1

@lucas/catalan lepiej niż miało prawo wyjść. Ladder Match i Owens vs Rollins świetne
A ME to cudo ❤️

7

@SeeleyBooth W tym gaju tak ponuro, że aż przeraża mnie
Ptaszęta za wysoko, a mnie samotnej źle

4

Zdrowy rozsądek zdrowym rozsądkiem i oczywiście powinniśmy zachowywać się rozważnie, ale jeśli ktoś by dostał mandat za samodzielne bieganie, albo wyjście z psem poniżej 18 to mandat jak dla mnie należy odrzucić. Nie mają absolutnie podstaw prawnych bez stanu wyjątkowego wystawić takiego mandatu

0

@Abuk nie no. Jak na warunki, które mamy, to jak dla mnie wyszło całkiem przyzwoicie.

6

0

Intro do Wrestlemanii! Jak zwykle cudo ❤️


3

Pedroooo! 2-0 ❤️

0

Pierwsze 4 walki dziś można pominąć, ale potem się naprawdę rozkręciło. Czekamy na jutro

1

No i elegancko. Żegnamy Oldberga

1

No i ostatnie 2 walki naprawdę bardzo dobre. Ale teraz pewnie wbije Goldberg i się skończy zabawa :/

0

@maaati10 kolejności raczej nikt. Wiadomo tylko jakie dziś walki

1

@PatrychoO no i Stephanie chyba właśnie potwierdziła

2

@PatrychoO tak mi się wydaje. Wykorzystają to, że WMka była nagrywana i pokombinują

4

Wygląda na te walki dzisiaj:
Gulak vs Cesaro (P)
Owens vs Rollins
Elias vs Corbin
Baszler vs Lynch
Morrison vs Uso vs Kofi
Zayn vs Bryan
Bliss & Cross vs Kabuki Warriors
Goldberg vs Strowman
Undertaker vs Styles

1

@Kajtek77 o tak. Aces & Eights. Pamiętam jak jeszcze nie wiedziałem o co chodzi w wrestlingu i sam szukałem jakichś sposobów, żeby ich złapać i zdemaskować :D Piękne czasy

2

@Kajtek77 Oj tak. Też zaczynałem od TNA na Orange Sport. Bound For Glory Series ze zwycięstwem Jeffa Hardy'ego. Cudo ♥

1

Morrison vs Uso vs Kofi w Triple Threat Ladder Matchu o pasy!
To będzie show stealer! ♥


2

Ale klasa w tym roku!


0

Już dzisiaj od 1 w nocy pierwsza część Wrestlemanii 36!

9

Piękne głosowanie online


137

2

@Janiama Tom Brady
Lionel Messi
Usain Bolt
Lebron James
Mike Trout
Rafael Nadal
Justyna Kowalczyk
Anderson Silva
Phil Taylor
Ronnie O'Sullivan

1

Przemyślenia...


11

0

@feiticeira sympatyczne miejsce. Oglądałem Super Bowl w tym roku, no i moja drużyna ma swoje własne piwo ;)

0

@Colon o kurde. Muszę to zobaczyć

7

Norek: Danka mnie traktuje jak jakiegoś niewolnika. Każe mi wieszać kurtkę na wieszaku
Krawczyk: A gdzie normalnie wieszasz?
Norek: No jak to gdzie? Na stole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?