zalo88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Taa nie masz...
0
Xavi powinien jasno zakomunikować, że nie liczy na Ferrana a nie zasłaniać się tym, że tylko z powodów finansowych ma opuścić klub. Wtedy taki piłkarz nie widzi powodów żeby odchodzić bo co go obchodzą regulacje finansowe.
0
Oby zdrowie mu dopisywało a wtedy będzie dobrze
0
Xavi ewidentnie obraził się na Nico, że nie podjął rękawic i wolał pójść na wypożyczenie. Boje się, że za kilka lat Nico może się stać piłkarzem z topu ale niestety nie w naszym klubie z którego ewidentnie jest wypychany.
5
Nie wiem skąd ten optymizm odnośnie jego kandydatury, chłop ma mnóstwo głupich strat czy zagrań.
6
@FCBurnley jakoś kur.. nadal świeca się oczka zawodnikom jak słyszą o zainteresowaniu Barcy. Chyba nie muszę podawać przykładów z aktualnego okienka transferowego.
1
Nie no boki obrony to mamy obstawione xD
0
@robimen12345 Busquets nie zawodzi tylko w grze ofensywnej w defensywie często popełnia błędy. A z tym Albą to jakaś ironia?
2
@kamilo0066 Po prostu rzucili kość niezgody żeby odciągnąć uwagę od rosnącej inflacji.
1
@FCBurnley Gracze moim zdaniem są dobrzy a już na pewno wystarczający Osasune. Tylko grają totalne gówno i w dodatku bez wiary
0
@Sorem Trzeba się cieszyć bo zaraz starsi zarażą beznadzieją
2
@Matix90 Nie mogłem w to uwierzyć jak na to patrzyłem. Za takie zachowanie musi być ostry opierdol! W który niestety nie wierzę.
0
Jordi to ucieleśnienie mentalności naszej drużyny gdy gra z klubem z czołówki LL lub w CL
0
Żal patrzeć jak Leo dziś gra. To jest nie do wiary.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Bardzo dobrze, moim zdaniem była by to oznaka desperacji i słabości. Wyobrażacie sobie florka który leci w łaski do kogoś? Od tego są ludzie na odpowiednich stanowiskach.
2
@Janek_7 Lahoz od kilku lat jest naprawdę solidnym sędzią. Natomiast na drugim biegunie jest Gil Manzano, jedyny arbiter którego oskarżam o gwizdanie przeciwko naszemu klubowi.
0
Demir jest zarejestrowany w drugiej druzynie, wiec to nie ma nic do tego.
1
Depay irytuję, gra swój własny mecz.
0
Pique najgorszy na boisku
2
@NKing był mało pod grą. Ogólnie grał praktycznie na pozycji środkowego obrońcy, gdyż Araujo i Pique grali z przodu.
0
Quman opierdolił Balde jak swego czasu Oscara. Nie będzie takiego grania, stać z tyłu i do najbliższego. Drużyna na pewno się nie rozwinie z trenerem bez wizji i ofensywnego nastawienia.
0
Czy ktoś się orientuje czy możemy w jego miejsce zarejestrować Collado?
5
Roberto obsrany przy każdym kontakcie z piłką
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Wysoki pressing :) na palcach jednej ręki można wyliczyć w ilu meczach go stosowaliśmy
3
Emerson jest czerstwy, nie ma miejsca dla takich zawodników w Barcelonie. Za rok będzie płacz, że go nikt nie chce po sezonie na ławce. Jak zobaczyłem go jak on się porusza i gra to wrócił koszmar o Duglasie.
5
Może gramy ofensywnie ale mało konkretnie. Większość akcji są rozgrywane w ślimaczym tempie, wręcz spowalniane nie wiedząc czemu. A coś takiego jak kontra nie istnieje już wcale, zawodnicy najczęściej stają w okolicach koła środkowego. Mam wrażenie, że nie mamy czym zaskoczyć przeciwnika.
3
Wole jego niż Gila Manzano. Od Lahoza mniej więcej wiesz czego się spodziewać.
2
@Grubson Nie sprawdzi ale już ma wyrobione zdanie. Jak ja to kocham.