0

No i stało się Xavi!!!!!!!!!!!!!!

0

I jest generał!

0

Ale mecz Leo!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jakby tak podliczyć 100% sytuacje to powinno być z 10-1!! ;]

0

W polu karnym było 7 zawodników Valencii, ale nie wiem co oni tam robili, bo napewno nie bronili dostępu do bramki

0

Przydałoby się żeby jeszcze Alexis strzelił bo zasłużył na gola

0

Narazie najlepszy mecz w tym roku w wykonaniu Barcy! ;]

0

Ale sie rozstrzelali

0

barcwelonista
Chyba już czas żebyś się dowiedział że jesteś PO*EBANY!!!!!!!!!!!!!!

0

Noooo dawać panowie!!!!

0

Boczny chyba musi kupić sobie okulary

0

FantoM
3-1

0

Leo Leo Leo nareszcie na;leżało mu sie

0

Roni10
Bo z takim numerem został zgłoszony do LM, a dopiero niedawno zmienił numer na 23 kiedy podpisał zawodowy kontrakt

0

Ajajaj Milimetru zabraklo

0

Ale gleba

0

Valdes!!! 2 raz ratuje nam skóre

0

I to jest własnie Barca jaką znamy i kochamy!! Vamos

0

Pech Pech Pech!!!

0

No czemu to nie wpadło????????????

0

2-1 !!!!! VeB!!!!!!!

0

Alexis Alexis Alexis !!!;]

0

Oj Abidal słabo słabo

0

Posiadanie 78-22 masakra ;]

0

JoeBlack
przecież się rozpoczął już jest 17 minuta.

0

Abidalowi niestety na razie słabo idzie ;(

0

michal26
Proponuje ci wysłać CV do Barcy, może cie przyjmą na stanowisko trenera. Ale narazie oszczędź nam twoich wypocin.

0

Alves gra na środku ataku, to coś nowego

0

Można powiedzieć i Tejo i Tezio. Proste ;]

0

Thiago jaki magik ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?