Macie jakieś historie związane z Poniedziałkiem Wielkanocnym? Nam kiedyś bramę wynieśli dobry kilometr w głąb wsi, a sąsiadowi rozebrali wóz i złożyli na dachu stodoły :D
Uwielbiam Liturgię Wigilii Paschalnej. Szkoda, że w tym roku nie w świątyni. Liturgia Światła, Exultet, Liturgia Słowa, Pieśni Wielkanocne. Coś pięknego. Już za godzinę o 18 na TVP 3 transmisja z Jasnej Góry. Pozdrawiam wszystkich ❤️
Dzisiaj najważniejszy dla Katolika moment w roku liturgicznym - Liturgia Wigilii Paschalnej. Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć, to tak jak wczoraj, transmisja z Jasnej Góry na TVP 3 o 18 ;)
"Jeśli sędzia pozwoli na szybkie rozegranie rzutu wolnego lub przyzna korzyść drużynie atakującej,popełniający przewinienie nie zobaczy żółtej kartki." Bezsens jak dla mnie.
@Bykunn zjechałem specjalnie 16 godzin w dół La Ramblii i komentarzy na temat Wielkiego Piątku (takich pozytywnych i informacyjnych) było max 6 (w tym dwa moje :D), więc nie wiem gdzie ta nachalność
Szkoda, że to dokładnie projekt Konfederacji, który Sejm odrzucił XD
Andrzej #Duda: Przedstawiłem dziś dwie propozycje, które zostały zaakceptowane przez premiera Mateusza Morawieckiego i minister Jadwigę Emilewicz. Pierwsza z nich to zwolnienie wszystkich przedsiębiorców z płacenia składek na ZUS dla swoich pracowników, na okres 3 miesięcy.
3
Środek kwietnia, Słońce świeci, 7 stopni, a tu śnieg :O
0
@Kajtek77 szkoda. Naprawdę, jeśli chodzi o poziom na boisku, a i nowe zasady wprowadzone w tej lidze to wyglądało to bardzo przyzwoicie :/
2
czekam na wideo z dzisiejszych Wiadomości, bo podobno niezła inba była XD
3
@DarekFCBnaZawsze nie nie. Na wsi często takie rzeczy się robiło, oprócz lania w Poniedziałek Wielkanocny
3
Macie jakieś historie związane z Poniedziałkiem Wielkanocnym?
Nam kiedyś bramę wynieśli dobry kilometr w głąb wsi, a sąsiadowi rozebrali wóz i złożyli na dachu stodoły :D
4
Ale bęben wywaliło... Niepotrzebnie ten brzuch przed Świętami się robiło
6
Ale spokój dziś u mnie na wsi. Praktycznie zero samochodów, aż kury od sąsiada z drugiej strony ulicy słychać :D
1
Ale Kriszczjanu lubił sobie nurknąć w polu karnym
2
@MichalZZZ Nieee, z domu :D
6
Sąsiadka szwagra co wyszła za brata ciotki, co mieszka za stryjecznym bratem wuja. No wiesz która. Byś zobaczył, byś wiedział
34
Chrystus Zmartwychwstał!
8
Ksiądz : Macie Panowie problem z alkoholem.
Pietrek : No czasem trochę i mamy, ale jak nie jeden to drugi postawi
1
@Hiacynk o i Fiorentina. Okolice 2010, wszystkie te kluby w Europejskich Pucharach ❤️
8
"Dobrały się mama z córusią. Jak marchew, taka nać, jaka córka, taka mać" - Paweł Kozioł
1
@Hiacynk Rubin Kazań, Bordeaux i Fulham ❤️
Oby jeszcze zawitały na szczycie
17
Uwielbiam Liturgię Wigilii Paschalnej. Szkoda, że w tym roku nie w świątyni.
Liturgia Światła, Exultet, Liturgia Słowa, Pieśni Wielkanocne. Coś pięknego. Już za godzinę o 18 na TVP 3 transmisja z Jasnej Góry. Pozdrawiam wszystkich ❤️
12
Dzisiaj najważniejszy dla Katolika moment w roku liturgicznym - Liturgia Wigilii Paschalnej. Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć, to tak jak wczoraj, transmisja z Jasnej Góry na TVP 3 o 18 ;)
61
"Jeśli sędzia pozwoli na szybkie rozegranie rzutu wolnego lub przyzna korzyść drużynie atakującej,popełniający przewinienie nie zobaczy żółtej kartki."
Bezsens jak dla mnie.
4
Pierwszy raz obejrzałem Titanic tak od początku do końca. Wspaniały film ❤️
1
Właśnie rozpoczynają się:
"Znachor" na TVP Seriale
"Pasja" na TV Puls
A po "Pasji" na Pulsie "Leon Zawodowiec"
0
@Bykunn zjechałem specjalnie 16 godzin w dół La Ramblii i komentarzy na temat Wielkiego Piątku (takich pozytywnych i informacyjnych) było max 6 (w tym dwa moje :D), więc nie wiem gdzie ta nachalność
1
@Bykunn w jakim sensie tak obchodzonego? Post i uczestnictwo w Liturgii, jak zawsze. Coś w tym roku inaczej?
18
Jeśli ktoś by chciał uczestniczyć w Liturgii za pośrednictwem TV, to o 18 w TVP 3 transmisja z Jasnej Góry
3
@MichalZZZ pościmy, nie oszukujemy się ;)
4
Właśnie rozpoczęła się Droga Krzyżowa z Kalwarii Zebrzydowskiej na TVP 3
1
@macio_944 niektórzy na cmentarz wejść nie mogą, a tutaj...
5
Odstępy zachowane
https://x.com/Grzesiek_Gawin/status/1248509766554521601
9
Wiśniewska wczoraj w TVP Info to było jakieś nieporozumienie... Nie można zgłaszać poprawek, bo Triduum Paschalne XD
2
@DLFCB Radio Plus ❤️
46
Szkoda, że to dokładnie projekt Konfederacji, który Sejm odrzucił XD