0

Paranoja jakaś. Stoją u mnie na cmentarzu i mandaty stawiają...

0

@Colon Boston Bruins jeśli chodzi o kluby ;)

30

Nowy Spot Krzysztofa Bosaka ;)


0

@AmigoBlancos z kim to rozmowa była? :D

34

klasyk


1

Jaka różnica jest w tym czy ludzie będą stali w kolejce do lokalu wyborczego czy do skrzynki pocztowej? Kompletne nieporozumienie

0

@Kusco15 bo to menda jest

0

Jak ma wyglądać sytuacja z głosowaniem korespondencyjnym? Koperty trzeba będzie samemu zanieść na pocztę?

2

Oczywiście bez odpowiedzi rządzących na pytanie co z Polakami za granicą...
https://x.com/mkljczk/status/1247239960270422022

0

@Krzychu1010 Dwunastu Gniewnych Ludzi ❤️

8

Jak to Terlecki powiedział: “Nic nie warte są te wasze zdjęcia...”

6


Nawiązanie do
XD

9

Ale Braun tu pojechał XD


1

byłem wczoraj, żyję :D

9

Ta przerwa bezpośrednio po wyniku głosowania XD

0

Siadła pszczółka na jabłoni...

0

Cudo XDD


37

Co odkopali XD


13

Pełna kultura ❤️


10

Otóż to


0

@Kajtek77 podczas WMki reklamowali z 3 razy

0

@Chwytliwy przecież 10.05 jest MiTB ;)

1

Wspaniała to była Wrestlemania, nie zapomnę jej nigdy ♥

1

Co za chore cudo ♥

5

@PatrychoO tylko mogli z 10 minut krócej, ale tak to całkiem przyzwoicie

2

Tak jest Otis ❤️❤️❤️


0

Zaczynamy 2. Noc Wrestlemanii od Charlotte vs Rhea ❤️

0

Jeśli ktoś tej legendy jeszcze nie subskrybuje, to naprawdę polecam ♥


1

@Hiacynk Bordeaux ❤️ Cóż za ekipa to była

4

@Kubox ja bym odmówił. Szczególnie jeśli będzie na sporą sumę. Bez stanu wyjątkowego nie mają prawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?