1

Taa nie masz...

0

Xavi powinien jasno zakomunikować, że nie liczy na Ferrana a nie zasłaniać się tym, że tylko z powodów finansowych ma opuścić klub. Wtedy taki piłkarz nie widzi powodów żeby odchodzić bo co go obchodzą regulacje finansowe.

0

Oby zdrowie mu dopisywało a wtedy będzie dobrze

0

Xavi ewidentnie obraził się na Nico, że nie podjął rękawic i wolał pójść na wypożyczenie. Boje się, że za kilka lat Nico może się stać piłkarzem z topu ale niestety nie w naszym klubie z którego ewidentnie jest wypychany.

5

Nie wiem skąd ten optymizm odnośnie jego kandydatury, chłop ma mnóstwo głupich strat czy zagrań.

6

@FCBurnley jakoś kur.. nadal świeca się oczka zawodnikom jak słyszą o zainteresowaniu Barcy. Chyba nie muszę podawać przykładów z aktualnego okienka transferowego.

1

Nie no boki obrony to mamy obstawione xD

0

@robimen12345 Busquets nie zawodzi tylko w grze ofensywnej w defensywie często popełnia błędy. A z tym Albą to jakaś ironia?

2

@kamilo0066 Po prostu rzucili kość niezgody żeby odciągnąć uwagę od rosnącej inflacji.

1

@FCBurnley Gracze moim zdaniem są dobrzy a już na pewno wystarczający Osasune. Tylko grają totalne gówno i w dodatku bez wiary

0

@Sorem Trzeba się cieszyć bo zaraz starsi zarażą beznadzieją

2

@Matix90 Nie mogłem w to uwierzyć jak na to patrzyłem. Za takie zachowanie musi być ostry opierdol! W który niestety nie wierzę.

0

Jordi to ucieleśnienie mentalności naszej drużyny gdy gra z klubem z czołówki LL lub w CL

0

Żal patrzeć jak Leo dziś gra. To jest nie do wiary.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Bardzo dobrze, moim zdaniem była by to oznaka desperacji i słabości. Wyobrażacie sobie florka który leci w łaski do kogoś? Od tego są ludzie na odpowiednich stanowiskach.

2

@Janek_7 Lahoz od kilku lat jest naprawdę solidnym sędzią. Natomiast na drugim biegunie jest Gil Manzano, jedyny arbiter którego oskarżam o gwizdanie przeciwko naszemu klubowi.

0

Demir jest zarejestrowany w drugiej druzynie, wiec to nie ma nic do tego.

1

Depay irytuję, gra swój własny mecz.

0

Pique najgorszy na boisku

2

@NKing był mało pod grą. Ogólnie grał praktycznie na pozycji środkowego obrońcy, gdyż Araujo i Pique grali z przodu.

0

Quman opierdolił Balde jak swego czasu Oscara. Nie będzie takiego grania, stać z tyłu i do najbliższego. Drużyna na pewno się nie rozwinie z trenerem bez wizji i ofensywnego nastawienia.

0

Czy ktoś się orientuje czy możemy w jego miejsce zarejestrować Collado?

5

Roberto obsrany przy każdym kontakcie z piłką

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Wysoki pressing :) na palcach jednej ręki można wyliczyć w ilu meczach go stosowaliśmy

3

Emerson jest czerstwy, nie ma miejsca dla takich zawodników w Barcelonie. Za rok będzie płacz, że go nikt nie chce po sezonie na ławce. Jak zobaczyłem go jak on się porusza i gra to wrócił koszmar o Duglasie.

5

Może gramy ofensywnie ale mało konkretnie. Większość akcji są rozgrywane w ślimaczym tempie, wręcz spowalniane nie wiedząc czemu. A coś takiego jak kontra nie istnieje już wcale, zawodnicy najczęściej stają w okolicach koła środkowego. Mam wrażenie, że nie mamy czym zaskoczyć przeciwnika.

3

Wole jego niż Gila Manzano. Od Lahoza mniej więcej wiesz czego się spodziewać.

2

@Grubson Nie sprawdzi ale już ma wyrobione zdanie. Jak ja to kocham.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?