19 lutego 2012, 23:19
0
No i stało się Xavi!!!!!!!!!!!!!!
19 lutego 2012, 23:14
I jest generał!
19 lutego 2012, 23:13
Ale mecz Leo!!!!!!!!!!!!!!!!
19 lutego 2012, 23:10
Jakby tak podliczyć 100% sytuacje to powinno być z 10-1!! ;]
19 lutego 2012, 23:05
W polu karnym było 7 zawodników Valencii, ale nie wiem co oni tam robili, bo napewno nie bronili dostępu do bramki
19 lutego 2012, 23:01
Przydałoby się żeby jeszcze Alexis strzelił bo zasłużył na gola
19 lutego 2012, 22:06
Narazie najlepszy mecz w tym roku w wykonaniu Barcy! ;]
19 lutego 2012, 22:01
Ale sie rozstrzelali
19 lutego 2012, 22:00
barcwelonista Chyba już czas żebyś się dowiedział że jesteś PO*EBANY!!!!!!!!!!!!!!
19 lutego 2012, 21:54
Noooo dawać panowie!!!!
14 lutego 2012, 22:34
Boczny chyba musi kupić sobie okulary
14 lutego 2012, 22:30
FantoM 3-1
14 lutego 2012, 22:29
Leo Leo Leo nareszcie na;leżało mu sie
14 lutego 2012, 22:27
Roni10 Bo z takim numerem został zgłoszony do LM, a dopiero niedawno zmienił numer na 23 kiedy podpisał zawodowy kontrakt
14 lutego 2012, 22:25
Ajajaj Milimetru zabraklo
14 lutego 2012, 22:20
Ale gleba
14 lutego 2012, 22:19
Valdes!!! 2 raz ratuje nam skóre
14 lutego 2012, 22:17
I to jest własnie Barca jaką znamy i kochamy!! Vamos
14 lutego 2012, 22:13
Pech Pech Pech!!!
No czemu to nie wpadło????????????
14 lutego 2012, 21:56
2-1 !!!!! VeB!!!!!!!
14 lutego 2012, 21:26
Alexis Alexis Alexis !!!;]
14 lutego 2012, 21:12
Oj Abidal słabo słabo
14 lutego 2012, 21:07
Posiadanie 78-22 masakra ;]
14 lutego 2012, 21:02
JoeBlack przecież się rozpoczął już jest 17 minuta.
14 lutego 2012, 21:00
Abidalowi niestety na razie słabo idzie ;(
14 lutego 2012, 20:29
michal26 Proponuje ci wysłać CV do Barcy, może cie przyjmą na stanowisko trenera. Ale narazie oszczędź nam twoich wypocin.
8 lutego 2012, 22:50
Alves gra na środku ataku, to coś nowego
8 lutego 2012, 22:49
Można powiedzieć i Tejo i Tezio. Proste ;]
8 lutego 2012, 22:47
Thiago jaki magik ;]
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
No i stało się Xavi!!!!!!!!!!!!!!
0
I jest generał!
0
Ale mecz Leo!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jakby tak podliczyć 100% sytuacje to powinno być z 10-1!! ;]
0
W polu karnym było 7 zawodników Valencii, ale nie wiem co oni tam robili, bo napewno nie bronili dostępu do bramki
0
Przydałoby się żeby jeszcze Alexis strzelił bo zasłużył na gola
0
Narazie najlepszy mecz w tym roku w wykonaniu Barcy! ;]
0
Ale sie rozstrzelali
0
barcwelonista
Chyba już czas żebyś się dowiedział że jesteś PO*EBANY!!!!!!!!!!!!!!
0
Noooo dawać panowie!!!!
0
Boczny chyba musi kupić sobie okulary
0
FantoM
3-1
0
Leo Leo Leo nareszcie na;leżało mu sie
0
Roni10
Bo z takim numerem został zgłoszony do LM, a dopiero niedawno zmienił numer na 23 kiedy podpisał zawodowy kontrakt
0
Ajajaj Milimetru zabraklo
0
Ale gleba
0
Valdes!!! 2 raz ratuje nam skóre
0
I to jest własnie Barca jaką znamy i kochamy!! Vamos
0
Pech Pech Pech!!!
0
No czemu to nie wpadło????????????
0
2-1 !!!!! VeB!!!!!!!
0
Alexis Alexis Alexis !!!;]
0
Oj Abidal słabo słabo
0
Posiadanie 78-22 masakra ;]
0
JoeBlack
przecież się rozpoczął już jest 17 minuta.
0
Abidalowi niestety na razie słabo idzie ;(
0
michal26
Proponuje ci wysłać CV do Barcy, może cie przyjmą na stanowisko trenera. Ale narazie oszczędź nam twoich wypocin.
0
Alves gra na środku ataku, to coś nowego
0
Można powiedzieć i Tejo i Tezio. Proste ;]
0
Thiago jaki magik ;]