Ty chyba na łeb upadłeś.Po pierwsze Alexis dopiero co przyszedł, a ty go chcesz wypożyczać. A po drugie Sanchez jest dużo lepszy od Ibrahima. Jednak moim zdaniem to jest kolejna "kaczka" dziennikarska. Barca nie odda takiego piłkarza.
widać, że nie czytałeś dokładnie tego tekstu. Przecież tam wyraźnie pisze, że takie ustawienie bedzie używane, "aby sforsować broniącego się całą drużyną przeciwnika." W spotkaniach z mocniejszymi rywalami będzie najprawdopodobniej wykorzystywany system 4-3-3.
katallonczyk16 ma racje. Obejrzyjcie sobie ten filmik od 2:15- 2:27, to jest drybling w stylu Leo.
A co do transferów to dla mnie jest to dobra decyzja, bo ostatni sezon pokazał, że w wypadku kontuzji czołowych piłkarzy trochę brakuje dobrych zmienników. Jednak nie można zapominać o wychowankach i trzeba im dawać szanse gry.
Żeby uznać tę informację za prawdziwą, to musi być podane nazwisko informatora. Jeśli go nie ma, to ta wiadomość jest wyssana z palca. Zgadzam sie z Michax9, po co w Barcelonie Rooney, skoro on prezentuje angielski styl gry. Torres natomiast jest Hiszpanem i świetnie się zna z piłkarzami Blaugrany, m.in. z gry w reprezentacji.
0
arkadio90
Ty chyba na łeb upadłeś.Po pierwsze Alexis dopiero co przyszedł, a ty go chcesz wypożyczać. A po drugie Sanchez jest dużo lepszy od Ibrahima. Jednak moim zdaniem to jest kolejna "kaczka" dziennikarska. Barca nie odda takiego piłkarza.
0
http://kwejk.pl/obrazek/384221/wiecej,niz,klub,!!.html
Piękne uderzenie Tito Vilanova'y. Mógłbym to oglądać w nieskończoność ;]
0
zamach na Pepa Guardiole ;]
0
Według mnie to jest złoty interes. Capdevila byłby znakomitym zmiennikiem Abidala. Jeśli jest taka okazja to trzeba ją wykorzystać!
0
blackdevil666
widać, że nie czytałeś dokładnie tego tekstu. Przecież tam wyraźnie pisze, że takie ustawienie bedzie używane, "aby sforsować broniącego się całą drużyną przeciwnika." W spotkaniach z mocniejszymi rywalami będzie najprawdopodobniej wykorzystywany system 4-3-3.
0
katallonczyk16 ma racje. Obejrzyjcie sobie ten filmik od 2:15- 2:27, to jest drybling w stylu Leo.
A co do transferów to dla mnie jest to dobra decyzja, bo ostatni sezon pokazał, że w wypadku kontuzji czołowych piłkarzy trochę brakuje dobrych zmienników. Jednak nie można zapominać o wychowankach i trzeba im dawać szanse gry.
0
W Polsacie będzie mecz Manchester Utd-Glasgow Rangers, ale transmisja meczu Barcy będzie na NSport. ;]
0
Żeby uznać tę informację za prawdziwą, to musi być podane nazwisko informatora. Jeśli go nie ma, to ta wiadomość jest wyssana z palca. Zgadzam sie z Michax9, po co w Barcelonie Rooney, skoro on prezentuje angielski styl gry. Torres natomiast jest Hiszpanem i świetnie się zna z piłkarzami Blaugrany, m.in. z gry w reprezentacji.