0

@monsterrize Emerson to drewniak, betis to max gdzie powinien grać.

0

@Mroziu Boże Emerson! Czy wy oglądacie czasami Betis? To jest zwykły przeciętniak

0

ma ktos link do barcy b ?

0

Pedri zaraz umrze !!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gdzie oprócz Barca TV+, mogę dziś zobaczyć mecz Barcelony B?

0

kurcze a ma ktos caly mecz skads do pobrania ? Bardzo mi na tym zalezy :> ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?