo czasu to zacząłem oglądać od 1. odcinka "Miodowe Lata". Wybitna produkcja ❤️

0

@takisobiektos no tak, chodziło mi o to że i tak na stadion nie wszedł

6

@Kompletny Schlierenzauer to fenomen. Ach, gdyby nie kontuzje :/

0

@bixmix nie, pojechał na mecz Inter - Sampdoria, który rzeczywiście odbył się bez kibiców, ale było to w lutym

0

@bixmix prawda, no ale 3 tygodnie temu jeszcze nie było to tak rozprzestrzenione. No nic, pojechał, wrócił, szkoda, że go nie zbadali wcześniej...

0

@bixmix akurat on już w szpitalu od kilku dni, ale tak, to jego rodzina

1

Mitchell jedynym członkiem Utah Jazz oprócz Gobert'a z wynikiem pozytywnym


3

Oho


4

Czego się Pan śmieje najczęściej? Jak mit Wielkiego Liverpoolu upada i sobie głupi ryj rozwala ❤️

1

@barcelonaLM stwierdzę, że w pierwszej połowie byliśmy nawet lepsi od Liverpoolu. Mogliśmy spokojnie z 3 bramki wcisnąć w pierwszych 45 minutach

3

@Janiama Brakowało politycznego Janiamy

3

Najszybszy zawodnik w NFL :O


0

@Dardanel @Szicek10 ja jestem z Niedrzwicy i stąd też zarażony

2

@Piotr89Sand potwierdzona na razie jest tylko jedna osoba

1

@Szicek10 tego nie wiadomo, ale kicha trochę, bo jakby przez 2 tygodnie sobie normalnie u nas na wsi funkcjonowali jakby nic

3

Co do Koronawirusa u mnie
Chłopak pojechał do Włoch, wrócił, śmieszkował sobie na IG, no i jakby cała rodzina sobie nic nie robiła aż się stan jego ojca nie pogorszył. Najgorsza jest to, że żona zakażonego to dyrektorka u nas w szkole...

8

Pierwszy przypadek w Lubelskim. Chłop ode mnie zs wsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?