Zdrowy rozsądek zdrowym rozsądkiem i oczywiście powinniśmy zachowywać się rozważnie, ale jeśli ktoś by dostał mandat za samodzielne bieganie, albo wyjście z psem poniżej 18 to mandat jak dla mnie należy odrzucić. Nie mają absolutnie podstaw prawnych bez stanu wyjątkowego wystawić takiego mandatu
Wygląda na te walki dzisiaj: Gulak vs Cesaro (P) Owens vs Rollins Elias vs Corbin Baszler vs Lynch Morrison vs Uso vs Kofi Zayn vs Bryan Bliss & Cross vs Kabuki Warriors Goldberg vs Strowman Undertaker vs Styles
@Kajtek77 o tak. Aces & Eights. Pamiętam jak jeszcze nie wiedziałem o co chodzi w wrestlingu i sam szukałem jakichś sposobów, żeby ich złapać i zdemaskować :D Piękne czasy
Kobe Bryant, Tim Duncan and Kevin Garnett are going to be inducted into the Naismith Basketball @Hoophall class of 2020, with the formal announcement coming Saturday, per @ShamsCharaniahttps://t.co/BaJmYXiSqs">pic.twitter.com/BaJmYXiSqs
Uprzejmie informuję @KancelariaSejmu , że nie dane mi było zagłosować w głosowaniu stwierdzającym kworum mimo, że byłem zalogowany. https://t.co/gWe0uSeovS">pic.twitter.com/gWe0uSeovS
Norek: Danka mnie traktuje jak jakiegoś niewolnika. Każe mi wieszać kurtkę na wieszaku Krawczyk: A gdzie normalnie wieszasz? Norek: No jak to gdzie? Na stole
1
@lucas/catalan lepiej niż miało prawo wyjść. Ladder Match i Owens vs Rollins świetne
A ME to cudo ❤️
7
@SeeleyBooth W tym gaju tak ponuro, że aż przeraża mnie
Ptaszęta za wysoko, a mnie samotnej źle
4
Zdrowy rozsądek zdrowym rozsądkiem i oczywiście powinniśmy zachowywać się rozważnie, ale jeśli ktoś by dostał mandat za samodzielne bieganie, albo wyjście z psem poniżej 18 to mandat jak dla mnie należy odrzucić. Nie mają absolutnie podstaw prawnych bez stanu wyjątkowego wystawić takiego mandatu
0
@Abuk nie no. Jak na warunki, które mamy, to jak dla mnie wyszło całkiem przyzwoicie.
6
Nieźle XDDD
https://x.com/freepiotsaw/status/1246749822159327232
0
Intro do Wrestlemanii! Jak zwykle cudo ❤️
3
Pedroooo! 2-0 ❤️
0
Pierwsze 4 walki dziś można pominąć, ale potem się naprawdę rozkręciło. Czekamy na jutro
1
No i elegancko. Żegnamy Oldberga
1
No i ostatnie 2 walki naprawdę bardzo dobre. Ale teraz pewnie wbije Goldberg i się skończy zabawa :/
0
@maaati10 kolejności raczej nikt. Wiadomo tylko jakie dziś walki
1
@PatrychoO no i Stephanie chyba właśnie potwierdziła
2
@PatrychoO tak mi się wydaje. Wykorzystają to, że WMka była nagrywana i pokombinują
4
Wygląda na te walki dzisiaj:
Gulak vs Cesaro (P)
Owens vs Rollins
Elias vs Corbin
Baszler vs Lynch
Morrison vs Uso vs Kofi
Zayn vs Bryan
Bliss & Cross vs Kabuki Warriors
Goldberg vs Strowman
Undertaker vs Styles
1
@Kajtek77 o tak. Aces & Eights. Pamiętam jak jeszcze nie wiedziałem o co chodzi w wrestlingu i sam szukałem jakichś sposobów, żeby ich złapać i zdemaskować :D Piękne czasy
2
@Kajtek77 Oj tak. Też zaczynałem od TNA na Orange Sport. Bound For Glory Series ze zwycięstwem Jeffa Hardy'ego. Cudo ♥
1
Morrison vs Uso vs Kofi w Triple Threat Ladder Matchu o pasy!
To będzie show stealer! ♥
2
Ale klasa w tym roku!
0
Już dzisiaj od 1 w nocy pierwsza część Wrestlemanii 36!
9
Piękne głosowanie online
137
Pamiętajmy!
https://x.com/freepiotsaw/status/1246026171889967104
2
@Janiama Tom Brady
Lionel Messi
Usain Bolt
Lebron James
Mike Trout
Rafael Nadal
Justyna Kowalczyk
Anderson Silva
Phil Taylor
Ronnie O'Sullivan
1
Tru XD
https://x.com/SASBurnerAcct/status/1245383211041140736
1
Iluzjonista Prezes ♥
https://video.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t42.9040-2/10000000_246439579726873_8697882294267936768_n.mp4?_nc_cat=111&_nc_sid=985c63&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6ImxlZ2FjeV9zZCJ9&_nc_ohc=42ioM33hcXUAX8CgAgM&_nc_ht=video.fwaw3-2.fna&oh=7c35ec4f8546ade5e84c7a14bde2e97a&oe=5E84DE7B
1
Przemyślenia...
11
Coś za coś ♥
https://x.com/adam1p3/status/1245144589972975621
0
@feiticeira sympatyczne miejsce. Oglądałem Super Bowl w tym roku, no i moja drużyna ma swoje własne piwo ;)
2
O kurde XDD
https://www.facebook.com/browardzikiwschod/posts/1557015154464796
0
@Colon o kurde. Muszę to zobaczyć
7
Norek: Danka mnie traktuje jak jakiegoś niewolnika. Każe mi wieszać kurtkę na wieszaku
Krawczyk: A gdzie normalnie wieszasz?
Norek: No jak to gdzie? Na stole