6

Na TV6 Norek jest Krawczykiem, a Krawczyk Norkiem :D

0

@Encore Mistrzostwo Archidiecezji i 13. miejsce w Mistrzostwach Polski LSM ;)
2x gra w II Lidze Wojewódzkiej
a teraz miałem zaczynać pierwszy sezon w LFA 2, no ale wirusik

26

No to nieźle XDD


30

Cudownie ♥


3

Spurek ❤️


0

Poważnymi sprawami się w PE widzę zajmują


0

@v3go rzeczywiście ;)


7

vs Real Madryt 29.11.10
Lionel Messi do Davida Villi
gol na 4-0

5:30

1

@Veb1233 Ciocia co roku jeździ do Niemiec i przywozi żelki. W tamtym roku, jak zwykle czekam z niecierpliwością, a tu especially for me cała paczka lukrecji...

0

Najlepsza Jedenastka sezonu La Liga Ćwiąkały


4

@IronSanHybrid trzeba pokazać elektoratowi kto tu jest tym złym

18

Słowa Nitrasa o rządzeniu z Konfederacją pokazali w Wiadomościach z 5 razy w ciągu 3 minut XD

7

Zibi ciśnie Samuela


0

@MarioVeB! ćwierćfinał* ;)

0

0

o kurde. Zmiana czasu w nocy :D

1

@rainyy powiedziałbym jakieś 3/4-0 w 65. minucie finału rozgrywek

5

28 Marca. Ulubiony dzień roku ❤️


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

Taka nagonka była na Konfederację i KO, a tu proszę...


7

7

Na Polsacie Kevin sobie będzie biegał po Nowym Jorku

0

@DaPi jak będą sami członkowie rodziny na grillu, to nie widzę problemu

4

Ciekaw jestem jak będą dzisiaj głosować skoro większość posłów ma z 30 sekund opóźnienia i nie może na bieżąco śledzić co się dzieje

3

@PieN a wczoraj chcieli tak głosować wbrew regulaminowi

4

Pięknie


9

Państwo świetnie przygotowane do głosowania przez internet widzę...


1


Jednak Nitras kłamał. Nie w trzech, a czterech!

10

♥♥♥


3

@Persyfl no i przez głupią wypowiedź Nitrasa teraz TVP ma idealny materiał na nagonkę na Konfederację na najbliższe dni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?