zalo88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez Araujo ani Frenkiego, nie ma najmniejszych szans na pierwszą 4 w LL. Duży zgrzyt to pensja Frenkiego jeżeli nie będzie chęci renegocjacji kontraktu to prawdopodobnie nie będzie innego wyjścia. Już oczami wyobraźni widzę te wynalazki ściągnięte na jego miejsce aż strach się bać.
3
@Rejn Bo lewy robi wszystko źle. Nie potrafi dobrze opanować piłki, wszystko robi o tempo za późno, przegrywa większość pojedynków fizycznych.
0
Jeżeli to prawda to świetna wiadomość
0
@Litman ja nadal wierzę, że z dobrym trenerem Balde może osiągnąć bardzo wysoki poziom
0
Bardzo ciekawa alternatywa dla kogoś już uznanego w świecie w piłki
2
@Avec Gość jest wiecznie kontuzjowany i nie rokuje na przyszłość, blokuje miejsce dla chłopaków z cantery a i jego poziom to dyskusyjna kwestia.
1
Czy on nie był życzeniem Xaviego?
0
No na bank dawali za Vitora 60 baniek
6
Jakie votum? Każdy normalny klub powinien mieć więcej niż jedną 9tke w kadrze. Wielkie wydarzenie nie ma co.
1
Gość nie imponuje w tym sezonie swoją grą ale ma predyspozycje fizyczne na najwyższym poziomie, może nigdy nie będzie jednym z najlepszych ale przy dobrym trenerze z topu spokojnie wskoczy na wyższy poziom niż obecnie.
0
Fajna sprawa. Moglibyśmy wydać pieniądze na jakieś duże nazwisko u schyłku kariery i ogłosić wielki sukces no i oczywiście kilkukrotnie większy kontrakt. Taka powtórka z Lewego. Już Lapcio zaciera rączki.
0
@LatajacyHolender nikt się nie cieszy po prostu gra chujowo
4
Nie ma żadnej alternatywy teraz, dotrwać do kwietnia zwołać konferencje Xavi mówi że odchodzi po sezonie, kwiatki i papa.
1
Wcale mu się nie dziwię. Jednak jeżeli z jakiś niewyjaśnionych przyczyn przedłużą mu kontrakt to już przeleje czarę goryczy
0
Drużyna gra bez żadnego stylu, pomysłu czy czegokolwiek co może dawać nadzieję na przyszłość. Tracimy bramki tak łatwo, że trudno w to uwierzyć. Xavi i cały sztab widać, że kompletnie sobie nie radzi. Boje się tylko kolejnej kompromitacji w LM bo wtedy drużyna zupełnie rozpadnie się na kawałki. Gundogan dobrze widzi z kim ma do czynienia ale gdy wyszedł przed szereg to zaraz pismaki i niektóre osoby z forum zaczęły go jechać, że jak on tak mógł sugerować, że coś jest nie tak z nastawieniem czy ogólnie z grą drużyny. W zeszłym sezonie było widać dobrą atmosferę w drużynie teraz nawet tego nie ma.
0
Zamiast kupować zawodników typu Kubo to my jakiś przeciętniaków jak Raphinia
4
Pep uratuj nas xD
0
@kamillek88 Xavi nie odjedzie bo klubu nie stać na żadnego trenera. Będę tylko komunikaty jak to klub na niego liczy i są zadowoleni.
0
Xavi cały czas mnie zaskakuje, niestety negatywnie.
7
@RoberDzik jakoś nie przypominam sobie takiej sytuacji na przestrzeni ostatnich kilku sezonów w naszej druzynie
2
@MikeBajson Bo Lewy to jest taka pala od zawsze były takie sygnały i ten jego fałszywy uśmieszek. Ja się cieszę z takich filmików bo pokazuje jacy z tych ludzi hipokryci.
5
Xavi w przerwie " brawo chłopaki oby tak dalej tak grając na pewno zdobędziemy mistrzostwo"
0
Zaraz Gavi się posypie i ci wtedy
0
Xavi trener to zaprzeczenie Xaviego piłkarza. Gadka w stylu do drużyny która walczy o utrzymanie w lidze.
0
@revolution33 to jest sędzia który ewidentnie Nas nie lubi i gwiżdże przeciwko nam
1
Zasłużone prowadzenie
0
Zobaczymy przyszłe transfery i szydło wyjdzie z worka.
1
Najlepszy transfer tego okienka
6
@MamerTponad100 A widzisz jakieś inne wyjście z tej sytuacji? Przecież kontrakt był podpisywany przez poprzedni zarząd
0
@Dzieniu ja też, prawdziwe joga bonito.