zalo88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@just1 a ktokolwiek pokazał ?
0
@BKSChemik Gra słabo to dostaje zasłużoną krytykę, tyle w temacie. Jakieś wywody o Zurawskim i Dudku zupełnie niepotrzebne.
3
Nawet w Hiszpanii mają polewkę z tiktoków Robercika. Chyba, że chodzi o te ciągłe machanie łapami na kolegów.
0
@Bajson myślę że równie mocno obciąża ta bramka Inigo
1
Ciekawe co na stronach poświęcanych klubowi w Hiszpanii sądzą kibice o tym co Laporta odpierdala, czy tylko My to widzimy bo to jest niemożliwe żeby wierzyć w te jego wysrywy.
6
Każdy kupiony piłkarz za czasów Laporty jest nietransferowalny i trzeba się z nimi bujać do konca kontraktu albo oddać do innego klubu że strata . Nie mogę już znieść tego grubasa.
20
Laporta przepala hajs zupełnie jak Bartomeu.
0
@FCBarcaOfficial dobry troll z Ciebie.
0
Na chuj... mnie ten kaktus
0
O chuj im chodzi. Nie jestem w stanie pojąć co nimi kieruje. Będzie taka sama historia jak z rekinem.
3
Ferran ta zmiana zakonczyl swój udzial w turnieju
0
Wirtz to nowy Luka Modric
3
@BISHBASHBOSH hahahahaha
0
Za szybko, nie był gotowy. Myślę, że jeszcze zasiądzie na ławce.
0
@BORO_12 to potrzeba lepszego trenera
0
Jaki kurwa w tym sens?
0
@achacjusz Flick akurat to trenowanie na 100 procent by zmienił i o przygotowanie fizyczne nie trzeba by się martwić.
2
@MaFCB Bo Xavi miał wizje jak zdobywa Trypolet z Zubimendim w składzie.
0
Na chuj mnie ten kaktus? (Olmo)
5
Ja nie wiem czy Xavi jest taki głupi czy ślepy z miłości. Laporta i cały zarząd go wykorzystuję do czasu aż sytuacja finansowa się poprawi. Gość ewidentnie jest nieprzygotowany do funkcji trenera w Barcelonie a nie mówiąc już o tym, że podchodzi do tego zbyt emocjonalnie.
0
Ale ładnie pozuję
0
Xavi: widzę reakcje drużyny na decyzje o moim pozostaniu.
5
@LukaszFan Ferran nawet się nie zbliżył do poziomu jaki prezentuje Raphinia.
9
Przecież wiadomo że chodzi o euraski których nie ma i nie będzie. Rafa Marquez trenerem w następnym sezonie.
0
Widocznie nie ma kasy i nie będzie.
0
@Arden A oni swoje.
1
Gość od dłuższego czasu przechodzi fazę zaprzeczenia. Powinien się skonsultować z lekarzem dla własnego dobra.
3
@krajana Prowadź nas o oświecony!
1
@Tasde kolega chyba chciał zabłysnąć ale wyszły braki w elementarnej wiedzy na temat piłki.
0
@yoli u nas oprócz wyników, nie ma nawet dobrej gry ani nawet jakiś promyków, że może być lepiej. Przecież praktycznie każda drużyna potrafi nas zdominowac długimi fragmentami gry.