0

@just1 a ktokolwiek pokazał ?

0

@BKSChemik Gra słabo to dostaje zasłużoną krytykę, tyle w temacie. Jakieś wywody o Zurawskim i Dudku zupełnie niepotrzebne.

3

Nawet w Hiszpanii mają polewkę z tiktoków Robercika. Chyba, że chodzi o te ciągłe machanie łapami na kolegów.

0

@Bajson myślę że równie mocno obciąża ta bramka Inigo

1

Ciekawe co na stronach poświęcanych klubowi w Hiszpanii sądzą kibice o tym co Laporta odpierdala, czy tylko My to widzimy bo to jest niemożliwe żeby wierzyć w te jego wysrywy.

6

Każdy kupiony piłkarz za czasów Laporty jest nietransferowalny i trzeba się z nimi bujać do konca kontraktu albo oddać do innego klubu że strata . Nie mogę już znieść tego grubasa.

20

Laporta przepala hajs zupełnie jak Bartomeu.

0

@FCBarcaOfficial dobry troll z Ciebie.

0

Na chuj... mnie ten kaktus

0

O chuj im chodzi. Nie jestem w stanie pojąć co nimi kieruje. Będzie taka sama historia jak z rekinem.

3

Ferran ta zmiana zakonczyl swój udzial w turnieju

0

Wirtz to nowy Luka Modric

3

@BISHBASHBOSH hahahahaha

0

Za szybko, nie był gotowy. Myślę, że jeszcze zasiądzie na ławce.

0

@BORO_12 to potrzeba lepszego trenera

0

Jaki kurwa w tym sens?

0

@achacjusz Flick akurat to trenowanie na 100 procent by zmienił i o przygotowanie fizyczne nie trzeba by się martwić.

2

@MaFCB Bo Xavi miał wizje jak zdobywa Trypolet z Zubimendim w składzie.

0

Na chuj mnie ten kaktus? (Olmo)

5

Ja nie wiem czy Xavi jest taki głupi czy ślepy z miłości. Laporta i cały zarząd go wykorzystuję do czasu aż sytuacja finansowa się poprawi. Gość ewidentnie jest nieprzygotowany do funkcji trenera w Barcelonie a nie mówiąc już o tym, że podchodzi do tego zbyt emocjonalnie.

0

Ale ładnie pozuję

0

Xavi: widzę reakcje drużyny na decyzje o moim pozostaniu.

5

@LukaszFan Ferran nawet się nie zbliżył do poziomu jaki prezentuje Raphinia.

9

Przecież wiadomo że chodzi o euraski których nie ma i nie będzie. Rafa Marquez trenerem w następnym sezonie.

0

Widocznie nie ma kasy i nie będzie.

0

@Arden A oni swoje.

1

Gość od dłuższego czasu przechodzi fazę zaprzeczenia. Powinien się skonsultować z lekarzem dla własnego dobra.

3

@krajana Prowadź nas o oświecony!

1

@Tasde kolega chyba chciał zabłysnąć ale wyszły braki w elementarnej wiedzy na temat piłki.

0

@yoli u nas oprócz wyników, nie ma nawet dobrej gry ani nawet jakiś promyków, że może być lepiej. Przecież praktycznie każda drużyna potrafi nas zdominowac długimi fragmentami gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?