0

arkadio90

Ty chyba na łeb upadłeś.Po pierwsze Alexis dopiero co przyszedł, a ty go chcesz wypożyczać. A po drugie Sanchez jest dużo lepszy od Ibrahima. Jednak moim zdaniem to jest kolejna "kaczka" dziennikarska. Barca nie odda takiego piłkarza.

0

http://kwejk.pl/obrazek/384221/wiecej,niz,klub,!!.html

Piękne uderzenie Tito Vilanova'y. Mógłbym to oglądać w nieskończoność ;]

0



zamach na Pepa Guardiole ;]

0

Według mnie to jest złoty interes. Capdevila byłby znakomitym zmiennikiem Abidala. Jeśli jest taka okazja to trzeba ją wykorzystać!

0

blackdevil666

widać, że nie czytałeś dokładnie tego tekstu. Przecież tam wyraźnie pisze, że takie ustawienie bedzie używane, "aby sforsować broniącego się całą drużyną przeciwnika." W spotkaniach z mocniejszymi rywalami będzie najprawdopodobniej wykorzystywany system 4-3-3.

0

katallonczyk16 ma racje. Obejrzyjcie sobie ten filmik od 2:15- 2:27, to jest drybling w stylu Leo.

A co do transferów to dla mnie jest to dobra decyzja, bo ostatni sezon pokazał, że w wypadku kontuzji czołowych piłkarzy trochę brakuje dobrych zmienników. Jednak nie można zapominać o wychowankach i trzeba im dawać szanse gry.

0

W Polsacie będzie mecz Manchester Utd-Glasgow Rangers, ale transmisja meczu Barcy będzie na NSport. ;]

0

Żeby uznać tę informację za prawdziwą, to musi być podane nazwisko informatora. Jeśli go nie ma, to ta wiadomość jest wyssana z palca. Zgadzam sie z Michax9, po co w Barcelonie Rooney, skoro on prezentuje angielski styl gry. Torres natomiast jest Hiszpanem i świetnie się zna z piłkarzami Blaugrany, m.in. z gry w reprezentacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?