MUSICIE TO ZOBACZYĆ❗️ Apelujemy do władzy, zajmijcie się ratowaniem Polski i Polaków zamiast rozgrywać ludzkie dramaty dla partyjnych interesów!#Bosak2020 🇵🇱 https://t.co/vXn3HIkXzl">pic.twitter.com/vXn3HIkXzl
Pół godz. przed posiedzeniem Sejmu tzw. Tarcza 2.0 dotarła do posłów. W sumie 240 str. specjalistycznego tekstu. Obrady przesunięte na 16:30. Czyli dostaliśmy średnio pół minuty na lekturę, analizę i przygotowanie poprawek do 1 strony tekstu ustawy. Tak wygląda parlamentaryzm 2.0
— Krzysztof Bosak 🇵🇱 (@krzysztofbosak) April 7, 2020
Jak to Terlecki powiedział: “Nic nie warte są te wasze zdjęcia...”
Gdy posłowie opozycji zgłaszali podobne problemy z systemem do głosowań to byli ignorowani. Ostrzegałem, że Sejm nie ma w pełni sprawnego systemu i że to nie są detale bo rząd ma niewielką przewagę. „Karma wraca”. https://t.co/eQZHkAylAV">https://t.co/eQZHkAylAV
— Krzysztof Bosak 🇵🇱 (@krzysztofbosak) April 6, 2020
Porozumienie mówiło, że zagłosuje przeciw wyborom korespondencyjnym. A ja mam tutaj głosowanie. Sprawdzamy Porozumienie. Trzy osoby się wstrzymały (w tym @Jaroslaw_Gowin), trzy były przeciw. Szacunek dla Państwa. Sprawdzamy pana @KamilBortniczuk Szukamy. Jest! Pan był Za! https://t.co/aGlZxIbUvZ">https://t.co/aGlZxIbUvZ
„Koniec z rajami podatkowymi! Raje podatkowe są wielkim ubytkiem dla budżetów państw!” - grzmi z mównicy PMM. Szanowny Panie Premierze, powinno być dokładnie odwrotnie, to Polska powinna jak najszybciej stać się rajem podatkowym! To Polacy powinni móc korzystać z owoców pracy!
0
Paranoja jakaś. Stoją u mnie na cmentarzu i mandaty stawiają...
0
@Colon Boston Bruins jeśli chodzi o kluby ;)
30
Nowy Spot Krzysztofa Bosaka ;)
0
@AmigoBlancos z kim to rozmowa była? :D
34
klasyk
1
Jaka różnica jest w tym czy ludzie będą stali w kolejce do lokalu wyborczego czy do skrzynki pocztowej? Kompletne nieporozumienie
0
@Kusco15 bo to menda jest
0
Jak ma wyglądać sytuacja z głosowaniem korespondencyjnym? Koperty trzeba będzie samemu zanieść na pocztę?
2
Oczywiście bez odpowiedzi rządzących na pytanie co z Polakami za granicą...
https://x.com/mkljczk/status/1247239960270422022
0
@Krzychu1010 Dwunastu Gniewnych Ludzi ❤️
8
Jak to Terlecki powiedział: “Nic nie warte są te wasze zdjęcia...”
6
Nawiązanie do
9
Ale Braun tu pojechał XD
1
byłem wczoraj, żyję :D
9
Ta przerwa bezpośrednio po wyniku głosowania XD
0
Siadła pszczółka na jabłoni...
0
Cudo XDD
37
Co odkopali XD
13
Pełna kultura ❤️
10
Otóż to
0
@Kajtek77 podczas WMki reklamowali z 3 razy
0
@Chwytliwy przecież 10.05 jest MiTB ;)
1
Wspaniała to była Wrestlemania, nie zapomnę jej nigdy ♥
1
Co za chore cudo ♥
5
@PatrychoO tylko mogli z 10 minut krócej, ale tak to całkiem przyzwoicie
2
Tak jest Otis ❤️❤️❤️
0
Zaczynamy 2. Noc Wrestlemanii od Charlotte vs Rhea ❤️
0
Jeśli ktoś tej legendy jeszcze nie subskrybuje, to naprawdę polecam ♥
1
@Hiacynk Bordeaux ❤️ Cóż za ekipa to była
4
@Kubox ja bym odmówił. Szczególnie jeśli będzie na sporą sumę. Bez stanu wyjątkowego nie mają prawa